Coinbase представила новий гаманець і браузер для Ethereum і токенів ERC-20

CryptoExplorer         Немає коментарів         Coinbase гаманець Ethereum
474 перегляди
Провідна криптовалютна компанія Coinbase оголосила про запуск Coinbase Wallet, «найбільш простого і безпечного» гаманця і браузера, який приходить на зміну децентралізованому мобільному браузеру Toshi, розробкою якого фахівці компанії займалися останні півтора року.


За словами представників компанії, Coinbase Wallet слід розглядати не просто як інструмент для доступу до криптовалют, а як відправну точку для децентралізованого інтернету і вивчення його можливостей.

Ми віримо, що додатки майбутнього будуть створюватися на децентралізованому інтернеті (блокчейні). Кожна людина буде мати киптогаманець, який буде давати їй доступ до децентралізованих додатків і стане воротами в відкриту фінансову систему


, - йдеться в блозі Coinbase.

Про початок роботи над Toshi каліфорнійська компанія вперше повідомила в квітні 2017 року, позиціонуючи його в той момент як Ethereum-месенджер Token. Останні місяці розробку продукту очолював Пітер Кім, засновник стартапу Cipher Browser, який був придбаний Coinbase в квітні цього року.

Серед можливостей Coinbase Wallet називається можливість управління ETH і токенами ERC-20 (підтримка BTC, BCH і LTC очікується незабаром), отримання ейрдропів і ICO-токенів, покупки і зберігання криптовалютних колекційних предметів, а також їх використання в іграх або торгівля на біржах.

Також Coinbase Wallet наділяє користувачів можливістю відправляти платежі в будь-яку точку світу, дає їм доступ до провідних децентралізованих бірж і децентралізованих додатків сторонніх розробників.


Чинним користувачам Toshi, відзначає компанія, немає необхідності робити будь-які дії, так як додаток оновиться до Coinbase Wallet автоматично.

Одночасно з цим Coinbase повідомила про придбання стартапу Distributed Systems, що займається розробкою ідентифікаційних рішень на блокчейні.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах