Аналітика ICO: BeeToken

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
602 перегляди
Останнім часом у великому бізнесі раз у раз застосовується термін «економіка обміну». Економіка обміну - модель, в якій споживачі обмінюються товарами і послугами через онлайн-посередника. Послуги, пропоновані в рамках економіки обміну, часто дешевші, ніж коли їх представляє спеціалізована організація. Uber і Airbnb, мабуть, можна назвати найкращими прикладами цієї галузі, з огляду на капіталізацію стартапів в $ 60 млрд і $ 30 млрд, відповідно.

Як би добре вони не виглядали на папері, доступні на даний момент моделі економіки обміну вже давно дозріли до перетворень. Замість того щоб просто зв'язати провайдера і споживача послуг, платформи типу Airbnb стягують за свої послуги величезну комісію. І хоча поточна капіталізація Airbnb перевищує $ 30 млрд, ні цента від цих багатств не повернулося назад гостям або орендодавцям - по суті, головним двигунам настільки блискавичного зростання.

Ключовий момент пропозиції Bee - це платформа Beenest, рішення для короткострокової оренди, безпосередньо конкурує з Airbnb. Beenest пропонує кілька переваг перед централізованими платформами типу Airbnb і HomeAway, серед яких варто відзначити:

 • Низькі збори: в той час як загальна сума комісії на традиційних платформах на зразок Airbnb варіюється від 10% до 22%, Beenest пропонує ті ж послуги з НУЛЬОВОЮ комісією, а загальна плата за транзакцію (включаючи страховку) складе не вище 2%.
 • Пріоритетне стимулювання: компанії типу Airbnb не дозволяють користувачам отримувати вигоду з розвитку сервісу і компанії в цілому, тоді як користувачі Beenest зможуть купувати токени/маркери і збільшувати накопичення в міру зростання користувацької бази сервісу.
 • Децентралізація: Airbnb часто закидають видалення негативних відгуків, дебати з орендодавцями або ж самовільне видалення даних. Дані Beenest, засновані на блокчейні, не дозволять постфактум вносити будь-які зміни або маніпулювати системою відгуків. Алгоритм рейтингів Beenest під назвою «система репутації», оцінює користувачів прозорим і децентралізованим методом, а для вирішення конфліктів залучаються сторонні арбітри (які є власниками часток в компанії).

Beenest - децентралізований додаток, заснований на Bee-протоколах. Протоколи надають функціонал платежів, арбітражу і системи репутацій, і їх можна використовувати для створення децентралізованих додатків на основі економіки обміну за типом Beenest. Airbnb/Homeaway або сервіси карпулінгу можуть використовувати ці протоколи для створення децентралізованих додатків на моделі економіки обміну.

Beenest також конкурує з одним з стартапів на базі блокчейну під назвою CryptoBNB. Нам Bee Token подобається більше , ніж CryptoBNB (детальний розбір відмінностей можна подивитися тут).

Альфа-версія Beenest буде випущена в 1-2 кварталі 2018 року, а вже в 2019 році сервіс пошириться на 5 і більше міст США.

Токен BEE


Для проведення транзакцій всередині платформи можна використовувати як токен BEE, так і маркери Ethereum/ERC20, Bitcoin або фіатні валюти. Однак, використання токенів BEE має свої переваги. При використанні токенів BEE на платформі Beenest, комісія складе 0%. 1% комісії стягується при проведенні платежів в інших криптовалютах, в той час як 3.99 $ комісії - з транзакцій в фіатних валютах.

Сторонні організації повинні купувати пайові токени BEE, щоб мати можливість виступати в якості сторонніх арбітрів.

Команда BeeToken


Члени команди працювали з Uber, Google і Facebook. Дивно бачити досвідчених розробників з найбільш ключових організацій, що працюють з блокчейном і над створенням децентралізованих додатків. Світ поступово розгортається до потенційних переваг, які несе в собі інтеграція блокчейну в традиційні моделі і механізми.

