Аналітика ICO: EximChain

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
234 перегляди
Індустрія ланцюгів поставок стрімко змінюється, так як з'являються все нові технології і методики, що дозволяють завойовувати конкурентну перевагу і частку на ринку. Це змушує багато фірм переосмислювати існуючий уклад процесів і продуктивності, спираючись саме на підвищення ефективності, прозорості та рівню роботи з клієнтами.

І хоча бізнес-процеси розвиваються, можливості відстеження та рівень прозорості також є невід'ємною частиною будь-якого логістичного планування. Розвиток технології блокчейн пропонує нові можливості для ланцюгів поставок, які тепер можуть підвищити ефективність власного менеджменту і оптимізувати процеси.

Саме ці слова відображають ідею EximChain - компанії, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення, яка планує трансформувати фінансову складову ланцюгів поставок за допомогою розподіленого журналу обліку транзакцій (Ledger). Заснована в 2015 році в стінах всесвітньо відомого Массачусетського Університету Технологій (MIT), EximChain зараз займається розробкою платформи, яка допомагає ланцюгам поставок подолати звичні бар'єри в питанні фінансування, вибору надійних постачальників, з'єднання і, звичайно ж, прозорості. Компанія робить це, надаючи загальну платформу підприємствам малої і середньої ланок, дозволяючи ланцюгам поставок отримувати фінансування, а інвесторам - можливість фінансувати.

Згідно з white paper, основне бачення проекту - розробити міжнародний ланцюг поставок, заснований на додатках на базі зводу правил. Сюди входить допомога покупцям у перевірці надійності постачальників, допомоги постачальникам в перевірці кредитоспроможності покупців, а також можливість і тим, і іншим ділитися інвентарною інформацією за допомогою блокчейну.

Проект EximChain привернув до себе багато уваги в блокчейн-спільноті завдяки тісним зв'язкам з MIT і тому, що зарекомендував себе як один з кращих підприємницьких проектів в регіоні. З 2016 року проект отримав найвищу нагороду на Boston Seagull Entrepreneurship Contest, а також приз як найбільш інноваційний проект в рамках Rice Business Plan Competition.

Токен EXC


EximChain розробили сумісний з ERC-20 токен EXC. Як токен типу utility, EXC буде використовуватися компаніями малої та середньої ланок, а також ранніми інвесторами для покупки рішень для ланцюгів поставок всередині платформи EximChain, а також брати участь в управлінській структурі проекту. Таким чином, для раннього прийняття зарезервовано 20% від загальної кількості токенів.

Для інвесторів, EXC-токени стануть доступні за 2 тижні до запуску основної мережі, що заплановано на 2 квартал цього року.

Половина (50%) залучених коштів підуть на розвиток платформи, куди входить і розробка ПЗ, інтеграція в застарілі системи і зарплати працівникам. Чверть (25%) коштів підуть на підтримку екосистеми ланцюга поставок. Додаткові 20% виділені на операційні витрати і 5% на вихід на криптовалютні біржі.

Запуск ICO запланований на 15 березня 2018 року і триватиме протягом 1 місяця. Компанія представила концепцію розвитку проекту до 1 кварталу 2019 року і в ході цього часу учасники зможуть користуватися блокчейном EximChain для запуску власних токенів і випуску інструментів управління ланцюгами поставок.

Команда


За проектом EximChain стоїть команда професіоналів з MIT, експерти в сфері ланцюгів поставок, а також технологічні лідери думок.

Хоуп Лью (Hope Liu) - співзасновниця проекту. Її попередній досвід включає роботу в UBS Beijing, а основний досвід припадає на сферу фінансів і технологію блокчейн. На даний момент вона виступає в якості ліда в лабораторії Блокчейн Асоціації по Північній Америці.

Співзасновник і CTO, Хуан Хуерта (Juan Huertas), також навчався в MIT, і працював у багатьох стартапах в якості консультанта з технологій.

Джин Ксіу (Jian Xiu) - відповідає за бізнес-архітектуру в проекті. До того, як вступити в ряди EximChain, Ксіу 14 пропрацювала в IBM. Колишній працівник Amazon Web Services, Луї Ламья (Louis Lamia), займає пост директора відділу інжинірингу. Завершує виконавчий колектив Даглас Санчез (Douglas Sanchez), в ролі директора по продукту.

Команда радників складається з 10 чоловік з досвідом в блокчейні, ланцюгах поставок і нових технологій.

Вердикт


EximChain входить в топ найпривабливіших ICO за останній рік. Таким чином, бажаючих вкласти хоч якусь суму буде досить, особливо якщо мова йде про інвесторів в особі компаній малої та середньої ланки.

На основі доступної нам інформації, ймовірність зростання перевершує ризики. EximChain в своєму white paper кілька разів нагадує нам, що токени EXC - це не спекулятивний інструмент. Цю заяву можна вважати як негативною, так і позитивною, в залежності від ваших особистих інтересів.

Ризики


Конкуренція в сфері заснованих на блокчейні додатків для ланцюга поставок постійно зростає. Один з найбільш помітних прикладів OriginTrail - проект, який зібрав близько 18 тис. ETH. До того ж, слід враховувати і конкурентні тертя з більш сформованими гравцями на ринку технологій, наприклад IBM, яка вже зіграла успішну партію в мережі супермаркетів Wal-Mart. -2

Управління ланцюгами поставок - сильно централізований процес, через що в реалізації проектів типу EximChain можуть виникнути серйозні проблеми. Це може вилитися далеко за межі високих операційних витрат. Як і у випадку з іншими ICO, засновникам потрібно ретельно опрацювати імплементаційні ризики. -2

У ICO не зможуть брати участь представники США і Китаю, а це вже здатне підкосити успіх кампанії (так як Китай, до речі, це ринок з найбільшим числом компаній середньої ланки). Ми не зовсім розуміємо, чому громадянам США також заборонено брати участь, тому що EXC виразно точно є utility-токеном і причини заборони не зрозумілі. Проте, це може не викликати проблем для проекту, з огляду на профіль компанії і досить консервативні цілі для кампанії по залученню коштів. -0.5

Потенціал зростання


Проект, аж до етапу розподілу токенів, показує, що у нього є всі шанси стати довгограючим бізнесом. Інвестори, які шукають якісні довгострокові інструменти для вкладень, точно оцінять потенціал проекту. Консервативний підхід до ринкової капіталізації і обмеження по токені припускають, що EXC буде менше схильний до спекуляцій. +2

White paper чітко визначає великий пробіл в сфері фінансів у ланцюгах поставок - індустрії, яка на сьогоднішній день складає $ 2 трлн. Ця цифра заснована на дослідженні від 2013 року, опублікованому Світовим Банком. Очевидно, бізнесу тут є де розвернутися. +3

Так як дата запуску Mainnet вже оголошена, проект стрімко розвивається. Хоч спочатку запуск і був відкладений, це досить часто зустрічається в сфері ICO. 3-річна історія EximChain мотивує нас вірити, що проект розвивається в належних темпах. +2

Згідно white paper, проект уже уклав 9 партнерських угод, включаючи кілька компаній малої та середньої ланки, а також кілька китайських корпорацій. +2.5

EximChain не просто працює під керівництвом випускників MIT, він і був заснований в стінах університету. Це відразу ж вселяє довіру до проекту (для тих, хто не в курсі, MIT вважається найкращим університетом у світі згідно QS World University Rankings). +2

Підсумуємо


Якщо мова йде про впровадження блокчейну, то в індустрії логістики та ланцюгів поставок це поки що не так розвинене. У EximChain цілісний продукт, сильна команда і багато галасу навколо проекту. На основі проведеного вище аналізу ми ставимо проекту оцінку 7 з 10.

Інформація для інвесторів


  • Тип токену: utility
  • Платформа: Ethereum
  • Символ: EXC
  • Публічний продаж токенів: 15 березня 2018  р.
  • Загальний обсяг емісії: 150 млн. 
  • Токенів для публічного продажу: 60 млн. 
  • Сума залучення фінансування: $ 20 млн. 
  • Ціна: 1 EXC = $ 0,33
  • Платежі: в ETH
  • Країни, заборонені до участі: Китай, США
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?