У мережі Bitcoin відбудеться хардфорк Bitcoin Private з підтримкою протоколу zk-SNARK

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
508 переглядів
У середу, 28 лютого, в мережі Bitcoin відбудеться хардфорк Bitcoin Private (BTCP) з підтримкою протоколу анонімності zk-SNARK на основі доказу нульового розголошення. Головною особливістю Bitcoin Private є те, що хардфорку одночасно піддасться і ZClassic, форк анонімної криптовалюти ZCash. Про це повідомили представники майнінгового пулу btcprivate.pro.

Bitcoin Private стане першим форком, заснованим відразу на двох блокчейнах, а PoW-алгоритм Equihash дозволить добувати BTCP за допомогою відеокарт.

Розмір блоку в мережі складе 2Мб, а частота генерації нових блоків - 2,5 хвилини, при цьому кожен буде містити 12,5 BTCP. Необхідна кількість блоків для підтвердження нового блоку складає 100. Одночасно з цим, 10 блоків необхідно на шілдінг і ще 10 на зворотнє повернення з шілдінгу, що обумовлено особливостями протоколу zk-SNARK. Варто зазначити, що перерахунок складності буде проводитися після кожного знайденого блоку.

Монети BTCP традиційно будуть розподілені у співвідношенні 1:1 між власниками Bitcoin і ZClassic.

Наразі хардфорк Bitcoin Private підтримав мультивалютний гаманець Coinomi і дві криптовалютні біржі: HitBTC і TradeSatoshi. Однак торговельні пари з ZLC є тільки в лістингу другої.

На даний момент у проекту відсутній офіційний гаманець для ОС Windows, тому користувачі можуть створити тільки холодний паперовий гаманець за посиланням, розробники якого рекомендують дотримуватися всіх правил безпеки в зв'язку з недавньою крадіжкою коштів користувачів MyBtgWallet.

Команда розробників налічує понад 70 осіб. Вони вже взяли на себе зобов'язання імплементувати захист від повторного відтворення транзакцій. Варто відзначити, що їхні фотографії, імена та номери акаунтів в соціальних мережах розміщені на офіційному сайті проекту.

Засновником і провідним розробником є творець ZClassic і WhaleCoin, Ретт Крейтон.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах