Рекламна блокчейн біржа Ad Exchange має намір перевернути ринок інтернет-реклами

CryptoExplorer         Немає коментарів         реклама AdEx
179 переглядів
Телебачення було королем рекламних ЗМІ до тих пір, поки онлайн-реклама не зігнала його з трону. Все більше і більше людей не дивляться телевізор і вважають за краще отримувати новини та інформацію з інтернету. Але, якщо в більшості випадків реклама на телебаченні - відмінний привід піти в ванну або включити електричний чайник, навряд чи є сайт без реклами. У більшості випадків ці оголошення є нав'язливими і неактуальними.

Великі рекламні платформи, такі як Google або Facebook, використовують персональні дані своїх користувачів, щоб допомогти рекламодавцям краще фокусуватися на аудиторію і бути актуальними. Це ставить питання про конфіденційність особистих даних користувачів в Інтернеті, а також про надання попередньої згоди на надання таких.

Величезні централізовані організації, як згадані вище Facebook і Google, часто поводяться як диктатори, коли мова заходить про взаємини з рекламодавцями та видавцями: вони накладають обмеження на те, що можна рекламувати, а часом можуть повністю блокувати контент, без будь-яких шансів для рекламодавців оскаржити рішення в найкоротші терміни.

Непрозора практика розміщення реклами, притаманна більшості платформ і мереж, зазвичай призводить до плутанини в результатах рекламної кампанії, а іноді і до використання відверто шахрайських схем, щоб обдурити рекламодавців по оплаті за покази чи кліки, яких можливо і не було.

Нарешті, користувачі втомлюються від мерехтливих банерів і відеороликів, які вони не можуть пропустити, і просто встановлюють блокувальники реклами або відходять від екрану. Це робить значну частку реклами в Інтернеті марною тратою грошей, часу і зусиль.

Всі ці проблеми існують в онлайн-рекламі досить давно. Однак з появою технології блокчейн деякі стартапи почали розробляти рішення, які мають покласти край цій ситуації. Одні з них запропонували встановити певний браузер, такий як Brave, який міг би платити користувачам за перегляд реклами. Інші зосередилися на врегулювання відносин між рекламодавцями і ЗМІ.

Проект AdEx, заявлений в останні дні 2016 року, спрямований на те, щоб повернути кермо влади в руки кінцевих користувачів, тому що врешті-решт реклама призначена для них.

AdEx створить сервіс обміну рекламними оголошеннями, де кінцеві користувачі можуть бути настільки конкретними, наскільки вони самі хочуть, описуючи свої переваги, для того щоб бачити тільки ті оголошення, які їм цікаві. В цей же час рекламодавці можуть бути абсолютно впевнені, що вони платять за реальні перегляди, а видавці знають, що отримають всі оплати миттєво і в повному обсязі.

Щоб реалізувати таке рішення, AdEx використовує смарт-контракти, засновані на блокчейні Ethereum. Це забезпечує прозорість і безпеку в роботі платформи.

Амбіції проекту припускають, що протягом найближчих декількох років він приверне значну кількість рекламодавців, онлайн ЗМІ, що ставить питання про масштабованість.

Щоб врахувати проблеми масштабованості, які в даний час порушують роботу мережі Ethereum, AdEx в якості альтернативи можуть використовувати ресурси IOTA, поверх того ж Ethereum.

Чи дійсно спрацює план AdEx зі зміни індустрії онлайн реклами, ми побачимо пізніше. Проте такі проекти приносять нове бачення інтернету майбутнього, де завдяки блокчейну все буде одночасно прозоро і безпечно.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?