Stellar Lumens - не все так просто

CryptoExplorer         Немає коментарів         Stellar Stellar Lumens
381 перегляд
Думаємо, що з діяльністю Stellar знайомі всі. Це форк Ripple, який використовує в роботі внутрішню валюту Lumens. Незважаючи на очевидну схожість двох платформ, відмінності виразно присутні. Як мінімум помітна різниця в маркетингових підходах творців: Ripple - додаток для бізнесу, а Stellar - для звичайних користувачів.


Про всяк випадок варто згадати про творця Джеді МакКалеба, одного із співзасновників Ripple, який покинув проект через розбіжності з колегами, що вилилися у відкриту ворожнечу. У травні 2014 року колишній співробітник навіть посприяв обвалу котирувань XRP на 40%, але це вже зовсім інша історія. Крім цього, Джед МакКалеб, має в своєму портфоліо такі проекти, як eDonkey і біржу Mt.Gox, яка отримала сумнозвісну славу вже після його відходу.

Тобто. Ми маємо сучасну копію Ripple з більш децентралізованим управлінням і різними підходами до просування продукту, проте, мабуть, найважливіша деталь була збережена - розробники роблять серйозний наголос на комплаєнс і роботу за всіма правилами регуляторів.

В якості платформи для валютних переказів Stellar існує в умовах жорсткої конкуренції: SWIFT, K3, і т. д. що набагато цікавіше амбіції компанії з розвитку напрямку ICO.

Stellar - американський проект і тому, на наш погляд, основним конкурентом для нього є Ethereum, тоді як NEO буде таким собі "китайським Stellar" і вони цілком зможуть розвиватися одночасно без шкоди один для одного.

Чому у Stellar хороші шанси потіснити Ethereum?

Stellar об'єднує організації, платіжні системи та людей по всьому світу, а інфраструктура проекту легко підходить не тільки для випуску власних токенів, але і для функціонування як децентралізована біржа: користувачі можуть легко обмінюватися криптовалютами всередині системи або конвертувати їх в фіат.

Монети створюються за певним спрощеним шаблоном: прості маркери можна створити за кілька годин, а більш складні за пару днів, що не тільки економить час, але знижує шанс допущення помилки в коді і подальше використання її зловмисниками. Як показує практика, більшій частині розробників достатньо простого функціоналу Stellar і мало хто використовує всі свободи для написання коду, які надаються Ethereum.

Користувачі, зі свого боку, отримують дешеві (100 000 транзакцій за 1 цент) і швидкі транзакції (5 секунд в Stellar проти 3,5 хвилин в Ethereum). Крім того, інвестори можуть використовувати не тільки Lumens, а й звичні для себе Bitcoin чи Ethereum, доступні в тому числі і на Coinbase, на відміну від XLM.

Найголовніше - ICO на Stellar працюють. Нещодавно відбулося перше розміщення монет на платформі: проект Mobius зібрав $ 39 млн. всього за дві години. Засновник проекту Девід Гобо розповів, що вони вирішили вибрати Stellar через проблеми з масштабованістю у Ethereum:

Ethereum це занадто повільно, дорого і небезпечно


Тут можна почитати докладніше.

Так чи інакше обладнання і софт IBM підтримує працездатність практично кожної фірми в США, а кількість проведених щоденних транзакцій компанії обчислюється тисячами. Те, що такий технологічний гігант довіряє Stellar і використовує їх платформу для вирішення своїх проблем, говорить багато про що. Це партнерство має вкрай оптимістичні перспективи.

В даний момент становище на ринку криптовалют далеке від ідеального, але той факт, що нові проекти примудряються збирати непогані гроші на ICO, вселяє певну впевненість, що галузь наразі жива, а заробляти прибуток цілком собі можна, просто треба вибирати відповідні проекти, які можуть продовжити зростання після паніки. Хто б міг подумати...
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах