Аналітика ICO: Ethearnal

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
552 перегляди
На ринку праці зараз відбувається найсильніше зрушення: все більше людей відмовляються від традиційної роботи з 9 до 5 і придивляються до фрілансингу і короткострокової контрактної роботи. Хоча ця трансформація відображає серйозні проблеми з точки зору стабільності робочих місць, вона також показує прагнення людей до більшої свободи і гнучкості. Та багато хто, як і раніше, вважають за краще аванси і зарплати в якості компромісу до власної свободи в часі і переміщенні.

Однак, не дивно, що фрілансери сьогодні формують швидкозростаючий сегмент робочої сили. Наприклад, тільки в США 57 млн. фрілансерів, які приносять економіці країни майже $ 1,5 млрд. щорічно. Згідно як мінімум до одного з досліджень, фрілансери вже наступні 10 років будуть становити найбільший сегмент робочої сили в США.

Звичайно ж, тренд не обмежується штатами і на біржах фрілансу на кшталт Upwork, TopTal і Freelancer можна зустріти професіоналів з усього світу.

Ethearnal підносить себе як одну з перших фріланс-платформ, які працюють на блокчейні і довірчих смарт-контрактах. Якщо точніше, то це система управління репутацією, яка дозволяє фрілансерам монетизувати власну діяльність в інтернеті.

З використанням ексроу-системи на базі смарт-контрактів, фрілансери і наймачі можуть працювати і бути впевненими в чесності і прозорості. Їх угоди під наглядом модераторів, які, в разі чого, допоможуть вирішити виникаючі між сторонами суперечки.

Так як проект працює на блокчейні, Ethearnal намагається обійти конкурентів, які зазвичай стягують велику комісію за те, що зводять фрілансерів і роботодавців один з одним.

Токен ERT


Ethearnal розробляють токен на основі ERC-20 під назвою ERT, який дозволить пов'язувати фрілансерів з роботодавцями за допомогою смарт-контрактів. Платформа готова запропонувати весь функціонал існуючих на сьогоднішній день традиційних бірж, а також додаткові переваги у вигляді низької комісії, можливості поділу прибутку, а також спеціальний відділ модераторів, які допоможуть вирішити будь-які суперечки за невелику винагороду.

Згідно white paper, публічний продаж токенів передбачає щогодинний кеп, що дасть інвесторам можливість обзавестися новими ERT-токенами. Іншими словами, Ethearnal планує кожну годину збільшувати ліміт ICO до тих пір, поки публічний продаж не завершиться.

Через невелику заминку, запуск ICO був перенесений на 28 лютого.

Команда Ethearnal


Керують Ethearnal співзасновники Станіслав Узунчєв і Владімір Владіміров, за спиною яких 28 років досвіду в онлайн-бізнесі. У команду також входять 3 розробники та 3 аудитори по смарт-контрактах.

Створюється враження, що персонал Ethearnal більш ніж готовий привести проект до успіху, навіть не дивлячись на відсутність досвіду роботи з блокчейном.

Вердикт


Якщо вся справа в спливаючому часі, то Ethearnal точно готові отримати вигоду з швидко зростаючого сегменту економіки. Задумка токенізаціі репутації також сподобається фрілансерам, які невпинно намагаються пробитися на цьому високо конкурентному ринку.

Де Ethearnal дійсно принесе користь, так це в протидії високим комісіям, які найбільше стримують розвиток фріланс-спільноти. І хоча такі платформи як Upwork пропонують спадні моделі нарахування комісії, фрілансери без великого досвіду і на попроектній роботі змушені віддавати по 20% від чесно зароблених грошей.

Нещодавно платформа оголосила, що 20%-ва комісія діє тільки до тих пір, поки виконавець і роботодавець не виконають роботи на $ 500, після того комісія знижується до 10%. А після позначки в $ 10 тис. і зовсім 5%.

Ризики


У нас є деякі запитання щодо бізнес-моделі Ethearnal. У white paper не так багато інформації про сам бізнес, але чітко визначено, що платформа не планує заробляти гроші після проведення ICO. Тримачі токенів зможуть отримувати прибуток з платформи, проте неясно, як саме він буде розподілятися. Єдине, що зрозуміло напевно, це як будуть заробляти модератори. -2

Природньо, у Ethearnal буде багато конкурентів. Взяти хоча б такі проекти, як Blocklancer, FreelancerCoin, Coinlancer і Native Currency. -2

У проекту досить агресивна концепція розвитку, де Майлстоуни розставлені акуратно по кварталах 2019 року. Це може викликати деякі проблеми з точки зору реалізації, так як Ethearnal обіцяє власникам токенів інформацію тоді, коли маркери будуть розпродані. Що можна сказати точно на поточний момент, так це те, що в роботі проекту вже спостерігаються затримки. -1

Потенціал зростання


Економіка фрілансу - масивний сегмент і все більше професіоналів залишають офіси та йдуть на вільні хліби. Ethearnal потенційно може досягти успіху. Так як всі фріланс-платформи залежать від репутації в тій чи іншій мірі, сама компанія подає себе як спробу «токенізувати репутацію». +3

Як говориться в white paper, платформа Ethearnal придивляється до комісійних в розмірі від 0 до 1%. Якщо це спрацює, то платформа точно переманить багатьох фрілансерів з усіх конкуруючих платформ. +3

Система смарт-контрактів ідеальна для фрілансерів і роботодавців, так як дозволяє безпечно оплачувати і одержувати кошти, крім того в них чітко прописані ліміти за часом виконання. При невиконанні роботи, кошти повністю повертаються замовнику. Якщо яка-небудь індустрія може отримати вигоду з прозорої системи платежів, то це безперечно сфера фрілансингу (кожного фрілансера хоча б раз кинули на гроші). +3

Модель платформи ICO 2.0 в якомусь сенсі відображає концепт Віталіка Бутеріна, DAICO. Тобто, привносить більше прозорості і надійності в краудсейл. Після продажу токенів, команді Ethearnal будуть доступні лише 10% токенів. Решта будуть заблоковані до тих пір, поки компанія не переконає власників в тому, що виконує свої обіцянки. Це повинно виключити будь-які питання щодо розподілу фінансування після проведення ICO. +2

Підсумуємо


Автор багато років пропрацював незалежним підрядником і постійно наймав різних фрілансерів для виконання різних завдань. Безумовно, у мене є слабкість до проектів, які полегшують роботу. Проте я намагався бути максимально об'єктивним, і тому загальна оцінка проекту становить 6 з 10.

Інформація для інвесторів


Тип токену: Utility
Платформа: Ethereum
Символ: ERT
Пресейл: триває зараз
Публічний продаж: з 27 лютого по 31 березня 2018
Загальна кількість: 40 млн. токенів
Токенів для продажу: 30 млн.
Хардкеп: 30 тис. ETH
Ціна: 1000 ERT = 1 ETH
Платежі: в ETH
Юрисдикція: не допускаються до участі країни, перераховані в пункті Terms of Token Sale в розділі Section K
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах