Все, що потрібно знати про Airdrop Callisto (CLO)

CryptoExplorer         Немає коментарів         Airdrop Callisto Ethereum Classic
253 перегляди

Що таке Ethereum Classic?


Ethereum Classic - це хардфорк Ethereum. Це повністю децентралізована, однорангова криптовалюта з відкритим вихідним кодом, заснована на блокчейні. Блокчейн Ethereum Classic адаптує всі функції Ethereum, які включають в себе смарт-контракти і Ethereum Virtual Machine (EVM).

Що таке Callisto?


Callisto - це технологія блокчейн, яка працює на протоколі Ethereum Classic. Вона являє собою протокол, який винагороджує власників за участь токенами.

Процес має на увазі заохочення власників токенів Callisto (CLO) протягом певного періоду часу, дозволяючи їм отримувати відсотки без проведення операцій, оскільки транзакції будуть виконані за допомогою алгоритму Proof-of-Work.

При запуску платформи власники облікових записів з балансами Ethereum Classic на блоці 5500000 отримають еквівалентну кількість токенів Callisto в співвідношенні 1:1.

Передбачається, що форк повинен допомогти поліпшити масштабованість блоків обох платформ одночасно. Розробники також планують впровадити міжмережеве обслуговування, як описано в дорожній мапі. Таким чином, стане можливим використання смарт-контрактів Callisto на блокчейні Ethereum Сlassic і навпаки.

Як отримати токени Callisto (CLO)?


Кожному власнику Ethereum Classic з балансом ETC буде зарахована еквівалентна сума CLO відразу після запуску платформи. Токени будуть підтримувати такі гаманці: ClassicEtherWallet, ClassicMask і MyEtherWallet.

Чи буде MyEtherWallet підтримувати CLO чи ні, залежить від розробників MEW. Якщо цього не станеться, то облікові записи MyEtherWallet можуть бути відновлені на платформі ClassicEtherWallet, оскільки вони сумісні.

Чи будуть криптобіржі підтримувати Airdrop?


Криптобіржі отримають CLO під час airdrop, але чи будуть вони поширювати токени серед своїх користувачів, невідомо. На цій сторінці будуть опубліковані біржі, які будуть підтримувати airdrop.

Ефект Airdrop і ціна ETC


У Ethereum Classic спостерігався різкий стрибок від менше, ніж $ 40 до максимуму в $ 46. Зростання вартості може продовжитися, так як багато хто не захоче пропустити пропозицію airdrop Callisto.

Проте, Ethereum Classic виглядає набагато стабільніше, ніж інші криптовалюти, оскільки на ринку раніше зазначалося сильне падіння. Ймовірно, багато хто захоче обміняти свої маркери на ETC до початку airdrop. Трейдери також повинні мати на увазі, що ціна ETC може впасти після airdrop, оскільки прибуток буде отриманий майже відразу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?