Аналітика ICO: AdHive

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
569 переглядів
Цифрова реклама - це найбільш швидко зростаючий сегмент індустрії реклами, який на сьогоднішній день має найбільшу частку з точки зору витрат, обійшовши навіть ТВ в 2017 році. Незважаючи на втрати мільярдів доларів прибутку і проблеми з блокаторами оголошень і низькою віддачею від банерної реклами, індустрія цифрової реклами все більше і більше набирає обертів. Нативна реклама - один з таких сегментів, який допомагає індустрії постійно зростати. Контент нативної реклами «у фіді» (тобто, у відеороликах з розпакуванням продукції на технічних каналах в Youtube) невразливий до блокаторів реклами та при цьому пропонує брендам набагато більший потенціал.

AdHive - платформа для нативної відеореклами на каналах значущих лідерів думок. Ці лідери думок можуть бути як зірки Instagram, відомі ютубери або просто творці впливового контенту для соціальних мереж.

Щоб краще зрозуміти суть AdHive, враховуйте наступні аспекти:

Платформа AdHive створить розподілену мережу лідерів думок з чіткими правилами та вимогами до якості, а також дозволить отримати вигоду з автоматизації платежів і певних операцій.

AdHive буде пов'язувати між собою рекламодавців і лідерів думок. Таким чином, вона передбачає роботу з тисячами впливових акаунтів по всьому світу. Навіть невеликі нішеві лідери думок отримають можливість рекламувати товари на своїх каналах.

Рекламодавцям не доведеться вибирати конкретного лідера думок і возитися з розташуванням реклами - платформа все зробить сама за них, заощадивши купу часу як лідерам думок, так і рекламодавцям.

Інтеграція штучного інтелекту допоможе визначати, чи виконав лідер думок поставлене йому завдання. Смарт-контракт буде нараховувати виплату як тільки буде отримано підтвердження виконаної роботи. Лідери думок зможуть працювати з рекламодавцями на довірчій основі.

AdHive також буде стимулювати людей підтверджувати ефективність роботи лідером думок.

AdHive створює прозору і безпечну платформу для реклами за допомогою лідерів думок із застосуванням блокчейну і штучного інтелекту. У цієї платформи є переваги як для рекламодавців, так і для лідерів думок, якщо порівнювати з будь-якою традиційною рекламною моделлю.

Альфа-версія платформи вже запущена і готова до тестування. Бета-реліз і первинне залучення користувачів почнеться в 1 кварталі 2018 року. Функціонал для роботи з спільнотою повинен бути опрацьований до 3 кварталу 2018 року. Нещодавно в блозі з'явився запис з інформацією про те, що в платформі вже зареєстровано 3000 лідерів думок.

Токен ADH


AdHive Token (ADH) являє собою токен на протоколі ERC-20, який дає учасникам право на доступ до різних функцій і послуг мережі AdHive. Лідерам думок потрібно буде сплатити депозит безпеки в ADH-токенах, щоб мати можливість розміщувати чужу рекламу. Тим часом, лідерам будуть платити в ADH, які можна тут же конвертувати в фіатні валюти. Крім виплат лідерам думок, рекламодавці також можуть витрачати ADH-токени на аналітику відеоканалів і визначати частотність згадки ключових слів і брендів, в яких вони зацікавлені. Рекламодавці можуть поповнювати акаунти за нативні або фіатні валюти. Як тільки платіж відправлений, фіатна валюта автоматично конвертується в ADH за поточним ринковим курсом.

Команда AdHive


Співзасновники Дмитро Малянов і Вадим Будаєв раніше були співзасновниками і працювали над Scorch.ai і Webvane. Scorch.ai - постачальник рішень штучного інтелекту для бізнесу. Генерування текстових метаданих для аналізу або пошуку відеороликів - одне з рішень, яке було розроблено в Scorch.ai. Робота, виконана в рамках Scorch.ai буде використовуватися в створенні AI-модулів для AdHive. І це безперечно цікава синергія, про яку слід згадати.

У Малянова прекрасне минуле в бізнесі. До приєднання до Scorch в 2015 він очолював відділ продажів в Groupon.

Третій співзасновник, Олександр Кузьмін, - досвідчений підприємець з хорошими знаннями в області технології блокчейн.

Всього на сайті зазначено 13 працівників, а також 7 радників.

AdHive уклали партнерські угоди з такими організаціями як Wings (технічна підтримка для crowd-sale кампанії AdHive), Bancor (забезпечує ліквідність токенів) і AdEX (деякі кампанії відеореклами з AdEx будуть представлені на платформі AdHive).

Вердикт


AdHive націлена на нішевий сегмент в рамках індустрії цифрової реклами. Фокус компанії - на відеорекламу за допомогою лідерів думок з соцмереж.

AdHive зможе отримувати вигоду з лідерів думок з невеликими аудиторіями. Тобто, за ким стежать люди, але які ще не знайшли виходу на великих рекламодавців. У таких авторів зазвичай краща залученість публіки. Таким чином, AdHive може зацікавити їх можливістю вийти на ширшу публіку і привернути увагу великих рекламодавців.

В цілому, AdHive працює на нішевому рівні, має відмінну команду професіоналів і потенціал зростання.

Конкуренцію AdHive складають рекламні агентства. Однак такі агентства переважно працюють з топовими лідерами думок, а існуючі маркети реклами не дуже підходять лідерам з вузькою аудиторією.

Ризики


Топові лідери думок в соцмережах отримують більш вигідні пропозиції і безпосередньо взаємодіють з рекламодавцями і їм не обов'язково користуватися послугами платформ типу AdHive. -1

Автоматизовані кампанії, можливо, зможуть залучати не так багато якісних рекламників. Наприклад, крипто-ютубер з 100 тис. передплатників набагато більш впливовий, ніж влоггер з меншою кількістю передплатників, але великою кількістю переглядів відеороликів. -1

Робота в нішевому сегменті, особливо в такому секторі як цифрова реклама, несе в собі ризики вторгнення більш значних гравців, що пропонують більше послуг або кращу якість. -2

Потенціал зростання


У AdHive дуже згуртована команда. Їх минулий досвід роботи в Scorch.ai дуже релевантний тому, що вони збираються робити в AdHive. Двоє співзасновників в минулому були менеджерами Groupon, чия модель B2B2C дуже схожа на бізнес-модель AdHives. +4

Негативний вплив блокаторів реклами та зниження ROI від банерних мереж привели до того, що все більше рекламодавців переходять до інших форм реклами, будь то для початку маркетинг за допомогою лідерів думок. Нативна реклама дуже швидко стала новою реальністю для рекламної індустрії в цілому. +3

AdHive вибрали правильний сектор в рекламному бізнесі, так як нативні оголошення від лідерів дозволяють отримати кращий результат. Маркетинг на лідерах думок дає в 11 разів більший ROI, ніж традиційні форми цифрового маркетингу. +3

У AdHive за плечем перевага першопрохідців, так як це, по суті, перша рекламна платформа, в якій задіяний штучний інтелект і технологія блокчейну. Застосування автоматизації, ІІ і блокчейну в рекламі через лідерів думок має величезний потенціал для масштабування. На платформі AdHive вже зареєстровано 3000 лідерів думок. +2

Підсумуємо


Ми ставимо проекту AdHive 7 з 10. Не поскупилися на високу оцінку, тому, що вихід бета запланований на 1 квартал 2018 року, на платформі вже зареєстровано 3000 лідерів думок, за проектом стоїть відмінна команда, яка вже заручилася хорошими партнерськими угодами, а також платформа в цілому спрямована на нішевий сегмент в одній з найбільш швидко зростаючих галузей.

Інформація для інвесторів


  • Тип токену: utility
  • Платформа: Ethereum
  • Символ: ADH
  • Пресейл: 31 cічня 2018
  • Бонус на пресейл: з 3 по 6 лютого - 15%
  • Публічний продаж (1 фаза): 21 лютого 2018
  • Розподіл токенів: буде випущено 450 млн. ADH-токенів, з яких 30% буде запропоновано в 1 фазі. Фаза 2 буде проводитися в 2019 році і в її рамках також буде випущено 30% від загального обсягу емісії.
  • Хардкеп: $ 12 млн в 1 фазі.
  • Юрисдикція: тільки підтверджені громадяни США. Проект буде недоступний громадянам Китаю.
  • Веб-сайт: https://adhive.tv/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах