Аналітика ICO: Elpis

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
616 переглядів
Машинне навчання (ML) і штучний інтелект (AI) революціонізували кількісно торговий простір - все більше і більше інвестфондів приймають нові технології.

Так як кількість і якість доступних даних продовжує зростати, багато інвесторів почали застосовувати машинне навчання і штучний інтелект для повномасштабного аналізу даних, що дозволяє приймати більш вигідні торгові рішення. Зокрема, ML і AI запропонували продавцям нову грань, дозволивши комплексно, але при цьому швидко і досить дешево аналізувати дані.

Стартап Elpis теж вирішив "покататися" на хвилі машинного навчання і штучного інтелекту, запустивши (гібридний) інвестфонд для крипто-активів. У той час як Elpis може ніколи не стати черговим Two Sigma Investments, компанія пропонує інвесторам можливість взяти участь (отримати частку) в хедж-фонді стартапу.

Токен ELP


Токен Elpis (ELP) буде реалізований за допомогою Ethereum ERC20. Тримачі ELP генерують цінність з токенів за допомогою розподілу капіталу (2,5% від компанії) - в теорії, цінність капіталу буде зростати в міру зростання прибутку від торгівлі.

Згідно whitepaper, 80% залучених коштів підуть на активи з довірчим управлінням (AUM), 10% - на витрати команди, 4% на HR, 3% на маркетинг і рекламу, 2% на операції, а залишок 1% на одноразові витрати.

На час пресейлу кожен токен ELP матиме фіксовану ціну $ 0.08. При публічній пропозиції токенів, ціна буде починатися від $ 0.08, а максимальна верхня межа встановлена на $ 3.65. Ціна буде формуватися на основі попиту / пропозиції. Загальна кількість проданих токенів буде обмежуватися 250 млн., що в доларовому еквіваленті складе $ 160 469 959.

Компанія поки не працює над пропозицією токена ELP на провідних криптобіржах.

Команда Elpis


Команда Elpis складається як з досвідчених, так і з відносно досвідчених кількісних трейдерів. В контексті кількісного хедж-фонду стартапу це слід розглядати більше як червоний сигнал.

Гендиректор і президент компанії, Анатоли Кастелла (Anatoly Castella), не володіє достатніми фоновими знаннями в області кількісного трейдингу і лише в минулому році закінчив коледж. Головний операційний директор і віце-президент, Андреа Де Франчіскі (Andrea De Francisci), також не може похвалитися великими знаннями в області кількісного трейдингу і також рік тому випустився з коледжу. Директор ІТ-відділу, Луїджі Піва (Luigi Piva), єдиний член команди з достатнім досвідом у цій сфері.

Решта команди Elpis складається з розробника ПЗ, дата-аналітика, чорного маркетолога, головного редактора, квантового розробника (також досвідченого) і фінансового радника.

У число радників компанії входять лише блокчейн-ентузіасти і фахівці. Ні у кого немає фонових знань в області кількісного трейдингу.

Вердикт


Elpis є високоспекулятивним рішенням для інвесторів, зацікавлених в довгострокових вкладеннях.

Незважаючи на вищезазначене, важливо відзначити різні червоні сигнали для новачків: команда не має достатньо досвіду, а інвесторам не пропонується хороших переваг перед традиційними хедж-фондами. Як правило, хедж-фонд стягує 2% за обслуговування і 20% за роботу, що означає, що інвестори мають право отримати 80% від прибутку. Однак Elpis не виплачує прибуток інвесторам, так як вони володіють лише мікроскопічною часткою (2.5%). Це означає, що інвесторам залишається тільки сподіватися, що команда Elpis відкупиться назад на істотну суму. В іншому випадку доведеться просто чекати зростання ціни токенів ELP.

Якщо хоч один реальний інвестор з Wall Street зіткнеться з таким ICO, він просто втече якомога подалі.

Ризики


Кількісні хедж-фонди зазвичай містять великий штат досвідчених кількісних розробників, математиків з докторським ступенем, дата-аналітиків і керівників портфелями. До того ж, більшість хедж-фондів з капіталами понад $ 50 млн. мають фінансових директорів. З огляду на все це, можна заявити, що команда Elpis практично не має необхідного досвіду і потрібних кадрів. Як гендиректор, так і операційний директор - випускники коледжу, а це віщує високий відсоток виконавчих і технологічних ризиків. -1

Відсутність історичних даних про минулий досвід (повернення інвестицій) означає недостатню прозорість роботи компанії. Без інформації про щомісячну продуктивність і знання про ризики, які інвестор бере на себе, компанія буде відчувати серйозні проблеми із залученням коштів. -0.5

Передумови формування ціни токенів ELP помилкові. Зазвичай між інвесторами розподіляється прибуток (з фонду), а не мізерні виплати від частки в компанії. Інвестори цілком покладаються на менеджмент компанії і чекають поки ті викуплять токени за вищою ціною. Однак, компанія не пропонує ніяких інструкцій про те, за якою ціною вони почнуть викуповувати токени, а тому неможливо підрахувати, який прибуток можна отримати з торгівлі. Тобто, ціна токенів ELP грунтується не на застосуванні або реальній вартості, а виключно на спекулятивному потенціалі. -0.5

Потенціал зростання


З врахуванням, якщо стратегії кількісної торгівлі компанії виявляться прибутковими, а команда буде відкрито вести справи, у даного ICO буде одна єдина можливість вирости - викупити токени назад. Теоретично, послідовний викуп токенів компанією позитивно впливає на ціну токенів в довгостроковій перспективі. +4

Підсумуємо


Хоча відділ маркетингу Elpis ICO заявляє про відсутність комісії за обслуговування, про прозору діяльність та ризик-менеджмент, тут правда лише те, що комісії дійсно немає. І це тільки тому, що інвестори не будуть розцінюватися як акціонери в даному фонді, так як є акціонерами компанії. І хоча комісії за обслуговування немає, інвесторам не дістанеться і прибуток від роботи фонду - мабуть, найгірша пропозиція в історії хеджинг фондів. До того ж, інвесторам дістанеться лише 2.5% капіталу в компанії, з огляду на попередню оцінку капіталізації в $ 780 млн.

У даного ICO занадто багато помилок і червоних сигналів, так що, ми рекомендуємо вам добре подумати, перш, ніж вкладатися в Elpis.

Нам здається, що оцінка 2 з 10 цілком виправдана.

Подробиці для інвесторів


  • Тип: Crowdsale
  • Символ: ELP
  • Пре-ICO: в процесі
  • Публічний продаж: 2 березня 2018 року
  • Платежі: в ETH
  • Сайт: https://elpisinvestments.com/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах