Аналітика ICO: ArcBlock

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
551 перегляд
Технологія блокчейн все ще в дитячій стадії. На шляху ще багато проблем, що перешкоджають розробникам і бізнесам в широкому поширенні децентралізованих блокчейн-додатків.

Продуктивність - одна з головних проблем, з якою стикаються сьогоднішні блокчейн-рішення. Блокчейн, на якому працює біткойн, був розроблений таким чином, щоб обробляти до 7 транзакцій секунду, а Ethereum здатний обробляти трохи більше. Станом на грудень 2017, проста гра CryptoKitties істотно уповільнила мережу Ethereum, через що комісія за транзакції феноменально зросла.

Сьогоднішні користувацькі додатки повинні вміти обслуговувати десятки мільйонів активних користувачів мережі щодня. До того ж, деякі програми стають значущими лише після досягнення критичної маси. Сама платформа повинна вміти підтримувати величезну кількість користувачів одночасно.

Саме тут в гру вступає ArcBlock. ArcBlock - платформа і екосистема для створення і реалізації децентралізованих блокчейн-додатків. Платформа не тільки пропонує фундаментальні компоненти для роботи з блокчейном, але і більш складні бізнес-рішення. Сама платформа з'єднує існуючі системи до блокчейн-мереж - це процес, який дозволить вам автоматизувати ключові функції вашого бізнесу.

Головна мета ArcBlock - виключити перешкоди, що уповільнюють процес прийняття блокчейну, а також розробці унікального підходу, який допоможе істотно розширити можливості блокчейну.

Токен ABT


Що робить ArcBlock унікальною, так це не просто набір API або бібліотек, а те, що це зручна платформа з повноцінним набором функцій і властивостей. До того ж, сервіс використовує найактуальніші блокчейн-технології.

Згідно white paper: «ArcBlock Token (ABT) є нативним для платформи ArcBlock. Щоб домогтися швидкої обробки транзакцій, ми розробили оптимізований блокчейн, призначений тільки для роботи з нативним токеном ArcBlock, а також публічний розподілене журнал. Наша мета - домогтися обробки понад 100 тис. транзакцій в секунду, чого вже було б досить для того, щоб обслуговувати значну кількість додатків. В майбутньому, цей блокчейн можна переробити і під інші цілі».

ABT можна використовувати в різних цілях. Всередині платформи ArcBlock його основне призначення - це оплата за користування самою платформою. Як і сервіс хмарних обчислень, токен ABT відноситься до розряду utility.

Загальний обсяг емісії не перевищить 186 000 000 ABT, які були попередньо намайнені з 0 інфляцією. Максимальна кількість токенів, доступних до продажу, складе 45% від загальної емісії. Тобто, 83 700 000 токенів. 8% зарезервовані на маркетинг і партнерів, включаючи баунті програму (1%). На команду ArcBlock зарезервовано 15%, в той час як на спільноту буде виділено 32% токенів, що дорівнює 59 520 000 ABT.

Команда ArcBlock


Засновник і гендиректор ArcBlock, Роберт Мао (Robert Mao), раніше працював в Seattle Entrepreneurship Club в раді директорів, а також в Microsoft в якості інженера з дослідження та розробки програмного забезпечення. Він також виступає в ролі старшого архітектора в проекті платформи. Флавіо Шарлон (Flavien Charlon), старший аналітик, - інженер з фізико-математичною освітою, який раніше працював в програмі Microsoft Azure, а також був засновником Coinprism і Trezeo. Джин Чен (Jean Chen), віце-президент з маркетингу, має досвід роботи в китайській компанії Shunya Total Communication Group, в якій виступав в ролі старшого консультанта і менеджера по роботі з клієнтами. Директор в Carney Badley Spellman і керуюча в Сіетлського The W Fund, Джо Уоллін (Joe Wallin), юрисконсульт, відмінно доповнює команду.

Більш детальне знайомство з ArcBlock дозволяє побачити, що проект підтримують такі індустріальні гіганти, як Linux Foundation, IBM, W3C і IEEE.

Hyperledger від IBM - одна з найвідоміших перших програм для блокчейн-розробників, яка обслуговує блокчейн-економіку в Дубаї, а також використовувана в процесі розробки блокчейну нового покоління і розумних міст на основі IoT, які передбачаються в Сінгапурі, Канаді та США.
Коли мова заходить про задіювання блокчейн-технологій в крипто-сфері, не можна не згадати про те, що IBM вже підтримала Stellar (XLM), що дозволило монеті увійти в топ 10 капіталізованих валют менше, ніж за рік. Серед інших проектів можна відзначити INS Ecosystem - перша і найбільша продуктова платформа на блокчейні, ну і ArcBlock, яка обіцяє стабільний і здоровий розвиток із залученням міжнародних партнерів.

Вердикт


З огляду на те, що вже скоро почнуть з'являтися блокчейн-платформи 3 і 4 покоління, можна бути впевненим в їх позитивному впливі на утворення нових рішень для крипто-сфери, яка до поточного моменту була заселена платформами 1 і 2 покоління, типу Bitcoin.

ArcBlock обіцяє надійну, швидку і масштабовану платформу, що має в рукавах виграшні карти, які допоможуть піднятися на вершину буквально за декілька місяців.

Звичайно ж, потрібно враховувати той факт, що час йде і технології розвиваються, все більше і більше стартапів фокусуються на блокчейн-рішеннях. Конкуренція, з якою доведеться зіткнутися ArcBlock, приблизно співмірна її потужності.

В контексті технологічних інновацій і патентів, IBM можна вважати лідируючою компанією, але не варто недооцінювати нові компанії зі сходу. Хоча здається, що у них немає належного бекграунду, вони все одно заручилися досить цікавими та інноваційними ідеями, особливо, якщо мова йде про блокчейн.

Ризики


Як інвестор, ви повинні звертати увагу на наступні факти:

У команди ArcBlock немає досвіду роботи в сфері блокчейну. Багато креативних стартапів зазнають невдачі незалежно від того, наскільки хороша їхня ідея. -2

Лише 45% від загальної кількості токенів будуть доступні трейдерам, а це значить, що великий шматок (15% + 32% = 47%) залишається в руках компанії і її співробітників. Приблизно схожа ситуація була у Ripple (XRP) і, хоча, блокчейн цілком спрямований на децентралізацію, у нових проектів досить централізований підхід. -2

Ethereum Enterprise Alliance і мережа Ethereum є домінуючою платформою для більшості альтернативних криптовалют з точки зору транзакцій. Може знадобитися деякий час, поки ArcBlock збере навколо себе значну кількість компаній, які її підтримають. -1

Потенціал зростання


Незважаючи на те, що ArcBlock - новачок в сфері, ми знаємо, що не так вже й просто заручитися партнером в особі IBM і поки що всі поставлені завдання успішно виконувалися командою.

Якщо брати Stellar (XLM) як приклад, то можна бути впевненими, що ArcBlock за допомогою IBM зможуть досягти великих успіхів буквально за кілька місяців. Крім того, всі ми віримо, що саме в 2018 році в криптовалюти потечуть інституційні та урядові гроші. +4

Загальна емісія Stellar становить 103 610 058 900 XML, в той час як у ArcBlock буде всього 186 000 000 ABT, що означає що вартість монети в довгостроковій перспективі може зростати. +3

Нова платформа, яка не покладається на Bitcoin або Ethereum і пропонує більш швидкі, дешеві і масштабовані властивості, безумовно приверне до себе увагу. +4

Підсумуємо


У 2018 році запустяться багато нових платформ на базі блокчейну і покриють досить великий діапазон проблем, з якими ми стикаємося зараз.
ArcBlock повинна бути готова до досить високого рівню тиску і конкуренції, а також підготуватися до стрімкого прийняття і взаємодії з іншими блокчейн-проектами.

На підставі всього сказаного вище, ми ставимо ArcBlock оцінку 6 з 10.

Подробиці для інвесторів


  • Тип: Crowdsale 
  • Символ: ABT
  • Пресейл: завершено
  • Публічний продаж: 3 лютого 2018
  • Платежі: в ETH, CMT (необхідно пройти процедуру KYC)
  • Веб-сайт: https://www.arcblock.io/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах