Аналітика ICO: DataWallet

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
557 переглядів
Нам подобається, як The Economist описує економіку даних: «Дані для нашого так званого останнього нафтового століття - двигун розвитку і змін. Потоки даних створили нову інфраструктуру, нові бізнеси, монополії, нову політику і, що більш важливо, нову економіку. Цифрова інформація не схожа ні на один з попередніх ресурсів: вона концентрується, фільтрується, оцінюється, купується і продається зовсім по-іншому. Вона змінює правила ринку і вимагає нових підходів від регуляторів. Дані спровокують багато сутичок серед тих, хто хоче володіти ними і отримувати з цього вигоду».

Так як люди витрачають все більше часу на взаємодію з онлайн-сервісами, зростає обсяг і важливість даних. Користувачі інтернету були відсторонені від цього швидко зростаючого сектору економіки і тепер у постачальників даних є можливість знайти втрачену цінність.

DataWallet виступає в ролі сховища даних для приватних осіб, які зможуть зберігати дані і монетизувати їх заради власної вигоди, не віддаючи їх на розтерзання гігантським корпораціям. DataWallet дозволяє постачальникам даних управляти власним інформаційним профілем, не турбуючись про захищеність їх зашифрованих даних, так як для взаємодії з ними потрібно приватний ключ. Постачальники даних зможуть контролювати, яка інформація буде включена в профіль, та які дані зможуть бути доступні і в який проміжок часу.

Компанія представила технічний white paper, який досить простий для роздрібного інвестора, але цілком докладний для ентузіастів зі спільноти дата-аналітиків. Вимоги DataWallet розповідають про те, що основна цінність пропозиції їх екосистеми в тому, щоб безпечно і усвідомлено обмінюватися даними.

Токен DXT


Нативний токен платформи називається DXT. У white paper компанія не розкриває, який блокчейн вони будуть використовувати, однак зазначає, що PoW з Ethereum працювати не будуть і тому для можливості використовувати PoS буде задіяний QTUM. Нативна цифрова валюта DataWallet під абревіатурою DXT, працює в мережі DataWallet Smart Contact і використовується для оплати за обмін даними. DXT - основний актив для обміну всередині закритої мережі DataWallet. У користувачів буде можливість заробляти токени за допомогою шерінгу даних з компаніями на розсуд. Крім того, вони можуть використовувати свої маркери для оплати сервісів із застосуванням ІІ, пропоновані в маркеті додатків DataWallet.

Команда DataWallet


Команда складається з докторів-технарів і виконавчого штату з досвідом роботи як на академічній ниві, так і в маркетингу і споживчих дослідженнях. Команда включає в себе випускників Ліги плюща, а також Стенфорду. Слід окремо зазначити радників з величезним досвідом як в крипто-сфері, так і в академічній роботі. Серед інвесторів проекту також числиться засновник Salesforce. У команди хороший досвід в блокчейн-розробках, а також, швидше за все, є доступ до портфелів багатьох інвесторів.

Вердикт


Ризики


Поки що не розкрито, який буде використовуватися блокчейн. Це сильно впливає на обмеження валюти після проведення ICO. -2

Відсутня дорожня мапа з поясненнями, як і звідки компанія планує брати фінансування і прибуток. -2

Потенціал зростання


Компанія вчасно входить на ринок даних і тому конкуренція практично відсутня. +2.5

Досить дохідливо розповідається про конкретні сервіси DataWallet, як для компаній, які купують дані, так і для окремих користувачів і організацій, що бажають монетизувати свої дані. +3

Хороша команда з докторів наук, технічних розробників і консультантів, що сприятливо позначається на процесі розробки продукту і його продажах. +3

Можливість залучати значущих інвесторів на ранніх стадіях розробки проекту. +2

Підсумуємо


На основі вищенаведеного аналізу, ми ставимо проекту DataWallet 6.5 з 10. У нього є потенціал для створення системи для захищеної і прозорої передачі даних із залученням переваг блокчейну. Якщо DataWallet зможе припіднести свою цінну пропозицію, то це може спровокувати демократизацію в індустрії даних, після чого винагороди зможуть отримувати не великі корпорації, а й звичайні користувачі, надаючи доступ до своїх даних.

Інформація для інвесторів


  • Тип: Crowdsale
  • Символ: DXT
  • Продаж токенів: етап продажу приватним інвесторам
  • Платформа: не визначена
  • Токенів, виділених на ICO: 333 333 333
  • Ціна токенів: $ 0.18
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах