Американська біржа Bittrex додала в лістинг заміну токенів Tether

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex Tether TrueUSD
543 перегляди
У лістинг криптобіржі Bittrex внесений токен TrueUSD, який позиціонується як монета, прив'язана до курсу американського долара. Це може стати першим кроком біржі на шляху до відмови від Tether.

Американська криптовалютна біржа Bittrex повідомила про лістинг нового токена, прив'язаного до курсу американського долара. Проект TrueUSD (торгується під тікером TUSD) обіцяє прозорість, регулярні аудити банківських депозитів і юридичний захист інвесторів, які стануть власниками токенів TUSD.

TrueUSD відноситься до класу так званих stable coins - монет, курс яких прив'язаний до реальних активів і не передбачає високої волатильності.

Ми вважаємо, що TrueUSD стане тим самим довгоочікуваним стабільним торговим інструментом для криптотрейдерів і дозволить споживачам і підприємствам використовувати криптовалюту як засіб обміну


, - йдеться в описі проекту.

TrueUSD заручився підтримкою відомих венчурних інвесторів. Так, Арі Пол з BlockTower Capital заявив:

Я з нетерпінням чекав запуску прозорої і регульованої стабільної монети. Завдяки TrueUSD BlockTower зможе з більшою легкістю проводити обмін криптовалют між біржами.


Основним конкурентом TrueUSD на ринку виступає більш популярний Tether, чиї маркери також прив'язані до курсу американського долара. Але в останні місяці в криптоспільноті почастішали розмови про те, що емітовані монети Tether в дійсності не забезпечені реальними банківськими депозитами. Компанія не проводила регулярних аудиторських перевірок. Остання перевірка в вересні 2017 року показала, що на рахунках Tether дійсно є кошти в розмірі трохи більше $ 400 мільйонів, що на той момент відповідало обсягом емісії токенів Tether.

Але перевірка була проміжною і пізніше Tether розірвав угоду з аудитором Friedman LLP, чим ще більше підлив масла у вогонь сумнівів. У грудні американська Комісія з торгівлі товарними ф'ючерсами (CFTC) почала розслідування відносно Tether і пов'язаною з ним біржею Bitfinex, яку користувачі підозрюють у використанні токенів Tether для маніпуляції ринковою ціною Bitcoin.

Найбільшими торгівельними майданчиками для Tether є криптобіржі Binance, Bittrex, Poloniex, Huobi і Bitfinex.

На початку 2018 року керівництво Bittrex повідомило про плани відмовитися від пар з USDT і перейти на використання пар з реальним американським доларом.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах