Аналітика ICO: Faceter

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
564 перегляди
Якщо мова заходить про безпеку, то на даний момент кращу картину того, «що ж все-таки відбулося», пропонує хіба що відеоспостереження. Злочинність і тероризм є основними факторами, що стимулюють необхідність розвивати ринок відеоспостереження.

За даними Stratistics MRC, глобальний ринок відеоспостереження в 2015 році був оцінений в $ 19 млрд., а до 2022 року ця цифра повинна перевищити $ 63 млрд. Щорічне зростання складає приблизно 18,3%. На даний момент практично 1/3 частки від всього ринку припадає на Північну Америку, хоча високий попит спостерігається також в Азії і Європі. Європа, зокрема, спостерігає стрімке зростання попиту на тлі терактів, які почастішали протягом 2016-2017 рр.

Варто зазначити, що індустрія відеоспостереження передбачає не тільки камери. Технології комп'ютерного зору все більше переходять на технології машинного навчання, а це призводить до створення величезних баз даних, які часто складно обслуговувати. Що важливіше, велика частина інфраструктури відеоспостереження недорозвинена, а це перешкоджає повсюдному впровадженню найсвіжіших і просунутих технологій.

На тлі всього цього, проект Faceter пропонує індустрії унікальне рішення, засноване на децентралізованій системі відеоспостереження для приватного (державні потреби і/або корпорації) і комерційного (окремі споживачі) застосування. Faceter робить системи відеоспостереження «розумнішими» за допомогою просунутих технологій розпізнавання осіб і об'єктів, аналітики відео в реальному часі, що дозволяє запам'ятовувати і «розуміти» ситуацію, керуючись типами об'єктів і їх рухом в кадрі. Проект працює на децентралізованій мережі, де камери, відеохаби і майнери взаємодіють один з одним, компенсуючи витрати, обчислювальні потужності і час, який зазвичай потрібен для тих же цілей.

Щоб впровадити рішення Faceter, клієнтам треба буде використовувати Faceter Software Complete для підключення до децентралізованої платформи, реалізованої у вигляді модулів, які приводяться в дію на різних рівнях системи і відповідають за різні функції і етапи всередині платформи. Платформа написана на мові C++ 11, а при роботі всередині Faceter Decentralized Network використовується апаратне прискорення GPU.

Користувачі можуть як підключатися до Faceter Platform, так і заснувати власну офлайн базу даних, однак для цього будуть потрібні власні джерела обчислювальних потужностей і сервери. У випадку з онлайн-рішенням, користувачеві треба авторизуватися на сайті Faceter і надати інформацію у формі RTSP, HTTP або RTMP, щоб прив'язати бажані камери і використовувати їх в якості джерела відеоконтенту.

Платформа вміє розбивати відео на кадри, а потім аналізувати їх за допомогою нейронних мереж, підключених до БД Faceter, в залежності від того, яке рішення або обчислювальні потужності надасть користувач. Залежно від модуля і ракурсу, Faceter вміє розпізнавати окремі особи, універсальні об'єкти і навіть «розуміти» певні ситуації, керуючись системою розпізнавання рухів і аналізу, в залежності від того, під яким кутом знімає камера і в якій якості поставляється контент.

Токен FACE


Для досягнення поставлених цілей, команда Faceter запускає власний POR (proof-of-recognition) токен FACE, заснований на протоколі ERC-20. Токен буде використовуватися в Faceter як для платежів від клієнтів, так і для виплат працівникам.

Найбільш часто токен FACE буде використовуватися для оренди обчислювальних потужностей, баз даних і ПЗ для аналізу відео - тобто, для оплати послуг Faceter. Залежно від потреб користувачів, FACE-токен буде відкривати доступ до практично необмежених можливостей з перспективи розпізнавання відео. Чим складніше буде завдання, тим більше токенів доведеться викласти за її рішення.

Згідно white paper, загальна емісія токену складе 1 млрд. Розподіл буде реалізовано наступним чином:

 • 40,8% від загальної кількості токенів піде на вільний продаж;
 • 30,8% зарезервовано на операційні витрати системи Faceter;
 • 15% зарезервовано для команди Faceter (з забороною на продаж своїх часток на термін до 2 років);
 • 0,5% підуть на баунті-програму;
 • 6% - радникам;
 • 6,9% підуть на бонуси за раннє прийняття.

Публічний пресейл запуститься 5 лютого 2018 року і триватиме до 1 березня 2018. У цей період можна купити до 8 млн. токенів FACE зі знижкою в 50% (за поточним курсом це приблизно $ 800 тис.). Публічний продаж токенів, який пройде з 10 березня по 30 квітня, відкриє доступ до ще 400 млн. FACE (софткеп $ 5 млн.), придбати які можна буде з +5% бонусом, якщо купувати на суму в еквіваленті більше $ 10 і більше.

Команда Faceter


Роберт Посьер (гендиректор і співзасновник) має 9-річний досвід роботи з міжнародним ринком цифрових платежів, як в ролі менеджера і директора, так і в ролі консультанта багатьох проектів, включаючи Pinnacle Micro і Walletone.com. Ігор Караваєв (радник) - глава інвест-відділу і блокчейн-радник в ICOBench. Він також виконавчий директор в Сколково, провідному бізнес-інкубаторі для високотехнологічних стартапів. Пол Скотт (CBDO) - професіонал в сфері фінансових ринків, що спеціалізується на технологіях для ринків, що розвиваються. Він володіє глибокими знаннями в області Фінтех, технологіях страхування, а також екосистем біг-дата.

Команда має позитивну історію роботи з інноваційними технологіями, тобто, з тим, з чим ми звикли мати справу на ринку ICO. Кожен член команди має певні зв'язки - в уряді, банках і компаніях, що спеціалізуються на грошові перекази. Здається, команда цілком здатна потягнути поставлені завдання.

Вердикт


За Faceter стоїть сильна команда і у компанії є всі необхідні ресурси для реалізації успішного ICO і подальшої роботи. За фактом, концепція розвитку передбачає, що ми побачимо суттєві результати вже в цьому році.

Однак також важливо враховувати, що цільовий ринок компанії буде спочатку обмежений. Хоча багатофункціональні системи відеоспостереження - невід'ємна частина будь-якого сучасного суспільства, на даний момент основними споживачами будуть державні організації, військові та приватні корпорації, де існує така потреба.

Ризики


Проект, навіть незважаючи на інноваційну ідею з унікальним підходом до індустрії відеоспостереження, поки ще не продумав поширення на велику публіку. Звичайно, ми судимо за словами і зможемо давати чіткі судження тільки після запуску всієї системи. -1

Як вже було зазначено, кінцевий ринок збуту компанії буде обмежуватися державними організаціями, військовими і, можливо, великими корпораціями. Впровадження в державну програму - процес затяжний і болісний, особливо для молодих стартапів, у яких немає завершених великих проектів. Хоча за Faceter стоїть добре навчена команда, розширення бізнесу спочатку може викликати серйозні проблеми. -1

Сучасні системи відеоспостереження з аналітикою в реальному часі, а також системою розпізнавання осіб, об'єктів і рухів - це ласий шматочок для певного сегменту інвесторів. Будучи децентралізовану платформу, Faceter знадобиться багато обчислювальних потужностей для стабільної роботи. Ніхто не може обіцяти, що платформа продовжить функціонувати, якщо користувачі будуть генерувати недостатньо обчислювальних потужностей. -2

Розподіл токенів FACE дуже специфічний і хоча платформа може бути децентралізованою, сама компанія і її проект виразно точно централізовані. Єдине що імовірно може врятувати компанію - це її унікальна і інноваційна пропозиція для ринку. Однак їм варто серйозно переглянути бачення і робочі протоколи. -1

Потенціал зростання


Згідно глобальної статистики і з огляду на неминучість технологічного розвитку, технологія, що стоїть за відеоспостереженням, безумовно змусить користувачів переходити на більш розумні, масштабовані і дешеві рішення. Faceter - лише перший етап у цій трансформації, якщо їм вдасться протриматися наступне десятиліття, то компанія потенційно може стати лідером індустрії, з власними величезними базами даних, стільки необхідними для роботи такої системи. +4

Сколково - некомерційна організація, створена колишнім президентом Дмитром Ведмідівим заради створення інноваційних технологічних і наукових проектів. У організації добрі зв'язки з MIT, корпоративними центрами R&D, система венчурного фінансування від титанів індустрії. Заручившись їх підтримкою, Faceter не доведеться турбуватися про фінансові або технічні проблеми, але замість цього вони зосередилися на виконанні внутрішньої місії. +4

Переваги обмеженої аудиторії ICO в тому, що інвестори з більшою ймовірністю будуть вкладати великі суми в проект. Це означає, що навіть без підживлення мікроплатежами ми зможемо бачити багатомільйонні вливання в ICO. Іншими словами, у цього ICO великі шанси на успіх. +3

Підсумуємо


Faceter, можливо, першими інтегрують блокчейн-рішення в ринок відеоспостереження, але не варто забувати про традиційні аналоги, серед яких вже є ключові гравці. Серед таких брендів можна відзначити Avigilon Corporation, Axis Communications AB і BOSCH Security Systems. Ці та інші індустріальні гравці незабаром зможуть очолити ешелон просунутих технологій відеоспостереження.

Ми ставимо проекту Faceter 6 з 10.

Інформація для інвесторів


 • Тип: crowdsale
 • Символ: FACE
 • Пресейл: 5 лютого 2018
 • Публічний продаж: 10 березня 2018
 • Платежі: в ETH, BTC, LTC, XRP, DASH, XEM, XMR, BCH (необхідна процедура KYC)
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах