Аналітика ICO: Play2Live

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
682 перегляди
Ігрова індустрія подолала рубіж прибутку в $ 100 млрд. ще в 2017 році і стала однією з індустрій в світі, які найшвидше розвиваються. Щоб вам було зрозуміліше, в 2016 році ігри принесли в 9 разів більше прибутку, ніж Голлівуд. Ця сфера також привернула широку увагу блокчейн-спільноти і на сьогоднішній день в світі працює понад 30 ігрових проектів на блокчейні.

Play2live орієнтована на ігровий ринок і кіберспорт, пропонуючи децентралізовану стрімінгову платформу, здатну конкурувати з Twitch від Amazon або Youtube Gaming. Відеоігри сприймаються геймерами як засіб для усамітнення, проте в реальності все може бути зовсім по-іншому. Людям подобається дивитися, як грає хтось інший і це також породило абсолютно нову стрімінгову галузь, яка приносить до $ 3.8 млрд. на рік.

Play2live пропонує деякі переваги перед існуючими стрімінговими платформами, включаючи:

Переваги для стрімерів: стрімери можуть заробляти 11 способами, в порівнянні з 5 доступними на сьогоднішній день. У стрімерів також буде можливість краще залучати аудиторію, влаштовуючи ігри, роздаючи винагороди і проводячи голосування.

Переваги для глядачів: в той же час глядачі не обмежені лише можливістю перегляду і можуть активно взаємодіяти з улюбленими стрімерами, голосувати за контент, переглядати чемпіонати з кіберспорту в ролі спектатора. Крім того, заробляти зможуть не тільки стрімери, але і глядачі, переглядаючи таргетовану рекламу, проходячи опитування або беручи участь в тоталізаторі під час чемпіонатів. Учасники, що проявляють активність в розвитку самої платформи, зможуть отримувати винагороди у вигляді токенів.

Тепер проводити змагання з кіберспорту буде набагато простіше, так як платформа пропонує організаторам заходів функціонал краудфандінгових кампаній.

Платформа Play2live розроблена на базі окремого блокчейну під назвою Level Up Chain. The Level Up Chain - додаток з розряду графенових технологій (на якій заснований проект Bitshares). Графенова технологія дозволить Level Up Chain обробляти до 50 тис. транзакцій в секунду.

Play2live - перша платформа, заснована на Level Up Chain. Забігаючи вперед, можна припустити, що Level Up Chain здатна обслуговувати екосистему децентралізованих додатків, пов'язаних з іграми.

Альфа-версія запланована на 2 квартал 2018 року і тоді ж пройдуть перші трансляції кіберспортивного заходу World Championship Broadcast of CS:GO.

Токен LUC


ERC20-монета Level Up Coin (LUC) буде розподілятися за допомогою ICO. Відразу за релізом Level Up Coin, Play2Live обміняють всі Level Up Coin на токени Level Up Chain за курсом 1:1.

LUC призначений тільки для транзакцій всередині платформи. Криптовалютний гаманець буде створюватися при реєстрації кожного нового користувача. Потім користувачі зможуть конвертувати свої фіатні гроші або інші криптовалюти на LUC, щоб користуватися сервісами платформи, серед яких: платні підписки, азартні ігри і тоталізатори, квитки на чемпіонати і, звичайно ж, чайові, їх улюбленим стрімерам.

Також, платформа play2live стягує невелику плату за обслуговування і на винагороди.

Команда Play2live


Гендиректор і засновник, Олексій Бурдико, має більше 7 років досвіду в кіберспорті і також є засновником одного з найбільших кіберспортивних холдингів в Росії, Global Show Media Housing. Його команда в сумі провела вже понад 35 чемпіонатів.

Головний операційний директор, Дмитро Кочнєв, має великий досвід в ігровій індустрії і раніше займав провідні позиції в багатьох ігрових організаціях.

Всього команда налічує 13 осіб, серед яких також блокчейн-експерти, маркетологи, розробники і юрист. Крім того, проект ведуть 9 радників.

Команда приносить компанії додаткові очки, так як має досить хороший досвід, особливо коли мова заходить про ігрову індустрію і блокчейн.

Вердикт


Play2live можна назвати одним і найбільш продуманим ігровим проектом на блокчейні. Команда працювала над ідеєю з кінця 2016 року і вже зараз представила 70-сторінковий white paper. Play2live в одній окремій платформі поєднує множинні послуги, які зазвичай пропонуються на різних платформах і проектах. Команда виглядає дуже згуртованою і досить досвідченою в даній сфері. Крім того, платформу LUC можна використовувати для розробки масштабованих ігрових додатків на основі блокчейну.

Незважаючи на всі переваги, важливо відзначити, що Play2live доведеться конкурувати з Amazon (Twitch) і Google (Youtube) за частку на ринку.

Хлопцям доведеться зробити щось дійсно видатне, щоб отримати хоча б 10% цільового ринку в перший рік після запуску.

На платформі доступний функціональний MVP і подивитися його можна тут.

Ризики


Все-таки найголовніший ризик - це роль новачка на ринку, де багато років працюють Google і Amazon.

У обох компаній дуже величезні ресурси. Amazon пропонує безкоштовне членство в Twitch для передплатників Prime, та й до ігрового розділу Google досить легко дістатися завдяки популярності Youtube. Якщо Play2live почне привертати до себе увагу, то можливо хтось із гігантів захоче інтегрувати власну систему токенів, наприклад, в Twitch. -3.5

Почавши роботу в 2011 році, Twitch не могли переманити до себе навіть пару топових стрімерів з Youtube, хоча і пропонували значні переваги. -1

Play2live обіцяє багато всяких фішок. Фінальний продукт буде поєднувати в собі всі послуги, які на даний момент пропонуються по-окремо. MVP на платформі досить простий, але до випуску альфи у 2 кварталі 2018 рано що-небудь говорити про тонкощі реалізації. -1

Потенціал зростання


Геймери відносяться до одного з найбільш технічно-підкованого сегменту користувачів. Їх не потрібно вчити, як користуватися токенами. +2.5

Play2live має переваги перед існуючими додатками. Всі сегменти користувачів, включаючи стрімерів, глядачів і навіть організаторів заходу, зможуть отримати вигоду від використання Play2live. +3

Команда має хороший досвід в проведенні кіберспортівних заходів і при цьому вони планують транслювати наймасштабніші турніри. +3

Ринок кіберспорту стрімко росте і багато популярних стрімерів беруть на озброєння трансляції великих чемпіонатів. Варто відзначити, що число глядачів поступово наближається до NBA. +2

Блокчейн LUC можна використовувати для роботи інших ігрових додатків. Його також можуть інтегрувати централізовані на даний момент ігрові платформи. +1

Підсумуємо


Ми ставимо проекту Play2live +6 з 10. Amazon купив Twitch в 2014 році за $ 970 млн., коли платформа вже набрала 50 млн. активних користувачів на місяць. Якщо припустити, що Play2live вдасться відхопити хоча б 10% цієї аудиторії, то компанію вже можна буде оцінювати в $ 200 млн. Лише час покаже, наскільки добре компанія продумала свої плани.

Інформація для інвесторів


  • Тип токену: utility
  • Платформа: Ethereum
  • Символ: LUC
  • Пресейл: 25 cічня 2018
  • Бонус на пресейл: з 25 по 30 січня бонус 30%, з 31 січня по 5 лютого 25%
  • Публічний продаж: 12 лютого 2018
  • Хардкеп: $ 30 млн.
  • Максимальна кількість токенів: 1 308 800 000 LUC
  • Юрисдикція: не визначено
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах