У мережі Monero відбудеться хардфорк MoneroV

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero
339 переглядів
У середу, 14 березня, в мережі Monero на блоці під номером 1529810 відбудеться хардфорк MoneroV, орієнтований на вирішення проблеми масштабування оригінального блокчейну.


У MoneroV буде обмежена емісія - 256 млн. одиниць, а кожен держатель XMR отримає по 10 нових монет, оскільки спочатку в обіг надійде тільки 158 млн XMV.

Частота генерації блоків складе 120 секунд, а перерахунок складності буде проводитися після кожного знайденого блоку, винагорода за який складе приблизно 6 XMV, коли загальна емісія досягне 184,4 млн.

Варто відзначити, що команда розробників планує змінити алгоритм консенсусу в першому кварталі 2019 року, проте спочатку буде задіяний PoW-механізм CryptoNight. У дорожній мапі проекту також вказана імплементація протоколу масштабування MimbleWimble в четвертому кварталі 2019 року.

Для забезпечення високого рівню анонімності розробники впровадили кільцеві підписи і так звані stealth-адреси, засновані на протоколі Діффі-Хеллмана, коли сторони обмінюються даними з публічного каналу для отримання «загального ключа» і подальшого встановлення секретного з'єднання на основі симетричного шифрування.

На даний момент жодна криптовалютна біржа не заявила про наміри додати MoneroV в лістинг, тому власники Monero повинні використовувати електронні гаманці з приватним ключем для отримання нових монет. Розробники пообіцяли опублікувати докладні інструкції для безпечного запиту XMV в гаманцях Monero GUI, MyMonero і Monero RPC.

Однак один з партнерів MyMonero, Пол Шапіро, спростував інформацію про те, що гаманець буде підтримувати форк MoneroV. Він застеріг користувачів про ризики, пов'язані з використанням приватних ключів на блокчейні MoneroV. Крім того, підкреслив він, всі члени команди нового форку не розкрили своїх особистостей.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах