Аналітика ICO: COTI

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
612 переглядів
Глобальна платіжна індустрія включає в себе безліч різних організацій, посередників, розрахункових палат, банківських процесингових центрів, платіжних шлюзів і, звичайно ж, продавців і споживачів. COTI прагне стати де-факто платіжним механізмом, що дозволяє продавцям вести бізнес як в криптовалютному, так і у фіатному форматі. У прес-релізі COTI йдеться:

Команда COTI покликана заповнити цю прогалину. COTI комбінує в собі краще від традиційних платіжних систем і цифрових валют - елегантно обходячи властиві їм обмеження - і пропонує комплексне платіжне рішення, яке оптимізується під потреби простого споживача і продавців в першу чергу.


Для тих, хто не знайомий з платіжною індустрією, потрібно відзначити, що в процес обробки платежів залучені певні організації, що використовують традиційні схеми і часто це пов'язано з використанням пластикових карт формату Visa і MasterCard. Давайте пройдемося по традиційній моделі проведення платежів.

Є власник картки, тобто, споживач і є продавець, який бажає прийняти платіж за товари або послуги і має банківський рахунок. Платіжний шлюз авторизує платежі по карті і безпечно передає платіжну інформацію між сайтом або терміналом продавця і банківським рахунком продавця. Процесинговий центр обробляє транзакцію з пластикової карти від початку і до кінця. Це реалізується за допомогою підключення рахунку продавця до платіжного шлюзу, який отримує транзакційні дані і підключає шлюз до оператора пластикових карт для авторизації від банку-емітента. Банк-емітент видає пластикові карти споживачам. Він же несе відповідальність перед банками-одержувачами за придбання, які здійснюють власники їх карт.

Мережа кредитних (пластикових) карт з'єднує банк-емітент і банк-одержувача для передачі відповідної транзакційної інформації між двома банками. Банк-отримувач також розглядається як банк продавця, так як вони створюють і обслуговують рахунки, що дозволяють продавцям вести бізнес і приймати кредитні та дебетові картки. Так що, якщо вам коли-небудь було цікаво, що відбувається, коли ви проводите картою по терміналу, то відбувається саме це. Як видно, тут є безліч лазівок для блокчейн-компаній, так як тут задіюється досить багато ланцюжків. Ці ланцюги провокують зростання вартості за рахунок комісії. Питання в тому, як COTI зможе влізти в індустрію на трильйони доларів?

У whitepaper представлені детальні описи додатків і послуг організації, включаючи власний гаманець з внутрішнім обміном валют і віртуальну дебетову карту для споживача, а також процесингові інструменти для продавців, схожі на віртуальні шлюзи, а також окрема платформа примирителів, які зможуть розглядати суперечки, що відбуваються всередині мережі. Комісійна структура COTI заснована на кредиті довіри, який акумулюється з транзакційної історії як споживача, так і продавця.

Компанія також заявляє наступне:

На додаток до заходів протидії маніпуляціям з кредитом довіри, COTI також гарантує, що учасникам з низьким кредитом довіри буде надана можливість поліпшити свої показники. У COTI немає намірів утримувати низькі оцінки ні для однієї із сторін, зате є прагнення сприяти природньому збільшенню цих показників. 

Якщо сторона з низьким кредитом довіри продемонструє власну цінність для мережі, пропагуючи чесну і відкриту взаємодію, то її кредит довіри буде пропорційно підвищуватися.


Токен XCT


Токен і нативна валюта отримала назву XCT, але компанія ще не визначилася, до якого блокчейну вони хочуть приєднатися. Нативна цифрова валюта COTI знаходиться в центрі мережі COTI і підживлює взаємодію між споживачем, продавцем і примирителями. XCT була створена навмисно для того, щоб подолати кордони повсюдного прийняття цифрових валют в повсякденних торгових операціях. Всі комісії, що виникають в ході використання мережі COTI, сплачуються в XCT. Всі збори справляються в XCT для всіх транзакцій, незалежно від валюти, в якій був здійснений той чи інший платіж. Частки і виплати примирителям також нараховуються в XCT. Таким чином, примирителям потрібно буде тримати монети XCT, якщо вони хочуть брати участь у вирішенні суперечок. XCT виступає в ролі медіани біржі, яку можна використовувати при здійсненні або прийомі платежів за товари та / або послуги.

Команда COTI


Команда проекту складається з кількох ентузіастів з досвідом в платежах, і технічного відділу з досвідом в запуску стартапів. Сама компанія більше нагадує радників, ніж ключових працівників. Тут є і представники академічного укладу, і фахівці в банківській справі. У промо-ролику компанії також було показано декілька радників.

Вердикт


Ризики


Існують деякі сумніви щодо прийняття платформи великими гравцями. Чим ж це рішення для криптоплатежів виділяється на тлі інших? -1

Нічого не говориться про цільову аудиторію. Індустрія платежів величезна, а значить потрібно починати з якоїсь конкретної ніші, щоб зробити хоча б невеликий ривок до повсюдного прийняття. -1.5

Ми скептично налаштовані по відношенню до того, що комісію мережі буде визначати кредит довіри. Звичайно ж, за заявами компанії, це повинно виключити маніпуляції з кредитом довіри, однак нам цікаво, як же пересічному користувачеві без транзакційної історії почати користуватися цією мережею з вигодою для себе? -1

Потенціал зростання


Впровадження системи медіаторів (примирителів) для захисту і споживачів, і продавців - це, безумовно, сильний хід, яким заповнюють існуючий пробіл в сфері цифрових валют. +2

COTI зможе обробляти великі обсяги транзакцій. За первинними підрахунками, близько 10 тис. транзакцій в секунду, а архітектура здатна масштабуватися і підтримувати навіть великі навантаження. До того ж, всі транзакції будуть підтверджуватися миттєво. +3

Низькі комісії можуть залучити існуючих продавців з високими ризиками, готових платити до 10% комісійних. Це представники сфер розваг для дорослих, онлайн-аптеки, наркоторговці і т. д. COTI може запропонувати їм зручні умови роботи, навіть не розкриваючи цільової аудиторії. +3

Проект гарантує високий показник підтвердження міжнародних електронних платежів, що, в свою чергу, призведе до зниження показника "кинутих кошиків". +2

Підсумуємо


Грунтуючись на сьогоднішньому аналізі, ми ставимо COTI 6.5 / 10. У потенціалу є потенціал масштабування, з огляду на можливість обробки до 10 тисяч транзакцій в секунду вже при запуску. Технологія, істотна підтримка, радники і сама ідея виглядають чудово, але як організації завоювати довіру серед продавців? Як і коли вони зможуть отримати прибуток і вигоду від прийняття цієї системи? Ці запитання поки що залишаються без відповіді.

Інформація для інвесторів


  • Тип: публічний продаж
  • Символ: XCT
  • Старт продажу: ?
  • Платформа: Не визначена
  • Доступність токенів через ICO: ?
  • Ціна токенів: ?
  • Обмеження для країн: США, Китай
  • Веб-сайт: https://coti.io/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?