Аналітика ICO: VALID

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
556 переглядів
VALID - блокчейн екосистема, що складається з двох частин, призначена для того, щоб ви могли використовувати і аутентифікувати свої цифрові дані, а також потенційно продавати персональні дані. Проект є частиною Procivis - платформи цифрової айдентики, який співпрацював з урядами над створенням електронних ID для населення.

VALID WALLET


Згідно whitepaper, гаманець VALID є мобільною платформою, яка дозволяє управляти власною цифровою айдентикою. Дані, прив'язані до вашої ідентифікації на 100% перебувають під вашим контролем. Ні у кого не буде до них доступу без вашого дозволу. Навіть у команди VALID НЕ буде доступу до ваших чутливих даних, так як зберігатися вони будуть локально на вашому мобільному пристрої, під кількома шарами захисту.

За допомогою гаманця ви також зможете вказувати, які дані відправляти і які з них будуть доступні в маркеті даних VALID. Персональні дані можуть варіюватися від простих даних на зразок вашого зросту до більш особистих, будь то фінансова інформація або медична карта.

Маркет VALID


Маркет VALID служить для організації продажу персональних даних цифровим маркетологам і задіює смарт-контракти. Звичайно ж, треба розуміти, що покупці отримують ці дані без вашої ідентифікації, тобто, все зберігається в режимі анонімності. В обмін на дані ви отримуєте токени VALID.

Основа VALID


VALID - це некомерційна P2P-платформа, тому команда не стягує плату за її використання. До того ж, команда розподіляє прибуток від комісійних за транзакції в блокчейні між користувачами у формі токенів VALID.

Токен VALID


Токени VALID (VLD) - це внутрішня валюта на ринку VALID. На даний момент VLD працюють на протоколі ERC20, але команда не довіряє блокчейну і буде якомога швидше шукати більш підходящі рішення.

Команда


Даніель Гаштайгер (Daniel Gasteiger) і Ів-Алейн Петіджін (Yves-Alain Petitjean) виступають в ролі CEO і CTO Procivis, отже, виконують ті ж функції і в VALID. Гаштайгер також є співзасновником першого в Швейцарії бізнесу і стартапу на блокчейні, а також входить до ради директорів Global Blockchain Business Council.
Петіджін має багато років досвіду роботи в таких установах як UBS і Banco Santander.

За командою стоїть великий колектив радників, що складається з вражаючих особистостей:

 • Лукас Бетшарт (Lucas Betschart), президент Bitcoin Association Switzerland
 • Томас Боцек (Thomas Bocek), голова відділу P2P і розподілених обчислень в UZH
 • Єва Кайлі (Eva Kaili), член Європарламенту
 • Моніка Морроу (Monique Morrow), співзасновник Humanized Internet і колишній CTO в Cisco

Так що, які б промахи не допустила команда, радники завжди усунуть їх

Команда працює з деякими урядовими організаціями Швейцарії в рамках проекту електронних ID від Procivis і, звичайно ж, варто очікувати, що вони скористаються цими зв'язками і для розвитку VALID.

Розподіл токенів


Пресейл ICO VALID вже успішно завершився, зібравши $ 7 млн. за добу. Публічний продаж почнеться 24 лютого і триватиме 3 тижні, поки загальний обсяг емісії не складе $ 25 млн.

Під час публічного продажу у вас буде можливість купити 1 VLD за $ 0.065, і платежі приймаються в Ethereum, Bitcoin або доларами (з кредитної картки). Команда продає перші 20 млн. VLD з 25%-ою знижкою. Крім того кваліфіковані покупці можуть отримати 20%-ву знижку при придбанні токенів протягом перших 24 годин. У наступний тиждень токени будуть продаватися зі знижкою в 15%, а потім - з 10%-ою знижкою.

100 млн. токенів будуть розподілені наступним чином:

 • 50% на учасників ICO
 • 30% на фонд розвитку і винагороду учасників за раніше прийняття
 • 9% на зарплати співробітникам
 • 2% на гонорари радникам і партнерам

Прибуток від продажу токенів команда планує пустити, в першу чергу, на зарплати і розробку продукту (57%). Кошти, що залишилися підуть на маркетинг, операційні витрати і непередбачені витрати.

Вердикт


VALID - некомерційна організація, яка дозволяє вам отримати контроль над власною цифровою ідентифікацією. Платформа пропонує гаманець, за допомогою якого ви зможете управляти своїми даними, або отримувати на нього оплату за продаж персональних даних через маркет.

Команда насичена блокчейн-експертами, які вже заручилися партнерськими відносинами з урядом Швейцарії. І хоча VALID поки ще недоступна, за командою вже стоїть готовий продукт, Procivis.

Ризики


Немає чіткої моделі доходів. Так як компанія некомерційна, вона не зможе залучати грошові суми, здатні підштовхнути ціну токену. За фактом, частина токенів зарезервована для того, щоб тримати ціни під контролем. -4

Порожній GitHub. Репозиторій GitHub не вказує ніякої активності. Мені здається, до розробки проекту варто підходити з більшою активністю. -2

Поки відсутній продукт. Будь-який проект без працюючого продукту несе певні ризики для інвесторів. -2

Потенціал зростання


Сильна команда. Команда з 24 чоловік і сильних радників - це дуже хороший показник в даній індустрії. +5

Вдале завершення пресейл. Вдалий пресейл - сильний знак, що бачення компанії поділяють багато людей. +4

Співпраця з урядом. Якщо команда VALID зможе капіталізуватися за рахунок свого партнерства з урядом і запропонувати рішення для цифрової ідентифікації громадян, то проект може досягти гігантських масштабів. +6

Підсумуємо


З огляду на все сказане вище, ми ставимо проекту VALID 7 з 10. Навіть незважаючи на те, що проект здається проривним, його некомерційний характер навряд чи дозволить йому стрімко розвиватися або розвиватися взагалі. Співпраця зі швейцарським урядом - це важливо, проте проект фокусується на продажу персональних даних цифровим маркетологам, а не програму цифрової ідентифікації для уряду.

Подробиці для інвесторів


 • Тип: utility
 • Публічний продаж: 24 лютого 2018 р.
 • Символ: VLD
 • Платформа: Ethereum
 • Хардкеп: $ 25 млн.
 • Платежі: в ETH, BTC, USD
 • Країни, що не що допускаються до участі: США
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах