У мережі Bitcoin відбудеться хардфорк Bitcoin Private з підтримкою протоколу zk-SNARK

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
264 перегляди
У середу, 28 лютого, в мережі Bitcoin відбудеться хардфорк Bitcoin Private (BTCP) з підтримкою протоколу анонімності zk-SNARK на основі доказу нульового розголошення. Головною особливістю Bitcoin Private є те, що хардфорку одночасно піддасться і ZClassic, форк анонімної криптовалюти ZCash. Про це повідомили представники майнінгового пулу btcprivate.pro.

Bitcoin Private стане першим форком, заснованим відразу на двох блокчейнах, а PoW-алгоритм Equihash дозволить добувати BTCP за допомогою відеокарт.

Розмір блоку в мережі складе 2Мб, а частота генерації нових блоків - 2,5 хвилини, при цьому кожен буде містити 12,5 BTCP. Необхідна кількість блоків для підтвердження нового блоку складає 100. Одночасно з цим, 10 блоків необхідно на шілдінг і ще 10 на зворотнє повернення з шілдінгу, що обумовлено особливостями протоколу zk-SNARK. Варто зазначити, що перерахунок складності буде проводитися після кожного знайденого блоку.

Монети BTCP традиційно будуть розподілені у співвідношенні 1:1 між власниками Bitcoin і ZClassic.

Наразі хардфорк Bitcoin Private підтримав мультивалютний гаманець Coinomi і дві криптовалютні біржі: HitBTC і TradeSatoshi. Однак торговельні пари з ZLC є тільки в лістингу другої.

На даний момент у проекту відсутній офіційний гаманець для ОС Windows, тому користувачі можуть створити тільки холодний паперовий гаманець за посиланням, розробники якого рекомендують дотримуватися всіх правил безпеки в зв'язку з недавньою крадіжкою коштів користувачів MyBtgWallet.

Команда розробників налічує понад 70 осіб. Вони вже взяли на себе зобов'язання імплементувати захист від повторного відтворення транзакцій. Варто відзначити, що їхні фотографії, імена та номери акаунтів в соціальних мережах розміщені на офіційному сайті проекту.

Засновником і провідним розробником є творець ZClassic і WhaleCoin, Ретт Крейтон.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?