Співзасновник і гендиректор компанії, Джонатан Чоу (Jonathan Chou), раніше займав провідну посаду у відділі безпеки та протидії шахрайству в Uber і має величезний досвід роботи в стартапах для сімейного бізнесу, які згодом були куплені компаніями Sun Chemical і 3M.

Технічний директор і співзасновник Тоні Тран (Tony Tran) має більше 10 років досвіду в розробці UX і раніше працював на Uber.

Ще 2 співзасновники, Алі Айяш (Ali Ayyash) і Мін Кім (Min Kim) працювали в Google і Civic. Мін Кім - блокчейн-радник в Quantstamp, WeTrust і Bitclave, компаніях, які зарекомендували себе в позитивному світлі.

Вердикт


Потенційні переваги від інтеграції технології блокчейн в традиційні програми та механізми досить очевидні. Децентралізований додаток Beenest має вагомі переваги над конкурентами в особі Airbnb, особливо завдяки низькій комісії, системі заохочення користувачів і чесних рейтингів.

З огляду на поширення криптовалют на ринку, всі ми погодимося з тим, що Bee Token навряд чи безпосередньо вплине на роботу Airbnb, принаймні в короткостроковій перспективі. Однак цей сервіс виразно точно може зайняти нішу в рамках крипто-спільноти. Основна мета завдання на даний момент полягає в охопленні 5 міст в США протягом наступного року. З огляду на це, як тільки продукт буде ретельно протестований в 2019 році, почнеться стрімка експансія і на інші міста і країни.

Тут важливо звернути увагу на те, що Bee Token орієнтований не тільки на сервіс обміну житлом Beenest. Команда пропонує Bee-протоколи для будь-кого, хто захоче розробляти децентралізовані додатки обміну на блокчейні.

Навіть незважаючи на те, що масштабування Beenest зажадає часу, впровадження децентралізованих додатків на протоколах Bee найближчим часом стане визначальним фактором цінності токена.

Потенціал зростання


Команда Bee Token складається з інженерів з Google, Facebook і Uber. Це одна з найбільш технічно-орієнтованих команд. Нам здається, що вони зможуть запропонувати продукт у встановлені терміни. +3

Сам проект дуже усвідомлений, і whitepaper насичений як технічними, так і стратегічними компонентами. +2

Протокол для економіки обміну сам по собі може отримати хорошу оцінку, так як багато децентралізованих додатків зможуть перейти на модель економіки обміну і використовувати блокчейн. +3.5

Як тільки бізнес-модель буде доопрацьована і протестована, масштабування і поширення не потребує багато зусиль. Airbnb працює в 65000 міст в 195 країнах. +3

Ризики


Під час пресейлу був запропонований досить великий бонус (100% для приватних інвесторів). Бонусні токени блокуються на місяць з моменту випуску токенів, але все одно існує величезна ймовірність демпінгу. -2

Основна проблема з економікою обміну зав'язана на регулюванні, в той час як критики наполягають на тому, що у даній бізнес-моделі є нечесні переваги перед традиційними бізнесами, що піддаються жорсткому регулюванню (наприклад, Uber проти традиційних таксопарків). Bee Token, по всій видимості, не вирішує ці проблеми і може зіткнутися з юридичними проблемами в майбутньому. -1

Дорожня мапа розтягнута аж до 2020 року. Нам плани з розвитку Beenest здаються занадто повільними. -1

Підсумуємо


У підсумку ми нараховуємо 7.5 очок з 10. Всі аспекти проекту, тобто, додаток з обміну житлом, Beenest, а також протоколи для економіки обміну, мають потенціал росту.

Подробиці для інвесторів


 • Тип токену: Utility
 • Платформа: Ethereum
 • Символ: BEE
 • Первинна вартість: 1 BEE = $ 0.14
 • Пресейл: Розпродано
 • Публічний продаж: 31 cічня 2018
 • Бонус при публічному продажу: Немає
 • Хардкеп: $ 15 млн. на 30% емісії із загальної кількості в розмірі 500 млн. токенів BEE
 • Юрисдикція: США, Канада, Тайвань, Гонконг
 • Сайт: https://www.beetoken.com/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах