Аналітика ICO: Zenome

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
600 переглядів
Геноміка - міждисциплінарна область науки, що фокусується на структурі, функціях, еволюції, мутації і зміні геному. Геном - це повний набір ДНК організму, включаючи всі гени. У контрасті з генетикою, яка більше орієнтована на вивчення окремих генів і їх ролі в спадкуванні, геноміка націлена на колективну характеризацію і кількісну оцінку генів, що відповідають за виробництво білку за допомогою ферментів і молекул. Згодом, білки формують структуру нашого тіла, будь-то органи чи тканини і контролюють хімічні реакції і обслуговують передачу сигналів між клітинами.

Геноміка також має на увазі секвенції і аналіз геному за допомогою використання високопродуктивної послідовності ДНК і біоінформатики для збору і аналізу функцій і структури цілих геномів. Досягнення в геноміці спровокували революцію в науково-дослідній та системній біології, що полегшує розуміння навіть найскладніших біологічних систем на кшталт людського мозку.

Галузь також включає вивчення внутрішньогеномних явищ типу епістазу (вплив одного гену на інший), плейотропії (вплив одного гену на інших), гетерозис (гібридна енергія) і інші взаємодії між локусами і алелями в геномі. Цей короткий опис відмінно підходить для проекту Zenome.

Проект Zenome


Тепер ми можемо об'єктивно аналізувати і спостерігати за поведінкою того, хто робить ДНК тим, чим вона є, досліджуючи досі невідомі куточки, генеруючи величезну кількість докладної інформації про моделі і відносини між організованими системами молекул в організмі і про біологічну автоматизацію на абсолютно новому рівні.

Згідно Nature.com: «Дві групи дослідників одночасно натрапили на один і той же феномен в процесі вивчення позаклітинних везикулів. Ці везикули циркулюють по нашому тілу, але про їх функції відомо не так багато. Команди, очолювані нейробіологом Джейсоном Шефердом в Університеті Юти в Солт-Лейк-Сіті і клітинним біологом Вівіаном Будником з Університету Массачусетс Медікал Скул в Вустері, спостерігали за мишами і дрозофилами».

Проекти типу Zenome дозволяють окремим ентузіастам по всьому світу ділитися власною ДНК-інформацією за допомогою децентралізованої платформи на базі блокчейну, де цифрові репрезентації ДНК в форматі точної інформації зберігаються, аналізуються і обробляються науково-дослідними центрами, лабораторіями, лікарнями, а також беруть участь в програмах технологій охорони здоров'я і фармацевтичних дослідженнях.

Токен ZNA


ZNA - нативна валюта платформи Zenome. Токен заснований на мережі Ефіріум (ERC20).

Спочатку на пресейл буде випущено 3.2 млн. ZNA. Після того як пресейл досягне 350 000 ZNA, будуть спалені всі токени, які залишилися.

Загальна кількість токенів на момент основного публічного продажу складе 35 млн. токенів, з яких 25% будуть заморожені в якості винагороди для учасників мережі (наприклад, за надання ємності жорсткого диску або обчислювальних потужностей). Тобто, вихідна емісія становила 3.2 млн. на момент пресейлу. Загальна кількість в 35 млн. ZNA (включаючи спалені токени) ніколи не перевищить 35 млн. У той же час, оборот не перевищуватиме 75% від загального числа випущених токенів, що становить орієнтовно 26.25 млн. ZNA.

Що стосується використання токену, то це utility token, який грає функціональну роль в роботі системи Zenome, що означає, що це не просто спекулятивний інструмент. У мережі Zenome користувач платформи Zenome зможе використовувати токен для придбання звітів з генетичних тестів, платити за консультації, оплачувати лікарям, а також наймати особистих менеджерів по здоров'ю. За фактом, ви можете оплачувати будь-які послуги, пов'язані з вашим геномом, включаючи також сервіс знайомств.

Корпорації, академії та дослідницькі центри зможуть купувати особисті геномні дані (генетика, медицина, поведінкові особливості і т. д.), зібрані з учасників мережі в обмін на ZNA-токени. ZNA також будуть використовувати в маркеті геномних даних.

Команда Zenome


Засновниками Zenome Project є Олексій Горбачов (Науково-дослідний інститут фізико-хімічної медицини, який раніше працював з Quantum, GenEra і Institute of Nutrition), а також Микола Кулємін з докторським ступенем на кафедрі біоінформатики в Московському фізико-технічному інституті, відділення молекулярної і біологічної фізики. Володимир Наумов (фахівець з геномних даних) і Сергій Попов (блокчейн-розробник) відповідальні за ядро проекту Zenome. Команда виглядає досить компетентно для роботи з проектом, пов'язаним з геномом людини.

Вердикт


До недавнього часу, сфера геноміки здебільшого грунтувалася на спекуляціях, а в якості «інформації» використовувалися результати дослідів і експериментів на тваринах. Згодом цими ж даними намагалися описати те, як геном впливає на людину. Будь-кому буде зрозуміло, наскільки це обмежений підхід, коли мова заходить про людську ДНК.

Платформи типу Zenome надають нам можливість контролювати і навіть монетизувати геномну інформацію. Одна з головних переваг проекту - це потенційна можливість надавати рівні умови для медикаментозного лікування. У цьому ключі Zenome може зацікавити інвесторів, хто хотів би ближче познайомитися з цією індустрією.

Ризики


Zenome створює враження цілісного проекту, проте, якщо дивитися на нього з точки зору інвестора, то варто враховувати кілька фактів:

Ринок геномної інформації - абсолютно нове поле, не тільки для блокчейну, але і в цілому. Організацій, зацікавлених у купівлі подібних баз даних може бути не так багато. -1

Персональна геномна інформація користувачів може бути без відому передана компаніям, що бажають вигідно персоналізувати свою продукцію. Іншими словами, в цій індустрії може гостро постати питання етики. -3

Щоб ваші геномні дані з'явилися в платформі Zenome, вам потрібно буде відвідати локальну лабораторію, авторизовану Zenome і пройти процедуру секвенування ДНК. Це може серйозно обмежити прийняття, особливо якщо порівнювати платформу з поширеним сервісом ДНК-тесту (який дозволяє вам відправити зразок матерії поштою і отримати звіт). -2

Потенціал зростання


Zenome планує досягти капіталізації в $ 70 млрд. до кінця 2019 року, керуючись вже укладеними партнерствами і власною аналітикою. Спекуляції на попередніх ICO показали нам, що ці цифри можуть в реальності істотно відрізнятися, особливо після 2018 року, коли в блокчейн-індустрію потекли академічні, урядові та банківські гроші. Нижче представлені найбільш ймовірні сценарії зростання Zenome:

Блокчейн, безумовно, був сюрпризом для всіх нас і поки одних охопила жага наживи і великих прибутків, вже зараз існує так зване 4-те покоління блокчейн-проектів, цілі яких абсолютно відрізняються. Ці проекти можуть розкрити реальні можливості нової технології практично в будь-якій сфері. Zenome, як нам здається, якраз відноситься до цього розряду. +3

Вже неминуче створення ліків наступного покоління, націлених безпосередньо на молекулярний рівень. Проект типу Zenome здатний допомогти нам досягти цих цілей. Іншими словами, проект вже заздалегідь добре адаптований під співробітництво з фармацевтичною індустрією. +3

Технології наукових даних в комбінації з точною інформацією про геном людини, безумовно, створюють новий концепт в даній сфері і саме над цим працює Zenome. В остаточному підсумку, технології охорони здоров'я почнуть інтегрувати Zenome або схожі платформи, щоб мати можливість краще зрозуміти, як ми влаштовані, з чого складаємося і як вплинути на наше середовище і як воно впливає на нас. +3

Командою керують експерти в галузі геноміки, а також професіонали зі сфери блокчейну - настільки рідкісна комбінація, яка дійсно здатна привести до виняткових результатів. +3

Підсумуємо


Звичайно, платформі Zenome знадобиться деякий час на налагодження зв'язків з лабораторіями, на партнерства і, що більш важливо, на те, щоб переконати людей проходити тести на ДНК.

Ми стрімко переходимо в еру машин і люди інтегрують їх інтелект і здібності в будь-які сфери нашого життя. Однак проект Zenome може здатися занадто науково-фантастичним для більшості людей і з прийняттям можуть виникнути складності.

Довгострокові інвестори по достоїнству оцінять проект, розуміючи, що в довгостроковій перспективі така платформа може дійсно принести користь людству.

Наша оцінка проекту Zenome 6 з 10.

Подробиці для інвесторів


  • Тип: crowdsale
  • Символ: ZNA
  • Пресейл: завершений
  • Публічний продаж: 1 лютого 2018
  • Платежі: ETH
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах