Топ 6 гаманців для Dash

CryptoExplorer         Немає коментарів         DASH гаманець
258 переглядів
У світі Bitcoin і інших криптовалют надійні гаманці користуються великим попитом. Інтернет-гаманці забезпечують зручність доступу, в той же час вони не гарантують, що користувачі контролюють свій приватний ключ, що робить їх менш привабливими. Ми зібрали 6 різних гаманців Dash, які можна використовувати з відносною легкістю. Jaxx теж міг бути в цьому списку, але на поточний момент з-за проблем з безпекою ми виключимо його зі списку.

6. COINOMI


Користувачі мобільних рішень, яким потрібен легкий гаманець із середньою анонімністю, повинні познайомитися з Coinomi. Це дуже потужне рішення для Android-гаманців, яке підтримує кілька валют, включаючи Dash. Приватний ключі зберігаються на вашому мобільному пристрої і не передаються на сервери компанії. Крім того, Coinomi приховує вашу IP-адресу при передачі ваших транзакцій в блокчейн. Це потужне рішення, особливо якщо врахувати, що у нього є вбудована функція обміну.

5. HOLYTRANSACTION


Незважаючи на те, що цей гаманець існує вже досить довго, він рідко згадується серед ентузіастів Dash. HolyTransaction - це онлайн-гаманець, який підтримує кілька валют. Це також означає, що у компанії є доступ до вашого приватного ключа, що може бути серйозним недоліком. До зручностей відноситься те, що HolyTransaction перевіряє правильність заповнення полів даних транзакцій і неймовірно простий у використанні. Крім того, користувачі можуть також обмінювати всі підтримувані платформою монети.

4. UBERPAY


UberPay Wallet також є зручним рішенням для користувачів мобільного гаманця Dash. Це мультивалютний гаманець, яке зберігає приватний ключ на вашому пристрої, а не на серверах компанії. Крім того, гаманець не вимагає ніякої особистої інформації користувача і він маскує вашу IP-адресу при відправленні транзакцій. Це ще один гаманець з вбудованими функціями обміну, які поступово стають трендом в світі криптовалют.

3. EXODUS


Зараз існує декілька сторонніх кросплатформенних гаманців для Dash. Exodus заповнює цю нішу і підтримує додаткові криптовалюти і маркери. Розробники гаманця активно намагаються інтегрувати підтримку додаткових монет і токенів. Існує також вбудована функція обміну, яка дозволяє користувачам обмінювати всі підтримувані валюти. Exodus - дуже зручний гаманець для використання і це відмінне рішення для початківців - користувачів криптовалют.

2. KEEPKEY


Апаратні гаманці також почали підтримувати Dash. KeepKey був одним з перших, хто зробив це. Цей апаратний криптовалютний гаманець був добре прийнятий крипто-спільнотою, хоча його роздрібна ціна, як і раніше, досить висока. Користувачі можуть взаємодіяти з гаманцем через плагін Google Chrome. Усі транзакції підписуються на локальному рівні. Гаманець фокусується на безпеці і підходить для людей, які серйозно ставляться до криптовалют.

1. TREZOR


Багато хто був здивований, коли SatoshiLabs оголосили про підтримку Dash гаманцем Trezor. Гаманець Trezor є ізольованим засобом для локальних транзакцій. Це не найзручніший пристрій, який можна використовувати, але з точки зору безпеки, Trezor, безумовно, краще рішення для цього.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах