Аналітика ICO: Solve.Care

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
701 перегляд
Місія Solve.Care - поліпшити роботу охорони здоров'я для кожного. Solve.Care націлена на підвищення безпеки і приватності і в той же час на те, щоб полегшити доступ до послуг, чого на даний момент не можуть запропонувати існуючі централізовані системи.

Платформа Solve.Care планує видобувати користь із сучасного підходу до адміністрування та координації системи охорони здоров'я. Використовуючи технологію блокчейну, компанія планує скоротити витрати системи охорони здоров'я за рахунок заміни систем, які дублюються, а також за допомогою автоматизації багатьох процесів, які на даний момент проводяться вручну. Це дозволить скоротити випадки шахрайства, кількість помилок, а також внести прозорості у всю систему.

Згідно whitepaper, платформа буде координувати і спрощувати взаємодію між постачальниками медичних послуг, аптеками та фармакологічними компаніями, державними інстанціями і страховим сектором по всьому світу. Кожна транзакція, записана в блокчейн Solve.Care незмінна і побачать її відразу всі сторони взаємодії. Платформа також дозволить всім отримати доступ і контролювати власну інформацію і дії в дуже простій і інтуїтивно зрозумілій формі. Можна призначати візити до лікаря в один клік, користуватися доступними знижками, управляти виписаними рецептами, а також отримувати персоналізовану допомогу, оплачувати лікування.

Створюючи спільноту з розробників, партнерів і реселерів послуг і постійно розширюючи можливості платформи, Solve.Care планує революціонізувати індустрію охорони здоров'я. З останніми інноваціями в блокчейні і завдяки досвіду в сфері координування системи охорони здоров'я, Solve.Care впевнені, що розробили платформу, яка дозволить окремим людям, роботодавцям, постачальникам послуг, адміністраторам, страховим агентам і державним інституціям по-новому поглянути на цю індустрію.

Внутрішні компоненти Solve.Care:


Care.Wallet: розроблений в форматі блокчейн-додатку для допомоги пацієнтам і постачальникам послуг у взаємодії. У Care.Wallet передбачені Care.Cards і Care.Coins, які надають споживачеві повний контроль над власною інформацією та діями.

Care.Cards: внутрішні програми Care.Wallet. Care.Cards - еквівалент додатків в App Store, які можна завантажувати з Care.Marketplace, дозволяють легко автоматизувати систему адміністрування охороною здоров'я, ефективно координувати обслуговування між декількома стейкхолдерами, здійснювати складні платежі, а також надавати персоналізовану інформацію власникам гаманців.

Care.Coin: платіжний засіб (токен) всередині платформи Solve.Care. Care.Coin дозволяє виключити ризики і скоротити витрати на посередників. Крім того, така система додає прозорості, що дозволить уникнути шахрайства і зайвих витрат.

Care.Vault: розроблений для організації та управління даними всередині платформи Solve.Care, а також із зовнішніх джерел.

Care.Protocol: з'єднує і синхронізує гаманці, картки і монети між стейкхолдерами і дозволяє координувати обслуговування, а також автоматизувати транзакції. Завдяки Care.Protocol виключається потреба в централізованому журналі обліку.

Solve.Care здатна надати наступні переваги:


 • Повний контроль і миттєвий доступ до всіх ваших медичних даних, а також можливість надавати доступ тим, кому ви хочете його надати.
 • Захист вашої медичної історії, яка має на увазі, що доступ до ваших даних буде тільки у вас.
 • Можливість заздалегідь дізнаватися, у скільки обійдуться майбутні процедури.
 • Практично повний захист від шахрайства і накрутки цін постачальниками медичних послуг.
 • Можливість виключити необхідність дзвонити в страхову компанію для підтвердження особи.

Токен CAN


CAN є ERC20-токеном, обсяг емісії якого обмежується 1 мільярдом. На даний момент, CAN доступні на пресейл з 15%-ою знижкою, за ціною в $ 0.085. Публічний продаж токена розпочнеться 31 березня, але тоді токени будуть коштувати вже $ 0.10. Всього на розпродажі будуть доступні 350 млн. токенів, софткеп складе $ 3 млн., а хардкеп - $ 20.5 млн. Всі нерозпродані токени будуть спалені. Більш детальна інформація про публічний продаж токенів доступна по посиланню.

Розподілені токени будуть наступним чином:


 • 35% пресейл і ICO
 • 20% Спільнота
 • 18% Команда (рівними частками протягом 3 років)
 • 15% Розвиток і залучення клієнтури
 • 9% Довгостроковий фонд розвитку
 • 3% Витрати від продажу токенів

Команда


Команда і радники Solve.Care налічує понад 50 професіоналів в індустрії, які готові надати кращий досвід в сфері охорони здоров'я, блокчейну і бізнесі в цілому. Повний список членів команди і радників можна подивитися на сатйте Solve.Care.

Очолює команду Pradeep Goel, який також є CEO в Ukrsoft (яку придбала Solve.Care Foundation), CEO в EngagePoint, Inc. і CIO в Noridian BlueCross BlueShield of North Dakota. Pradeep Goel вже створив 4 IT-компанії, які увійшли в список швидкозростаючих компаній INC500. Pradeep також входить в сотню найбільш багатообіцяючих підприємців в світі, якщо вірити словам гендиректора Goldman Sachs. Він тісно співпрацював зі страховими компаніями, роботодавцями, а також брав участь у багатьох урядових проектах США, пов'язаних з реформами в сфері охорони здоров'я, включаючи Medicaid, Children health insurance, Medicare, SNAP, TANF і багато інших.

Серед радників слід виділити:

 • Donald Upson - засновник і керуючий партнер (Upson Technology Group), президент в Cybrforce, COO в UNICOM Global, а також секретар з технологій в штаті Віргінія.
 • Jack Friou - старший віце-президент, керуючий відділом урядових проектів в Aflac Inc.
 • James Moran - виступав як представник 8 виборчого округу в штаті Віргінія, колишній мер міста Алегзандрія (Віргінія).
 • Kostya Grygoryev - засновник і COO в Aidditive Inc, керуючий партнер в MODEX Ukraine, гендиректор Ukrsoft
 • Andrii Zamovsky - засновник Orderbook, засновник Ambisafe, засновник і CTO в NoveltyLab
 • Ilia Kenigshtein - співзасновник і старший креативний працівник в Creative Quarter, радник мера міста Львів, керуючий партнер в Hybrid Capital

Компанія вже встигла заручитися партнерами в особі Ambisafe, Foxtail Marketing, ARPI (American Research and Policy Institute) і асоціації адвокатів Juscutum.

Вердикт


Solve.Care вже виконала величезну роботу над залученням клієнтури і заручилася серйозними партнерами. На початку 2017 Solve.Care придбала Ukrsoft - компанію, що спеціалізується на дослідженнях і розробці. Ukrsoft вже встигли попрацювати з такими великими клієнтами, як Delta Airlines, Boeing, міністерством оборони і багатьма іншими.

Solve.Care Foundation недавно підписали контракт з дуже великим клієнтом - мережею медичних послуг, яка планує використовувати продукт компанії для реалізації власної платіжної системи. Це довгостроковий контракт з дуже поважною організацією і Solve.Care в силах вирішити будь-які проблеми цього клієнта, на що спочатку і був спрямований вектор. Ця організація відповідає за медобслуговування 250 тис. сімей, має угоди з 5000 постачальників послуг, а також володіє двома сотнями об'єктів нерухомості. Більш того монета Solve.Care буде однією з перших, яка буде використовуватися в якості платежів між докторами і пацієнтами. Так як гонорар членам команди буде виплачуватися протягом 3 років, а не відразу, можна загадувати, що Solve.Care з нами надовго.

Ризики


Хоча розподіл коштів вказано в процентному співвідношенні для кожної категорії (продажу та маркетинг, інфраструктура і управління проектами), ми не знаємо, як саме кошти будуть освоюватися в кожній із зазначених категорій. -2.5

Запуск платформи намічається не раніше ніж завершиться ICO (другий квартал 2018). -2

І хоча тут дуже досвідчений гендиректор, не зовсім ясно, чи буде цей проект під його повним наглядом. Як вже було зазначено в розділі Команда, на даний момент він займає керівні посади відразу в декількох організаціях. -0.25

Потенціал зростання


Сильна команда з більш ніж 50 осіб і прекрасно підібрані радники. +5

Проект вже представив інформацію про партнерські угоди компанії з більше 250 тис. клієнтів тільки в США. +3.5

Тільки в США на охорону здоров'я в 2017 році було витрачено понад $ 3 трлн. Так як Solve.Care націлена на світовий ринок, для отримання істотних прибутків досить залучити лише малу частину від цієї статистики. +3

Підсумуємо


Solve.Care отримує від нас 6.75 з 10. З огляду на шалене зростання цін на медичні послуги, у Solve.Care є всі шанси привернути до себе клієнтів з усього світу, запропонувавши послуги за зниженими цінами завдяки технології блокчейн і виключення участі третіх осіб та посередників.

Інформація для інвесторів


 • Тип: Utility
 • Символ: CAN
 • Публічний продаж: 31 березня 2018
 • Ціна: $ 0.10
 • Хардкеп: $ 29.5 млн.
 • Платежі: в ETH, BTC та доларах
 • Країни, заборонені до участі: Не вказано
 • Веб-сайт: https://solve.care/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах