Всім власникам Bitcoin роздадуть токени Bitcoin Dollar

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Bitcoin Dollar
335 переглядів
За повідомленням новинного сайту, стало відомо, що незабаром усі власники Bitcoin отримають безкоштовно токени Bitcoin Dollar (BTD). Користувачі, на рахунках яких 28 лютого 2018 року буде перебувати криптовалюта Bitcoin, стануть власниками цифрової валюти BTD, примітною особливістю якої є інтегрована смарт-контрактна система. Протягом 45 днів користувачам необхідно буде запросити нарахування криптовалюти.

На своїй веб-сторінці розробники цифрового токену оголосили, що їх криптовалюта є найбезпечнішою і надійною, приватною та зашифрованою. Засновники проекту, які прагнуть поліпшити технологію Bitcoin, планують запустити новий блокчейн за допомогою спеціального SPLIT-процесу. У свою чергу Bitcoin Dollar буде мати наступні примітні особливості:

  • Інтеграція двох алгоритмів майнінгу: POW (Proof-Of-Work) і POS (Proof-Of-Stake). Це запобігатиме зловживанням або контролю мережі з будь-чийого боку.
  • На основі смарт-контрактного блокчейну BTD можна буде випускати нові цифрові валюти і поширювати їх. Тим часом у користувачів з'явиться можливість реалізації програм на базі смарт-контрактного блокчейну. Це забезпечує криптомонеті цінність і функціональність.
  • Підтримка всіх видів DApp, включаючи Zero Knowledge Proof, а також міжблочні атомарні транзакції. У довгостроковій перспективі планується розробка і запуск торгової платформи для обміну цифрових токенів.
  • Процес майнінгу монет в блокчейні Bitcoin Dollar буде реалізований таким чином, щоб не можливо було добувати криптовалюту за допомогою потужних майнінг-центрів, побудованих на ASIC-пристроях.

Замість того, щоб масштабувати мережу Bitcoin для зростаючого числа користувачів, розробники Bitcoin Dollar пішли по шляху створення «виправленого» децентралізованого Bitcoin BTD. У свою чергу це дозволить зробити цифровий спосіб відправки грошових платежів більш доступним для користувачів по всьому світу.

Таким чином, особам, які мають Bitcoin, будуть нараховані токени Bitcoin Dollar за ставкою 1 BTC = 1 BTD. Згідно з даними веб-сайту розробників, зараз про підтримку криптовалюти, після її запуску, заявили 20 криптобірж і гаманців, таких як Binance, BitBay, Bittrex, Coinbase, HitBTC, Huobi Pro, OKEx, Poloniex і ін.

На початковому етапі команда Bicoin Dollar включала в себе компанію ZERO і ярого критика майнінгу Bitcoin Bethe Funder Lao Tang. Надалі до команди приєднався провідний розробник Ex googler і Blockchain Robotic Мартін Шелдон, а також команда з п'яти ентузіастів, які ведуть роботу над розробкою і просуванням криптовалюти. Більш докладні деталі проекту Bitcoin Dollar доступні за цим посиланням.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?