ICON запускає гаманець ICONex і проведе Airdrop і Token Swap

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICON гаманець Airdrop
538 переглядів
Платформа ICON є блокчейн-стартапом, мета якого полягає в тому, щоб користувачі могли оплачувати товари і послуги тих організацій, які входять в мережу ICON Network. Для цього всередині майданчика використовується власна криптовалюта ICX, яка дозволяє оплачувати різні потреби реального світу.

Сьогодні розробники ICON оголосили про офіційний запуск криптогаманця ICONex, який нарівні з цифровою валютою ICX дозволяє зберігати різні маркери. На даний момент команда представила версію гаманця для персональних комп'ютерів, однак найближчим часом планується випуск мобільних версій ICONex для систем Android і iOS.

Повідомляється, що PC-версія гаманця буде працювати під управлінням розширення Chrome. У список підтримуваних криптовалют входять такі маркери як ICX, ETH, а також цифрові валюти ERC20 на основі платформи Ethereum. За допомогою програми ICONex користувачі зможуть зберігати, відправляти і отримувати віртуальну валюту. До того ж є резервне копіювання гаманця і приватних ключів.

Важливо відзначити той факт, що криптогаманець підтримує зберігання токенів ICX головної мережі, в той час як прямої реалізації ERC20 токенів ICX в гаманці немає. На даний момент вся, що знаходиться в обігу криптовалюта ICX, є токенами стандарту ERC20. Тому, для того, щоб відправити цифрову валюту в гаманець, необхідно спочатку перемістити маркери ICX (ERC20) на адресу Ethereum-гаманця. Але зберігання токенів ICX стандарту ERC20 у гаманці ICONex не є обов'язковим.

Тим часом компанія ICON планує проведення Airdrop по роздачі цифрової валюти ICX, що належить головній мережі, яку можна буде отримати тільки за допомогою гаманця ICONex. Після завершення процесу верифікації буде запущений Airdrop в заздалегідь обумовлену дату.

Всі деталі проведення заходу з роздачі токенів ICX будуть представлені тільки певному колу користувачів, які можуть взяти участь у Airdrop. До них відносяться: учасники продажу токенів (token sale), баунті-програм, а також інші івенти. Обмеження доступу до інформації має на меті запобігання будь-яких шахрайських дій.

Таким чином, всім зацікавленим особам будуть вислані листи на їх адреси електронної пошти 2 березня 2018 року. Всі подробиці про період аутентифікації будуть розкриті в листі. Також повідомляється, що проведення Airdrop заплановано на березень поточного року. Точна дата акції буде повідомлена персонально.

Далі розробники ICON попереджають всіх своїх користувачів про те, що ніколи не запитують інформацію про приватні ключі, а також токени ICX. У свою чергу команда наполегливо рекомендує додати електронну адресу hello@icon.foundation в список дозволених адрес своєї електронної пошти для виключення автоматичного потрапляння листів в папку «спам». У разі, якщо 2 березня лист від проекту ICON так і не було отримано, необхідно проінформувати розробників, залишивши відповідну інформацію тут.

Також в даний час проводиться підготовча робота по обміну токенів ERC20 на цифрову валюту ICX. Точна дата проведення заходу не відома, однак імовірно Token Swap буде проведено в наступному місяці. Конкретна інформація про обмін токенів буде офіційно оголошена після узгодження графіків.

Повідомляється, що після того як запуститься процес обміну токенами, користувачі зможуть продовжити виконувати транзакції за допомогою цифрових монет ICX стандарту ERC20. Тільки через кілька місяців, під час яких кілька разів буде виконане інформування користувачів про Token Swap, команда ICON знищить всі залишкові монети ERC20.

Далі розробники блокчейн-стартапу ICON представили настанову по створенню гаманця ICONex, яка включає в себе наступні кроки:

1. Необхідно виконати вхід на веб-сайт за цим посиланням

2. Потім потрібно натиснути кнопку «Гаманець» («Wallet»), яка розташована в верхній частині додатка

3. Необхідно перейти на сторінку розширення Chrome за цим посиланням

4. Далі необхідно натиснути кнопку «+ Додати на CHROME» («+ Add to CHROME»), яка знаходиться у верхньому правому куті


5. Необхідно запустити браузер Chrome після закінчення установки

6. Далі потрібно клікнути мишкою логотип ICON, розташований у правому верхньому кутку поряд з адресою веб-сайту


7. Перехід до програми ICONex

8. Потім необхідно вибрати вікно «Створити новий гаманець» («Create Wallet»)


9. Далі потрібно вибрати необхідний тип токена: ICON (ICX) або Ethereum (ETH)


  • ICX-гаманець: для отримання токенів ICX під час Airdrop, а також зберігання криптомонет ICX головної мережі після обміну токенів Token Swap
  • ETH-гаманець: для зберігання токенів ETH і ICX стандарту ERC20

10. Потім необхідно заповнити Ім'я гаманця (Wallet Name) і Гасло (Wallet Password) для нього


Примітка: Гасло не може бути відновленим за жодних обставин. Наполегливо рекомендується вжити всіх необхідних заходів щодо його збереження.

11. Після заповнення імені гаманця і гасла потрібно натиснути кнопку «Далі» («Next»)

12. Потім потрібно завантажити файл резервної копії гаманця: Download Keystore file (wallet backup file)


  • Файли резервних копій гаманця є зашифрованими файлами приватних ключів. Це дуже важливий пункт, так як будь-який користувач може отримати доступ до гаманця, знаючи правильне гасло, а також маючи файл резервної копії
  • Дана дія забезпечує необхідний рівень безпечного зберігання токенів
  • Ви можете завантажити резервні файли пізніше в будь-який зручний час, вибравши меню «резервне копіювання гаманця» («wallet backup»)

13. Потім потрібно натиснути кнопку «Далі» («Next»)

14. Відкриється сторінка «Private key page»


  • Приватні ключі дозволяють отримати доступ до гаманця. Наполегливо не рекомендується втрачати, а також розголошувати будь-яку інформацію про приватні ключі
  • Кнопка «Copy Compete» допомагає скопіювати приватний ключ для збереження інформації на захищеному електронному носії. У свою чергу кнопка «Print Wallet» забезпечує процес друку QR-коду і приватного ключа гаманця на паперовому носії

15. Після цього необхідно натиснути кнопку «Завершити» («Complete»)

16. По завершенню всіх цих операцій відкриється вікно криптогаманця ICONex (My Wallet page)


17. Тут потрібно вибрати пункт меню «Мій гаманець» («My Wallet»), який містить інформацію про назву гаманця користувача

18. Буде виконано перехід на сторінку інформації про криптогаманець

19. Відкриється вікно інформації про гаманець («Wallet information page»)


  • Тут користувачі можуть перевірити свій баланс криптовалюти і дізнатися адресу гаманця
  • Тим часом кнопка копіювання «Copy Address» дозволяє копіювати адресу гаманця для подальшого його використання
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах