Litecoin Cash (LCC) - в очікуванні SHA256-хардфорку Litecoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         Litecoin Litecoin Cash
492 перегляди
Якщо ви цікавитеся хардфорками Bitcoin, то ця новина може бути цікавою для вас - найближчим часом відбудеться також хардфорк Litecoin, що призведе до появи нової криптомонети під назвою Litecoin Cash (LCC), яка, зокрема, буде використовувати SHA256 як алгоритм видобутку.

Litecoin Cash (LCash для зручності) з'явиться на блоці 1371111 мережі Litecoin, який буде видобуто орієнтовно 19 лютого 2018 року. Для користувачів Litecoin (LTC), які тримають свої монети на локальному гаманці або сумісному обміннику чи біржі, яка буде підтримувати LCC, буде нараховано безкоштовні монети у співвідношенні 10:1.

Максимальна емісія LCC буде в 10 разів вищою, ніж у Litecoin, тобто 840 млн. монет, а блокові винагороди будуть також в 10 разів вищі, ніж у винагороди за блок у Litecoin, тобто по 250 LCC за блок.

Час цільового блоку залишається на рівні 2.5 хвилин, хоча формула обчислення налаштувань складності буде змінена. LitecoinCash буде використовувати Evang Duffield - перевірені алгоритми DarkGravity V3 від Dash, щоб перераховувати складність видобутку на кожному блоці.

Також буде застосовано повільний початок видобутку (Slow-start), тому блокові винагороди розпочнуться з величини 1.25 LCC і зростуть до рівню 250 LCC протягом перших 400 блоків після хардфорку. Також згадується про премайн, ніби-то менше, ніж 1% від загальної суми грошової маси під час розгортання хардфорку, яка піде до фонду розвитку (має бути близько 5.5 млн. монет Litecoin Cash).


Для отримання додаткової інформації про майбутній хардфорк Litecoin Cash (LCC) запрошуємо відвідати офіційний сайт проекту.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах