Хардфорк в мережі Ethereum і проект Callisto від Ethereum Classic

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum Ethereum Classic EtherZero Callisto
278 переглядів
За повідомленням сайту EtherZero стало відомо, що 19 січня 2018 року на блоці № 4936270 в мережі Ethereum відбудеться черговий хардфорк, в результаті якого утворюється новий блокчейн, EtherZero. Загальна кількість монет становить 116 мільйонів ETZ. Всі користувачі, які володіють криптовалютою Ethereum (ETH) отримають цифрові маркери EtherZero (ETZ) в співвідношенні 1:1.

Новий блокчейн буде підтримувати такий самий алгоритм майнінгу, як у криптовалюти Ethereum. Токени EtherZero будуть володіти наступними перевагами, в порівнянні з Ethereum: відсутність комісійних зборів, миттєва швидкість транзакцій, а також висока пропускна робота мережі, що дозволяє здійснювати тисячі грошових переказів в секунду. При цьому, всі користувачі, що бажають розгорнути мастерноду, повинні будуть утримувати на гаманці не менше 10000 криптомонет ETZ.

Гаманці, які будуть підтримувати EtherZero: MyEtherWallet, Jaxx, Ledger, Blockchain Info, Trezor і багато інших. Також велика кількість криптобірж оголосили про підтримку нової криптовалюти: Huobi Pro, OKEx, Binance, Bittrex, Bitfinex, Bithumb і багато інших. Повний список торгових платформ представлений тут. На тлі наближення хардфорку ми можемо спостерігати зростання ціни Ethereum, яка днями досягла рівню $ 1431.

Тим часом ціна криптовалюти Ethereum Classic вчора оновила свій максимум, подолавши позначку $ 46. Розробники цифрової валюти оголосили про підготовку проекту Callisto Network, в результаті якого всі користувачі, які мають на рахунках токени ETC, отримають нові криптомонети у співвідношенні 1:1. У свою чергу блокчейн Callisto стане платформою для випробування експериментальних протоколів, а також рішень для масштабування мережі і її управління.

За повідомленням команди Ethereum Classic, Callisto являє собою самостійний блокчейн, побудований на базі Ethereum, який буде використовувати власну цифрову валюту CLO. Всі власники токенів отримуватимуть винагороду за участь в мережі. Розробниками було прийнято рішення виконати знімок блокчейну на блоці № 5 500 000, орієнтовно на початку березня 2018 року, а також розподілити токени CLO між власниками криптовалюти ETC у співвідношенні 1:1.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах