Криптовалютні інвестори: ICO Telegram переоцінене

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO Telegram
390 переглядів
Найбільші венчурні компанії зацікавлені в участі в ICO Telegram. Про своє бажання інвестувати в розвиток багатофункціональної блокчейн-платформи TON заявили Sequoia Capital, Benchmark Capital і Kleiner Perkins Caufield & Byers.

У той же час спеціалізовані криптовалютні фонди від цієї можливості свідомо відмовляються. Чарльз Нойєс (Charles Noyes) з компанії Pantera Capital, що займається Bitcoin-інвестиціями з 2013 року, повідомив, що пропозиція платформи TON зовсім не здається такою вже й цікавою. Надмірний попит на це ICO свідчить про те, що сектор перегрітий, оскільки white paper проекту містить мало переконливої конкретики.

Барт Стівенс (Bart Stephens), керуючий партнер Blockchain Capital, який також відмовився від інвестицій в ICO Telegram, говорить про те, що інвесторам, які пропустили криптовалютний бум в минулому році, пропозиція Telegram бачиться дуже вигідною, якоюсь можливістю надолужити згаяне.

З експертами повністю згоден і керуючий криптовалютним фондом Solidus Capital, Карлос Москера (Carlos Mosquera). Він також вважає, що це ICO занадто переоцінене, тому відмовився від участі. За його словами, дуже багато учасників ринку укладають сьогодні сміховинні угоди, купуючи токени на всякий випадок, як фішки в казино.

Фонд Vision Softbank, після переговорів з командою Telegram, також відмовився від купівлі токенів. Аналогічно вчинила і його дочірня компанія Fortress. Керуючий криптовалютним фондом 1confirmation, Нік Томайно (Nick Tomaino), також відмовився інвестувати в TON, так як сумнівається в тому, що команда проекту в змозі виконати свої обіцянки:

Це найбільше ICO, що приваблює великих інвесторів, але я вважаю, що реалізація проекту вимагає глибоких технічних знань і експертних знань в криптоекономіці, механізмах консенсусу і масштабованості, яких у них немає.


Нагадаємо, Telegram завершив прийом заявок на участь у пре-ICO розроблюваної ним блокчейн-платформи TON ще в 20-х числах січня. На етапі попереднього продажу Telegram планує зібрати $ 850 млн., при цьому, за словами учасника синдикату інвесторів, заявок отримано на суму, яка в чотири рази більша - $ 3,8 млрд.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах