ASUS Mining P106 - відеокарта для майнінгу

CryptoExplorer         Немає коментарів         відеокарта Nvidia Asus
323 перегляди
Виробники відеоадаптерів, нарешті, звернули свою увагу на ринок видобутку криптовалют, який останнім часом значно зріс через високу рентабельність майнінгу. ASUS, будучи одним з провідних брендів не тільки на GPU ринку, але і на ринку інших комплектуючих для ПК, анонсував свою версію відеокарти для майнінгу під назвою ASUS Mining P106, яка заснована на чіпі Geforce GTX 1060.

Початковим планом ASUS було те, щоб цей продукт став доступним тільки на OEM ринку для виробників майнінг-рігів на GPU і не продавався в роздрібній мережі для звичайних користувачів, але схоже цей план може змінитися, так як інші бренди, які планують випустити схожі рішення, вже пообіцяли, що подібні рішення будуть продаватися в роздрібних магазинах, поряд зі звичайними ігровими відеокартами.

ASUS Mining P106 заснована на графічному процесорі NVIDIA P106-100 і матиме на борту 6 Гб GDDR5 відеопам'яті, яка, ймовірно, буде мати модифіковані таймінги для кращої продуктивності в майнінгу Ethereum (алгоритм Dagger-Hashimoto). Базова частота відеокарти дорівнює 1506 МГц для чіпу (1708 Мгц в Boost режимі) і 8008 Мгц для відеопам'яті GDDR5. За первинною інформацією, новинка повинна була ґрунтуватися на 9Gbps версії GTX 1060, але за останніми даними буде встановлена 8Gbps пам'ять з агресивними таймінгами. Як нами і очікувалося, ASUS Mining P106 не матиме будь-яких відео-виходів, тому область застосування даного продукту буде обмежена суто обчислювальними завданнями, такими як майнінг криптовалют. Через це ASUS Mining P106 може зацікавити тільки майнерів, а ні як не геймерів, які хочуть займатися майнінгом у вільний від ігор час.


Іншою цікавою "фішкою" ASUS Mining P106 є система охолодження з подвійними підшипниками, сертифікованими по IP5X і стійкими до пилу, завдяки чому система охолодження відеокарти буде мати більш тривалий термін служби. Цей факт дійсно дуже важливий, оскільки при майнінгу криптовалют, в першу чергу, саме вентилятори виходять з ладу. Крім того ASUS стверджують, що вони будуть використовувати високоефективні компоненти, які зменшують втрату потужності і гудіння під навантаженням, мають підвищену надійність і менше нагріваються.

NVIDIA спочатку планувала давати тільки 3-місячну гарантію на майнерські відеокарти, але такі бренди як ASUS цілком можуть підняти гарантійний термін для майнерських відеокарт і до 1 року. Поки немає ніякої інформації про ціни на новинку, але для того, щоб стати цікавим вибором для майнерів, такі відеокарти повинні продаватися значно дешевше ігрових. За деякими даними, перші майнерські відеокарти повинні будуть з'явитися на прилавках магазинів вже в наступному місяці.


ASUS, так само, оголосили про випуск ще одного графічного адаптера для майнінгу криптовалют, з нашої точки зору менш цікавого, ніж ASUS Mining P106. ASUS Mining RX 470, по суті, буде стандартною відеокартою AMD Radeon RX 470 c 4 Гб відеопам'яті, що працює на частоті 7000 Мгц. Що стосується ASUS Mining RX 470, то тут поки немає ні слова про поліпшених таймінгах для видобутку криптовалют. Дизайн ASUS Mining RX 470 буде дуже схожий на ASUS Mining P106, але тут для вас будуть доступні відеовиходи і даний GPU можна буде використовувати для ігор. При виготовленні ASUS Mining RX 470, так само, будуть використані компоненти з підвищеною надійністю та ефективністю.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах