Розробники заявили про успішний хардфорк «нового» SegWit2X

CryptoExplorer         Немає коментарів         SegWit2x
257 переглядів
Анонсований раніше в цьому місяці новий хардфорк Bitcoin, SegWit2X, за заявою розробників успішно відбувся на блоці 501451. Зазначений блок був згенерований в четвер, 28 грудня, близько 18:00 UTC.


Як повідомлялося раніше, як засновник проекту вказаний Яп Терлоу, і ідея очолюваної ним команди полягає у відновленні і доопрацюванні призупиненого проекту SegWit2X і створенні «реально анонімного і моментального Bitcoin». При цьому стверджується, що метою роботи є не заміна оригінальної мережі, а ефективне співіснування двох мереж з різним призначенням.

Оригінальний хардфорк SegWit2X був анонсований в травні цього року в Нью-Йорку, проте, в зв'язку з відсутністю консенсусу в спільноті,  був відкликаний за кілька днів до передбачуваної активації в листопаді.

Провідний розробник того проекту Джефф Гарзік при цьому недавно підтвердив, що ні він сам, ні його компанія Bloq не мають відношення до нового хардфорку.


Що стосується нового SegWit2X, то його код доступний на Github. Привертає увагу той факт, що, згідно з поданим кодом, 6 млн. створених в результаті премайну монет, повинні відійти розробникам. Це приблизно 28% з 21 млн. монет, які, як заявляється, будуть створені.

На сайті проекту зазначено, що всі власники BTC як «винагороду за свою прихильність прогресу» отримають не тільки B2X в співвідношенні 1 до 1, але і пропорційну кількість Bitcoin, які намайнив в перший рік існування мережі сам Сатоші Накамото. Проте, на даний момент, будь-якої інформації про те, як це буде зроблено, немає,

Серед заявлених гаманців, які підтримують B2X, вказані Freewallet і Zuminner, також на сайті перераховано кілька бірж, які, імовірно будуть вести торги новою монетою. У їх числі також HitBTC, проте підтверджень цієї інформації також немає.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?