Анонсовано вихід нової версії Bitcoin-гаманця Electrum

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Electrum гаманець
261 перегляд
Розробники популярного Bitcoin-гаманця Electrum анонсували реліз версії 3.1 клієнта, повідомивши, яких нововведень можна чекати користувачам. Опис нової версії гаманця опубліковано в репозиторії Electrum на GitHub.


Серед головних нових функцій називається розрахунок комісійних на основі поточних даних мемпулу. Після активації цієї опції користувачі зможуть встановлювати транзакційні комісії, які будуть спрямовані на бажану глибину в мемпулі, віддаючи пріоритет більш швидкому або більш повільному підтвердженню транзакцій.

За словами розробників, це рішення може виявитися спірним, оскільки майнери можуть увійти у змову і наповнити мемпул дорогими транзакціями, які не будуть підтверджуватися.

Тим не менше, нинішня система розрахунку комісійних на основі часу веде до того, що недосвідчені користувачі змушені переплачувати. Більш досвідчені користувачі відвідують (і довіряють) сайтам, які відображають дані мемпулу і відповідним чином встановлюють комісійні


, - пишуть представники Electrum.

Додатково в новій версії з'являться так звані локальні транзакції: ця функція дозволить зберігати в файл гаманця транзакції, що не були трансльовані і використовувати їх вихідні дані для майбутніх транзакцій. Транзакції, які зникають з мемпулу, залишаються в гаманці і можуть бути ретрансльовані. Цю опцію також можна комбінувати з холодним гаманцем, створюючи кілька транзакцій до безпосередньої трансляції.

Майбутній реліз Electrum, дата якого поки не названа, містить також цілий ряд інших нових функцій і поліпшень, включаючи можливість шифрування гаманців «для відстеження» (watch only) і апаратних гаманців.
0
Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Ledger Nano S - безпечний мультивалютний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?