Огляд відеокарти PALIT на чіпі P104-100

CryptoExplorer         Немає коментарів         Palit відеокарта майнінг
341 перегляд
Продовжуючи тему оглядів майнерского заліза, до нас в руки потрапила нова карта «mining edition» виробника PALIT на базі чіпу P104-100. За продуктивністю чіп можна поставити в одну лінійку з такими картами як 1070ti, 1080 1080ti.


З першого погляду - карта нічим не відрізняється від версії з чіпом P106-100. Система охолодження була поліпшена - тепер це цілісний металевий радіатор з алюмінієвою пластиною, яка охолоджує всі важливі компоненти карти: ядро, пам'ять і ланцюги живлення. 3 мідні трубки системи охолодження відмінно справляються зі своїм завданням.


Відмінною особливістю карт «mining edition» є відсутність відеовиходів. Хоча, як і у інших виробників, розпаювання та посадочні місця під відеовиходи є - це, звичайно, не дає ніякої гарантії, що припаяний до цієї карти відеовихід буде працювати.


Живлення на карту подається через роз'єм 8-pin PCI-E. Тому до вибору блоку живлення для ферми варто підійти більш уважніше і пропорційно розподілити навантаження, з врахуванням, що споживання карти приблизно 200 Ват.


Після першого запуску, без будь-яких змін в налаштуваннях, карта показала 34.3 MH/s і її енергоспоживання склало приблизно 180 Ватт.


Продуктивність в розгоні дала досить хороший результат в 38.5 MH/s. У порівнянні з молодшими братами, P106-100, зниження Power Limit до 70% не дало особливого результату - енергоспоживання знизилося всього з 215 до 208, а хешрейт просів на 0.5 MH/s. Зниження частоти ядра до -100 в MSI Afterberner теж ніяк не вплинуло на швидкість видобутку Ethereum.


Результати швидкого тесту на інших алгоритмах в NiceHash:

  • Power Limit 100%
  • Частота ядра: +110
  • Частота пам'яті: +650
  • Енергоспоживання ~ 215 Ват

Хоча і бенчмарк NiceHash дав досить дивні результати, в розгоні карта показала стабільну роботу. На карті стоять чіпи пам'яті виробника Micron, в об'ємі 4 Гб. Ми були приємно здивовані, що карта стабільно тримає розгін +650 по пам'яті, і навіть більше - максимальний показник в +900 по пам'яті дав 41 MH/s на Ethereum, але, само собою, стабільної роботи в такому режимі від карти чекати не варто.

Висновок


Карта показала гідні результати, і звичайно ж, вся її привабливість в майнінгу зводиться до одного фактору - за якою ціною ви її знайдете.

Так само неприємним фактором залишається «урізана» гарантія на майнерські продукти. Але якщо ви змінюєте відеокарти тільки для того,  щоб збільшити свої майнінгові потужності, пара-трійка ферм на цих відеокартах вам відмінно підійдуть. Хоча з усіх виробників карт з чіпами P106-100, карти фірми PALIT викликали найменше довіри, через півроку майнінгу і обслуговування цих карт, ми переконалися в їх стабільній роботі і малому відсотку браку.

Дуже сподіваємося що карти з більш потужним чіпом володіють такими ж властивостями.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах