Перші два ICO на блокчейні Cardano

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO Cardano
294 перегляди
Досить тривалий час Cardano називають японським Ethereum. Подібно до Ефіру ця криптовалюта підтримує створення нових монет на основі його блокчейн-платформи. Але на відміну від ETH, монета Cardano набагато молодша і в її мережі ще не запускали нові маркери. Тепер прийшов час змін. Кілька запланованих ICO оцінили переваги технології децентралізованих додатків ADA: Sp8de (SPX) і Traxia (TMT).

Чим більше проектів виберуть для запуску своєї криптовалюти ADA, тим більше буде зрозуміло, що ця система краща за Ethereum. Багато хто знає, що Cardano швидше, дешевше і може виконувати набагато більше завдань. Потрібно бути відвертими, адже існує цілий ряд криптовалют, які також обходять Ethereum по ряду показників: Nano (NANO), Tron (TRX), Verge (XVG) і Ripple (XRP), але це не змінює наразі порядок речей.

Traxia (TMT) - перший tokensale на блокчейні Cardano


Це перший проект на обговорюваному блокчейні. Pre-sale вже активний, а основна, публічна стадія ICO розпочнеться 19 березня, де будуть приймати як ETH, так і ADA.

Даний проект спрямований на розвиток, поліпшення функціоналу для виставлення рахунків у фінансовій сфері, спроба зробити його зручним для бізнесу або фрілансерів. Як зазначається в проекті Traxia, даний ринок величезний і становить близько $ 43 трильйонів неоплачених рахунків - для вирішення цієї проблеми можна застосувати блокчейн технологію.

Таке рішення дешевше, швидше і є альтернативою централізованому виставленні рахунків. Також зручним є те, що система дозволить використовувати фіатні кошти для оплати.

В якості інвесторів проекту виступають цілком респектабельні організації.

SP8DE - ігровий онлайн-сервіс на блокчейні


Ринок онлайн ігор є досить великим і ця криптовалюта має намір увійти в нього з використанням блокчейн-технологій, що має забезпечити новий досвід для користувачів: швидку роботу і мінімальні комісії. Проект вже завершив перший етап публічного продажу токенів, де зібрав необхідну суму мінімального softcap.

На сайті проекту зазначається наступне:

Ядро платформи SP8DE - так званий протокол Khronos. Він здатний видавати випадкові числа, працюючи в якості смарт-контракту, на основі API, що генерує код всередині ланцюга. Побудований на основі блокчейну Cardano наш протокол використовує 100% метод генерування випадкових чисел.


Звичайно, це не перший ігровий проект на блокчейні, який намагається зайти на ринок, але, завдяки використанню блокчейну Cardano, проект має шанс продемонструвати кращі результати, ніж інші.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?