Аналітика ICO: Electrify.Asia

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
597 переглядів
За даними Globalist, країни Азії, що розвиваються, зараз входять в найбільш енергетично ефективну фазу розвитку. На ряду з підвищенням стандартів життя, збільшується і споживання для індустріалізації, розвитку інфраструктури, логістики та девелопменту.

Аналітики пророкують, що до 2030 року, половина попиту на енергетичному ринку буде припадати на Китай та Індію, а решта країн Азії також займуть істотну частку. З огляду на це, країнам Азії необхідно надати споживачеві енергетичну безпеку за доступними цінами. Якщо цього не зробити, то вони не зможуть встигати за зростанням попиту через стрімке збільшення населення. Однак енергетична безпека за доступними цінами - складне завдання.

У світлі цих подій Electrify.Asia прагне отримати вигоду з постійно зростаючих потреб до енергетичної безпеки в азійських країнах. Компанія націлена на те, щоб реалізувати децентралізоване виробництво енергії і надати потужності споживачеві. Зокрема, Electrify.Asia застосовує блокчейн-технології, порушуючи існуючі підвалини в масовому виробництві електроенергії в Азії і пропонує прозорість і більш низькі ціни.

Токен ELEC


Токен Electrify.Asia (ELEC) буде реалізований за допомогою Ethereum ERC20. Тримачі ELEC формують цінність токенів трьома способами: (1) винагорода клієнтів за лояльність, (2) можливість сплати комісії за транзакції і (3) можливість вносити депозити за доступ до екосистеми Electrify.Asia.

Згідно white paper, 54% залучених коштів піде на НДДКР, 20% на штат (HR), 10% на бухгалтерію і юристів, 10% на розвиток бізнесу і партнерство, а решта 6% - на продуктивність і обслуговування.

Токени ELEC зараз оцінюються в $ 0.08 за токен. Всього буде продано 375 000 000 токенів ELEC. Однак, загальний обсяг емісії складе 750 000 000 ELEC. Розподіл токенів буде відбуватися таким шляхом: 50% піде в продаж, 18.4% піде на команду і майбутніх співробітників (рівними частками через кожні півроку), 9% на радників і партнерів, 18.5% на резерв і розробку спільноти, а 4.1% на airdrop.

Поки що компанія не працює над виведенням ELEC на криптобіржі.

Команда Electrify.Asia


Ключова команда Electrify.Asia складається з 2 керівників, 3 спеціалістів з розвитку бізнесу, 2 розробників і операційного директора. У порівнянні з більшістю ICO, у Electrify.Asia досить згуртована команда.

Гендиректор компанії, Юліус Тан (Julius Tan), раніше був інженером по вивченню сонячної енергії в Національному університеті Сінгапуру, а також торгував енергією в невстановленій енергетичній компанії. Тан також колись займав посади в Singapore Economic Development Board, Standard Chartered Bank і Schlumberger. До того ж, закінчив курси інженерії при Кембриджському університеті. Головний операційний директор компанії, Мартін Лім (Martin Lim), має більше 20 років досвіду в індустрії масових комунікацій. Лім працював у безлічі компаній, включаючи InMobi, HTC, StarMedia і Sunseap Energy.

Серед радників компанії числяться керуючий директор Omise, фахівець з сонячної енергії, дослідник з області машинного навчання і штучного інтелекту, програмний інженер, а також фахівець із стандартизації.

Вердикт


Electrify.Asia пропонує високоспекулятивний актив для інвесторів, зацікавлених в довгострокових вкладеннях.
Енергетична безпека - основа економічної трансформації країн Азії. Децентралізуючи енергетичні ринки Азії, компанія буде в змозі запропонувати реформу, яка приведе до зниження вартості і надасть енергетичну безпеку в умовах стрімкого зростання запитів.
Однак основна складність для компанії - це поширення на всі азійські країни. Тоді, як технологія Electrify.Asia має потенційну можливість поширення на розвинені країни (Японія, Сінгапур, Південна Корея, Австралія), країни Азії, що розвиваються, протягом довгого часу цураються прийняття нових технологій.
В цілому, прийняття компанії в країнах, що розвиваються, під великим питанням. Розвинені країни, навпаки, відкриті до прийняття нових технологій, хоча цільовими ринками компанії є країни, що розвиваються на зразок Філіппін, Таїланду, В'єтнаму, Китаю, Індії і т. д.

Ризики


Поширення на Азію - процес тривалий і дорогий. Потрібна локалізація для кожної країни, офіси і штат, адаптуватися під юрисдикції. Команда компанії, можливо, недооцінює загальні часові затрати і витрати передбачуваної стратегії розвитку. -2

Енергетичні ринки в південно-східній Азії затиснуті законами, а інфраструктура досі не дотягує до належного рівню. У той час як Сінгапур може стати першою країною в регіоні, де легалізують ринок енергії, країни, що розвиваються типу Філіппін, Таїланду, Малайзії, Індонезії і т. д. поки що не можуть похвалитися інфраструктурою, яка дозволила б йти таким же шляхом. Це означає, що технологія компанії може виявитися занадто сирою для цільових ринків. -2

Крім технологічних ризиків, у Electrify.Asia може виникнути серйозна проблема з прийняттям на ринку. Поки держави по всій Азії не лібералізують свої енергетичні ринки, енергетичні компанії не стануть брати на себе додаткові витрати у вигляді прийняття нових платформ / екосистем на кшталт тієї, що пропонує Electrify.Asia. -1

Локалізація на ринках, що розвиваються потребує від компанії додаткової роботи над прийомом готівкових платежів, так як у багатьох країнах, що розвиваються абсолютно не розвинена система пластикових карт. А це навантажить додатковими угодами і партнерствами, про які не згадано в white paper компанії. -1

Потенціал зростання


Якщо компанія досягне успіху в захопленні азійських ринків, то це дасть їй перевагу у вигляді диверсифікації та нарощуванні користувацької бази. З огляду на це, глобальні витрати середнього класу досягнуть $ 35 трлн. до 2020 року і $ 56 трлн. - до 2030 і приблизно 80% від цього зростання припаде на Азію. Заново сформований середній клас в Азії почне зміщувати світову парадигму споживчих витрат. Electrify.Asia стане основним спонсором цього зсуву, так як в існуючих енергетичних ринків не вистачає елементу прозорості. +4

Згідно даних Азійського Банку Розвитку, щорічні енерговитрати в Азії виростуть з $ 700 млрд. до $ 1.6 трлн. до 2035 року. Компанія планує отримати вигоду з цього стрімко зростаючого ринку в довгостроковій перспективі. +4

Так як розвинені азійські ринки лібералізують сферу енергетики, у Electrify.Asia практично немає конкуренції. Таким чином, компанія має перевагу першопрохідця. +4

Підсумуємо


У Electrify.Asia відмінне бачення і згуртована команда, проте технологія компанії може виявитися передчасною для країн Азії, що розвиваються. З огляду на те, що компанія може змістити фокус виключно на розвинені країни (Японія, Південна Корея, Австралія і Сінгапур), то у неї є досить великий потенціал для успіху.
Крім технологічного ризику, існують також операційні ризики і ймовірність виникнення необхідності у великому капіталі для повномасштабного поширення. І навряд чи ці цілі зможе покрити встановлений компанією хардкеп в $ 30 млн. До того ж, залишається безліч питань без відповідей щодо моделі розвитку бізнесу компанії, а також про потенційні стратегічні партнерства.
В цілому, навіть незважаючи на технологічні та операційні ризики, а також питання прийняття на ринках, компанія все ж має шанси зайняти домінуючу роль на лібералізованих енергетичних ринках по всьому розвиненому азійському регіону.

Незважаючи на всі мінуси, нам здається, що оцінка 6 з 10 цілком виправдана для цього ICO.

Подробиці для інвесторів


  • Тип: публічний продаж
  • Символ: ELEC
  • Пресейл: немає даних
  • Публічний продаж: 23 лютого 2018 року
  • Платежі: в ETH
  • Веб-сайт: https://electrify.asia/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах