Аналітика ICO: Medicalchain

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
586 переглядів
Medicalchain планує впровадити систему управління даними в індустрію охорони здоров'я із застосуванням децентралізації і технології блокчейн. Незважаючи на те, що світ знаходиться на порозі дата-революції, медичні дані не спішать встигати за трендом. Від централізації, до низьких швидкостей і вразливих мереж, система охорони здоров'я поки що не дивиться в майбутнє.

Medicalchain вирішує 4 вагомих проблеми, властивих поточному стану та системі зберігання даних в охороні здоров'я.

 • Взаємна сумісність: медичні дані зберігаються в застарілих системах і сильно фрагментовані через різницю систем і форматів. Не існує стандартизованої версії, якою змогли б користуватися скрізь і в будь-який момент.
 • Безпека і шахрайство: чутлива інформація про пацієнтів зберігається в централізованих застарілих системах. Згадайте хоча б атаку WannaCry на NHS, яка пошкодила понад 230 тис. комп'ютерів. Медичні дані продаються в даркнеті на ряду з даними про кредитні картки, тільки в десятки разів дорожче.
 • Зберігання даних: часто медичні дані контролюються окремою організацією, що призводить до залежності від сторонньої системи. NHS недавно втратила медичні записи близько 700 тис. пацієнтів, піддавши їх здоров'я ризику.
 • Приватний контроль: у пацієнтів зараз немає контролю над тим, хто і як використовує їх медичні дані.

Децентралізована платформа Medicalchain пропонує захищений, швидкий і прозорий обмін і застосування медичних даних за допомогою технології блокчейн. Платформа створена із застосуванням структури подвійного блокчейну. Перший блокчейн відповідає за доступ до медичних даних і розроблений за допомогою Hyperledger Fabric. Другий блокчейн працює на ERC20-токені Ефіріума і лежить в основі всіх додатків і сервісів платформи.

Hyperledger Fabric дозволяє контролювати доступ і працювати над шарами доступу, що ідеально підходить для приватного використання. Тільки у пацієнтів буде доступ до власних медичних даних, а блокчейн зробить ці дані невразливими до хакерських атак і підробки.

Medicalchain - не просто платформа для зберігання медичних даних, але також і інфраструктура для цифрових додатків і сервісів сфери охорони здоров'я. Зараз компанія розробляє два додатки для роботи з платформою: телемедичний додаток у форматі доктор-пацієнт, а також біржа медичних даних. Забігаючи вперед, Medicalchain планує виступити в якості екосистеми для децентралізованих додатків для сфери охорони здоров'я. Закрита бета-платформа буде запущена в лютому цього року.

Токен MedToken


Токен ERC20 MedToken буде використовуватися для доступу і оплати в додатках, заснованих на даних Medicalchain. Консультуючись у форматі телемедицини (за допомогою програми Telemedicine), пацієнти зможуть оплачувати послуги лікарів, використовуючи MedTokens.
Фармацевтичні організації також зможуть платити пацієнтам в MedTokens, якщо пацієнти нададуть компаніям доступ до своєї медичної історії на ринку медичних даних.
Користувачі зможуть використовувати MedToken в ряді інших додатків і сервісів, заснованих на платформі Medicalchain.

Команда Medicalchain


Співзасновник, доктор Абдулла Альбеятті (), в 2016 році створив додаток під назвою Discharge Summary, який дозволяє генерувати точні медичні звіти про пацієнтів. Він також створив фреймворки для стандартизації медичних звітів. Discharge Summary вже використовується в 3 госпіталях Великобританії. Discharge Summary - лише малий компонент Medicalchain і всупереч багатьом запереченням, буде неправильним стверджувати, що Medicalchain використовується лише в 3 лікарнях.
Ще один співзасновник, Мо Тайеб (), є технічним підприємцем і раніше вже заснував технологічні та фінансові компанії, а також інтернет-магазини.
У команді проекту 13 осіб з великим досвідом в галузі охорони здоров'я та технологіях.

Вердикт


Лікарська помилка - третя за рахунком головна причина смертності в США. Додайте туди проблеми з розряду NHS в 2017 і можна з впевненістю говорити, що Medicalchain працює над дійсно серйозною проблемою, яка потребує негайного вирішення. Команда виглядає досить згуртовано, як в контексті охорони здоров'я, так і в технологічному плані.

Medicalchain також грає на факторі хайпу і в телеграм-каналі проекту вже 10 тис. підписників, хоча до старту ICO залишається ще кілька тижнів.
Однак, як і в будь-якій інший індустрії, де можна застосувати блокчейн, у Medicalchain на даний момент є свої конкуренти.

Medicalchain проти конкурентів?


Найбільш відомий в цій сфері проект називається Patientory. Patientory має 2 істотні відмінності від Medicalchain. Patientory більше орієнтований на США, в той час як амбіції Medicalchain глобальні. Після первинних тестів в США і Великобританії, Medicalchain розшириться і на інші країни. Ще одна відмінність в тому, що у Medicalchain є додаток Telemedicine, за допомогою якого проект може пов'язувати пацієнтів і лікарів. Patientory ж більше спрямовані на співпрацю з естаблішментом, лікарнями, медичними організаціями. Підхід Medicalchain робить проект менш залежним від партнерів і дозволяє практично відразу розпочати роботу.

Ще одна платформа, яка працює в цьому ж секторі, називається Medibloc. Medibloc грунтується на Qtum, тоді як шар даних Medicalchain грунтується на Hyperledger Fabric, що, як нам здається, більше підходить для цих завдань. До того ж, ми вважаємо, що команда Medicalchain здатна працювати і тими, і з іншими проектами.

В цілому, на рівні концепту Medicalchain - досить хороший проект, але як тільки мова зайде про розширення, можуть виникнути деякі складності. Давайте як їх і розглянемо.

Ризики


Команді потрібно буде взаємодіяти з безліччю організацій, включаючи докторів, пацієнтів, фармацевтів і страховиків. Всіх їх буде не так вже й просто переконати у вигідності проекту. -2

Взаємодія з регулюючими органами кожного регіону привнесе свої труднощі. У кожного регіону унікальні закони і вимоги, особливо коли мова йде про медицину. Наприклад, в США пацієнтам необов'язково мати при собі свої медичні дані, так як всі дані є у лікарів і лікарень. У Великобританії використовується централізована база даних охорони здоров'я, а це значить, що Medicalchain доведеться витягувати ці дані з серверів, що працюють по абсолютно іншій технології. -3

Medicalchain, швидше за все, зіткнеться з сильною конкуренцією. Техгіганти типу IBM постійно вивчають блокчейн-рішення і їх застосовність до індустрії охорони здоров'я. Нещодавно IBM скооперувалися з найбільшими страховими компаніями в Індії і планують працювати з блокчейн-рішеннями. -1

Потенціал зростання


Проект успішний з точки зору команди, дорожньої мапи і бачення. Співзасновник, доктор Абдулла Альбеятті працює в цьому напрямку з 2016 року. +5

У блокчейн-рішень, пов'язаних з індустрією охорони здоров'я, досить великий потенціал зростання, особливо з точки зору розподілу і зберігання даних. З огляду на проблеми NHS в минулому році, Великобританію можна вважати ідеальним місцем для старту роботи. +4

Medicalchain також створює додатковий шар для розробки медичних програм. Додаток Telemedicine і ринок медичних даних виділяє проект серед конкурентів і відкриває нову галузь для медичних програм. +3

Підсумуємо


Ми оцінюємо Medicalchain в 6 з 10. Цей показник охоплює як потенціал зростання проекту, так і всілякі складності, які можуть виникнути на етапі реалізації.

Подробиці для інвесторів


 • Тип токену: Utility
 • Платформа: Ethereum
 • Символ: Medtoken
 • Пресейл: розпродано
 • Публічний продаж: 1 лютого 2018
 • Вихідна ціна: 1 MedToken = $ 0.25
 • Хардкеп: $ 24 000 000
 • Загальна кількість токенів: 500 000 000
 • Токени для продажу: 35%
 • Сайт: http://medicalchain.com/
 • Юрисдикція: США
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах