Аналітика ICO: CloudMoolah

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
481 перегляд
CloudMoolah була успішно запущена в США ще в жовтні 2017 року і на даний момент платформа налічує понад 300 розробників і більше 10 млн. гравців. CloudMoolah розроблена спеціально для того, щоб полегшити систему платежів між розробниками ігор, гравцями і платіжними шлюзами по всьому світу.

Проект пропонує розробникам можливість отримувати прибуток від продажу всередині додатків, кількість користувачів яких вже перевалило за 100 млн., а в Південно-східній Азії відкрилося вже 500 тис. точок роздрібних продажів. Застосування технології блокчейну гарантує захищеність і ефективність системи платежів, при цьому скорочуючи витрати розробникам. За допомогою CloudMoolah розробники зможуть отримувати дохід за рахунок платежів як з кредитних карт, так і за допомогою електронних грошей. Електронні гроші передбачені тому, що в Південно-східній Азії кредитними картами користується не більше 3% населення. CloudMoolah підтримує популярні локальні платіжні системи, включаючи передплачені картки та карти Telco, Ebanking, а також нові маркери Moo.

Токен Moo


Moo є ERC20-токеном, і працює на платформі Ethereum. Загальний обсяг емісії складе 500 млн. токенів, а в обігу будуть використовуватися до 300 млн. Як тільки токен буде запущений, його можна буде купувати і продавати на популярних біржах і обмінниках. Також Moo можна буде обмінювати на CloudMoolah Points (CMP) - віртуальну валюту для додатків і оплати в магазині Moo. Магазин Moo виступатиме як сторонній маркет додатків для розробників. Таким чином, розробники отримають доступ до 100 млн. гравців по всьому світу.

Публічний продаж токенів розпочнеться 30 березня 2018 року, а завершиться 30 квітня. Ціна токена Moo складе $ 0.30 і в загальному планується продаж токенів на суму еквівалентну $ 30 млн. Купити їх можна за цим посиланням.

Розподіл токенів буде наступним:

 • 41% на приватний і публічний продаж
 • 22% засновникам і старшому менеджменту
 • 17% постачальникам
 • 10% на компанію
 • 5% на працівників
 • 5% на радників

Команда


У команди CloudMoolah більше 30 років досвіду в індустрії відеоігор в Азії, а також блискуча історія як видавців: World of Warcraft, EA SportsTM FIFA Online 2, Starcraft 2 і Counter-Strike Online. Співзасновник і COO Jonathon Sze досяг успіху в створенні фан-бази EA SportsTM FIFA Online 2, піднявши кількість передплатників з 0 до 25 млн. Співзасновник і член ради директорів Roland Ong представив World of Warcraft Азії, а також був засновником IAHGames, компанії, яка отримала права на багато топових ігор, включаючи Starcraft 2, EA Sports FIFA Online 2 і Counter-Strike online. Співзасновник і CFO / CIO Benjamin Cher приніс кільком компаніям понад $ 500 млн. прибутку на посаді VC / PE. Повний список членів команди і радників наведено в whitepaper.

Серед партнерських угод можна відзначити Unity Technologies (найбільший і найпопулярніший ігровий движок в Азії і світі), True Digital Plus, VTC Online, MOL, Softworld, Bluepay, IAH Games, UniPin і Sam & o Group.

Вердикт


Хоча CloudMoolah планує обслуговувати мільйони гравців і розробників по всьому світу, поки що фокус на азійському ринку, якому досі не вистачає надійного платіжного сервісу, що працює з електронними грошима. З огляду на досвід команди і хороші стратегічні партнерства, а також перевірену модель ведення бізнесу, у CloudMoolah є всі шанси очолити ігровий ринок Азії.

Але при цьому, у проекту можуть виникнути деякі проблеми в процесі реалізації. А саме: CloudMoolah націлена на сильно диверсифікований ринок Азії. Приборкати його буде найбільш складним завданням для компанії в процесі розвитку.

Ризики


Як і у випадку з багатьма іншими ICO, у виконавчих органів компанії є багато інших турбот і обов'язків і тому вони не зможуть на 100% зосередитися на цьому проекті. -2

Основний фокус компанії - Південно-Східна Азія, а це 11 країн з відмінними демографічними параметрами, економікою і навіть різними мовами. -1.5

Потенціал зростання


Відмінна команда з десятками років досвіду і успішною історією в ігровій індустрії. +5

CloudMoolah - діюча компанія, яка вже заручилася вигідною співпрацею як на світовому, так і на локальному ринках. +3.5

Ринкова капіталізація в $ 30 млн. при 300 млн. токенів в обігу. +1.5

Підсумуємо


Працюючи з розробниками ігор, CloudMoolah дійсно зможе принести користь гравцям з усього світу. Команда вже продемонструвала прекрасні досягнення в індустрії ігор, яка, при інтеграції технології блокчейну, дозволить скоротити витрати для гравців і при цьому збільшити прибуток для розробників. З огляду на все вищесказане, ми ставимо CloudMoolah оцінку 6.5 з 10.

Інформація для інвесторів


 • Символ: MOO
 • Капіталізація: $ 30 млн
 • Обіг: 300 млн MOO
 • Загальний обсяг емісії: 500 млн MOO
 • Платежі: в ETH
 • Публічний продаж: з 30 березня по 30 квітня 2018
 • Ціна токенів: 1 MOO = $ 0.30
 • Країни, заборонені до участі: Китай, США
 • Веб-сайт: cloudmoolah.io
 • Whitelist: kyc.cloudmoolah.io
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах