Аналітика ICO: Fan Controlled Football League (FCFL)

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
558 переглядів
Згідно Newzoo, світового лідера в кіберспорті, іграх і мобільному інтелекті, капіталізація індустрії кіберспорту в 2017 році досягла $ 696 млн., тобто приріст з 2013 склав $ 71,5 млн. Зростаючий попит на стрімінгові медіа-платформи в інтернеті, особливо на Twitch.tv від Amazon, спровокував більш активне просування і маркетинг змагань з кіберспорту, відповідно зросли і призові фонди. Newzoo прогнозує зростання індустрії до $ 1.5 млрд. до 2020 року, так як Китай, Південна Корея і Північна Америка починають вкладати все більше коштів у просування, рекламу, маркетинг і спонсорство. Fan Controlled Football League (FCFL) - принципово нова платформа, націлена на інтеграцію технології блокчейн в традиційний спорт.

Був час, коли команда-переможець змагань з Counter Strike отримувала всього $ 1 млн., а тепер за перемогу в змаганнях типу Dota2 або League of Legends можна отримати до $ 100 млн.

У технологічно розвиненому ринку, здебільшого населеним мілленіалами, традиційний спорт щорічно втрачає аудиторію, тоді як кіберспорт набирає все більше послідовників. FCFL має намір зібрати капітал на цьому переході.

FCFL - стартап з США з новою платформою, яка дає фанам можливість впливати на ключові рішення команд. На початку 2017 року з'явилася перша професійна спортивна команда «Salt Lake Screaming Eagles», на долю якої могли впливати фанати. Вони тестували платформу в рамах домашньої ліги з 10 команд і зуміли залучити кілька тисяч фанатів з більш ніж 100 країн і отримали розголосу в топових медіаресурсах, включаючи Wall Street Journal і the New York Times, а також знайти партнерів в особі Sports Illustrated і стрімінгового сервісу Twitch від Amazon.

Токен FAN


Для того, щоб перевести систему менеджменту професійної спортивної команди від традиційної моделі володіння до моделі, де командою керують фанати, FCFL створили унікальний utility-токен, який впливає на будь-які рішення всередині команди. Токен FAN сумісний з протоколом ERC20, і буде використовуватися для взаємодії. Рівень участі кожного фаната буде прямо пропорційним від кількості токенів FAN, якими він володіє. У той же час досвід і те, наскільки часто, вони взаємодіють з FCFL, дозволять отримувати ще більше токенів.

Токени FAN будуть умовним мірилом впливу фанатських голосів, будь то виклик суперника на матч або ж вибір нового захисника. Токени FAN дозволять фанатам отримувати доступ до контенту, голосувати, отримувати ексклюзивний досвід, мерч і, звичайно ж, левову частку призового фонду. На додачу до можливості купити токени на публічному продажу, їх можна також заробляти завдяки різним програмам винагороди. Це повинно привертати увагу більшої кількості фанатів і стимулювати їх до участі в FCFL.

Що стосується загального обсягу емісії, то ця інформація поки що недоступна, але адмін в telegram-каналі FCFL, Ден Амазід, розповів, що офіційне оголошення буде вже дуже скоро.

Читаючи white paper, ми натрапили на план розподілу токенів, в якому 50% від загальної емісії піде на публічний продаж, 20% - засновникам, розробникам, радникам і працівникам компанії, в той час як 30% будуть розділені навпіл на маркетинг (15%) і стратегічні партнерства (15%).

Команда FCFL


Сохроб Фаруді (Sohrob Farudi), співзасновник і гендиректор є досвідченим міжнародним фахівцем класу C і підприємцем, що вміло працює з венчурними інвестиціями. Він займав посаду гендиректора у багатьох стартапах, провів 2 роки, працюючи в Європі, зібрав понад $ 20 млн. венчурних інвестицій, а також виступав в ролі інвестора і радника в багатьох компаніях за минуле десятиліття. Він виступав на таких заходах, як SXSW, Hashtag Sports, MIT Sloan Sports & Analytics Conference, а також Block-Con. На даний момент він є виконавчим директором FCFL, відповідальний за стратегічний напрямок, партнерство і фінансування.

Співзасновник і віце-президент, Грант Коен (Grant Cohen), ветеран в області контенту і маркетингу мобільних додатків. Він співзасновник Fanchise і на даний момент є головою цифрового відділу в підготовлюваному до запуску FCFL. До недавнього часу він входив до виконавчої команди компанії Kochava, яка веде розробки мобільних додатків і ігрової аналітики. Він був GM в Kochava Collective - найбільшому незалежному ринку мобільних даних в світі.

Патрік Діс (Patrick Dees), співзасновник і віце-президент ігрового відділу, досвідчений підприємець і динамічний фахівець, який за свою кар'єру співпрацював з безліччю успішних стартапів.

Вівек Джаін (Vivek Jain), співзасновник і CFO, закінчив Університет Реджина в 1999 році, і отримав ступінь бакалавра в бізнес-адмініструванні, а починаючи з 2002 року працював бухгалтером.

Рей Остін (Ray Austin), співзасновник і віце-президент Football Ops, вже на протязі 15 років має справи, зав'язані на спорті і розвагах. Після успішної 5-річної кар'єри в NFL, де він грав за Jets і Bears, Рей встиг спробувати себе в амплуа підприємця, актора і моделі. Він засвітився в більш ніж 100 реклам, включаючи таких гучних виробників як Coors, Ford, Listerine і McDonald, а якщо говорити про друковану рекламу, то він працював з такими брендами як K-Mart, Coca Cola і Bank of America.

Список можна і продовжити, але ми вже цілком переконалися, що перед нами бізнес-проект від бізнесменів і ветеранів в області, які добре себе зарекомендували.

Вердикт


FCFL - одна з перших компаній, хто намагається «порушити правила» традиційного спорту просунутими технологіями на основі блокчейну. Напевно, їм "світить" успіх хоча б тому, що вони першопрохідці.

Професійна команда спортивних експертів і технічних фахівців потенційно можуть створити принципово новий ринок. Це якраз та точка, де зіткнуться кіберспорт і традиційні види спорту.

Однак, нас турбує, що буде, якщо хто-небудь на самому початку не захоче ділитися випущеними токенами. Було б непогано, якби компанія дала якийсь час на те, щоб зрозуміти суть цих токенів, а вже потім запускала пресейл.

Ризики


Як інвесторам, вам слід звернути увагу на наступні аспекти:

Компанія досі не оголосила ринки і біржі, де буде представлений токен FAN. Ми не впевнені, чи збираються вони взагалі виходити на біржі. -3

Завжди поганий знак, якщо компанія заздалегідь не оголошує загальний обсяг емісії. -3

Потенціал зростання


Інтеграція технології блокчейн в спортивну індустрію - це унікальний крок, який точно приверне увагу багатьох фанів і гравців. +4

FCFL заручилася підтримкою Bancor, а це дає хоч якусь впевненість, що токен буде представлений на міжнародних біржах. +3

Фани будуть досить часто використовувати токен, так як практично за всі функції платформи потрібно платити в FAN. +2

FCFL може значно вплинути на галузь, особливо якщо значна кількість футбольних команд або навіть представників інших спортивних дисциплін захочуть застрибнути в ешелон. +2

На даний момент навряд чи можна приводити будь-які спекулятивні цифри за браком інформації від компанії.

Підсумуємо


FCFL може заручитися партнерами в особі NFL і стати першою компанією, яка введе спортивну індустрію в еру блокчейну. Однак слід завжди пам'ятати про те, що організації на кшталт FIFA, UEFA, NBA, Ліга Чемпіонів і навіть Олімпійські ігри можуть скласти серйозну конкуренцію, якщо вчасно усвідомлюють всю красу блокчейну.

На основі вищенаведених фактів ми ставимо FCFL (Fan Controlled Football League) оцінку 5 з 10.

Інформація для інвесторів


  • Тип: crowdsale
  • Символ: FAN
  • Пресейл: завершений
  • Публічний продаж: 1 квартал 2018 року
  • Платежі в: ETH
  • Веб-сайт: https://fcfl.io/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах