Аналітика ICO: Blockport

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
528 переглядів
Blockport розробляють нову просту у використанні криптобіржу з соціальним аспектом, що дасть перевагу як новачкам, так і досвідченим інвесторам. Вас, можливо, зацікавить 2 унікальних аспекти Blockport:

1. Гібридно-децентралізована біржа


Blockport комбінує в собі властивості централізованих та децентралізованих бірж і пропонує першу і єдину в світі соціальну гібридно-децентралізовану біржу.

В контексті децентралізації, ваші операції проводитимуться поза ланцюгом, на біржі, відмінній від Blockport. Це дає Blockport ліквідність, необхідну для ефективного функціонування.

2. Соціальна торгівля


На платформі Blockport ви можете фолловити і безпосередньо копіювати торгові портфелі інших інвесторів. Це дуже вигідно для новачків, кому легко заплутатися в настільки величезній кількості монет.

Blockport намагається створити спільноту інвесторів за допомогою соціальної торгівлі, а також за допомогою форуму і бази знань.

Токен BPT


Для участі у заході потрібно буде купити BPT в ICO. BTP можна використовувати за різними призначеннями всередині платформи Blockport.

Щоб фолловити або копіювати чужі торгові портфелі, потрібно буде платити комісію в BPT. 90% цієї комісії безпосередньо виплачується трейдеру, а 10% йде в бюджет Blockport.

Ви також можете використовувати BPT для придбання преміум-сервісів і платити торгову комісію зі знижками.

В ідеалі, у міру зростання популярності соціальної торгової платформи, користувачі почнуть платити більше і більше, щоб мати можливість вчитися в успішних трейдерів. Так як кількість токенів буде обмежено, ціна кожного буде рости в довгостроковій перспективі.

Команда Blockport


Команда Blockport розташовується в Амстердамі. Деякі співробітники колись працювали в Google і технічному хабі TQ під спонсорством KPMG.

Керують командою Себастіан Лічтер (Sebastiaan Lichter) і Кай Беннінк (Kai Bennink). Беннінк вивчав технологію блокчейну в Delft University of Technology, а у Лічтера багато років досвіду в області IT і бізнес-менеджменті.

Фінансовий директор Ark, Ларс Рензінг (Lars Rensing), входить до складу радників компанії. Співпраця з консультантами - це лише частина більш масштабного співробітництва з цілою екосистемою Ark. Blockport також співпрацює з Deloitte і Luminum.

Токени і розподіл


ICO пресейл Blockport стартував 3 січня і успішно завершився вже через 3 хвилини, зібравши 1666 ETH. BPT під час пресейлу продавалися за ціною 1 ETH = 3840 BPT.

Публічний продаж токенів почнеться 1 лютого і завершиться під кінець місяця. У цей період можна буде придбати 2840 BPT за 1 ETH. Команда Blockport встановила мету в 15000 ETH.

Розподіл токенів заплановано дуже просто. Загальна кількість BPT складе 69 440 000 BPT:

  • 71.4% (49 600 000) буде виділено учасникам ICO
  • 14.3% (9 929 920) зарезервовано для команди, радників і приватних інвесторів
  • 10.0% (6 944 000) буде використано в магазині токенів
  • 4.3% (2 985 920) виділено на спільноту, сторонні послуги та бонуси

Команда Blockport отримає свої токени (5-10% від загальної кількості) порційно протягом 3 років з моменту запуску.

У whitepaper Blockport також визначається, як планується використовувати кошти, залучені за допомогою ICO:

  • 50% виділено на торговий резерв під керуванням бухгалтера Blockport
  • 16.2% на маркетингові витрати
  • 14.2% на розробку Blockport 2.0 і 3.0
  • 10.4% на бізнес-оперування і витрати обслуговування біржі
  • 9.2% зарезервовано на юридичні витрати

Планомірний розподіл і відносно невелика кількість монет, виділених на команду проекту, це хороший індикатор того, що платформа планує довгострокову роботу.

Вердикт


Blockport працює над вирішенням досить масштабної проблеми в сфері криптовалютних інвестицій - ліквідацією первинних сумнівів і труднощів. Часто це викликається перевантаженими і складними інтерфейсами і відсутністю фонових знань про індустрію в цілому.
Першу проблему Blockport вирішує за допомогою охайного і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу біржі. Інвесторам будь-якого рангу сподобається працювати з цією платформою.

Друга проблема нівелюється за допомогою системи соціальної торгівлі. Даючи новим інвесторам можливість фолловити і копіювати торгові стратегії досвідчених інвесторів дозволить з самого початку інвестувати ефективно.

Токен BPT виступає в ролі медіани між біржею зі зниженою торговою комісією, можливістю копіювати торгові портфелі, а також користуватися перевагами платних сервісів.

Ризики


Звичайно, ринок криптобірж вже щільно заселений і цим проектом навряд чи вдасться обійти такого гіганта, як Coinbase. -2.5

У Blockport багато не протестованих теорій по продукту, який ще навіть не вийшов на ринок. Такі концепти, як соціальний трейдинг або гібридно-децентралізована платформа можуть не увінчатися успіхом в умовах реального світу. -3

Токени BPT не передбачають можливість розподілу прибутку, як це реалізовано на біржах типу Binance. -1

Потенціал зростання


Незважаючи на велику кількість бірж, криптоінвестування стрімко набирає обертів і продовжує поширюватися. +5

Партнерство Blockport з Deloitte і Ark гарантує сильну спільноту, а також хорошу підтримку з точки зору технологій і бізнесу. Цим усталеним компаніям хотілося б бачити успіх Blockport. +4

Найбільш часто на торгових форумах запитують, в які монети вкладатися. Соціальний трейдинг в Blockport в цьому випадку має величезну перевагу. +3

Blockport вже успішно завершили пресейл, досягнувши мети в лічені хвилини. Це дуже хороший показник. +1

Підсумуємо


В цілому, проект заслуговує 6.5 з 10. Найбільший ризик, пов'язаний з цим ICO, в тому, на якому етапі компанія знаходиться прямо зараз. Без працюючого продукту і хорошої користувацької бази складно сказати, наскільки успішним буде проект.

На щастя, Blockport заручилася вигідними партнерами і вже домоглася якихось результатів. Якщо команда продовжить і далі долати перешкоди і демонструвати досягнення, то у Blockport є всі шанси скласти конкуренцію Coinbase.
Як завжди, інвестуйте на свій страх і ризик, і ніколи не забувайте проводити детальне дослідження кожного проекту, перш ніж віддавати свої гроші.

Подробиці для інвесторів


Публічний продаж токенів Blockport почнеться 1 лютого, а завершиться 28 лютого. Для участі вам потрібно спочатку зареєструватися тут.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах