Вартість Ripple наблизилася до позначки $ 3

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
452 перегляди
Сьогодні вартість криптовалюти Ripple (XRP) змогла досягти максимальної позначки $ 2,85 за весь час свого існування. При цьому капіталізація токену перевищила позначку $ 110 мільярдів. Цифрова валюта XRP міцно влаштувалася на 2 позиції топ-10 рейтингу криптовалют. На момент написання статті ціна криптомонети знаходиться на позначці $ 2,3.

У той час як всі цифрові маркери, включаючи Bitcoin, відчувають падіння ціни, криптовалюта Ripple (XRP) протягом декількох днів стрімко нарощує вартість. Тим часом, зараз загальне зростання ціни криптовалюти XRP за 2017 рік склало понад 30 000%. Основне значне збільшення вартості спостерігається в останні тижні грудня, в той час, як на початок місяця ціна знаходилася на рівні $ 0,25.

Цифрова валюта Ripple з'явилася в 2012 році, відмінною рисою якої є те, що її запуск і розвиток контролюються єдиною комерційною організацією. На даний момент цифрові маркери планується, в основному, використовувати для транскордонних переказів. Криптовалюта XRP торгується на всіх великих торгових платформах.

На думку експертів, збільшення вартості, за останній тиждень майже на 300%, пов'язано з інтеграцією технології банками Південної Кореї і Японії. Нагадаємо, що в кінці грудня компанія SBI Ripple Asia оголосила про намір створення асоціації для формування єдиного реєстру банківських транзакцій з використанням технології блокейн.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах