Відмінний майнерський процесор AMD Ryzen

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD Ryzen процесор
275 переглядів
Нещодавно AMD випустила свої центральні процесори нового покоління Ryzen. В інтернеті вже є безліч тестів цього CPU, однак нас цікавить наскільки хороший Ryzen саме в майнінгу криптовалют. Як виявилося, Ryzen є відмінним вибором для збірки майнінг-рігів замість "CPU-затичок", які зазвичай використовують майнери. Все це завдяки приголомшливій для CPU продуктивності цього процесора на алгоритмі CryptoNight (Майнінг Monero).

Ryzen - це новий бренд мікропроцесорів від AMD на архітектурі Zen, який був представлений в цьому році. При виробництві процесорів Ryzen використовується 14-нм. тех. процес, який забезпечує низьке енергоспоживання і високу продуктивність. Ми вирішили протестувати процесор AMD Ryzen 1700X в майнінгу. Цей процесор присутній в сімействі топових рішень з розблокованим множником від AMD. Існує принаймні три речі, які роблять процесор AMD Ryzen 1700X відмінним кандидатом для збірки майнінг-рігу:

  • 14 нм. тех. процес (низьке енергоспоживання).
  • Новий багатоядерний дизайн чіпа з 8 ядрами.
  • Потужний контролер пам'яті з 16 Мб. L3 кешем.
 
Для нашого тестового стенду ми використовували материнську плату ASUS PRIME x370-PRO з процесором AMD Ryzen 1700X (95 W TDP). Так само була встановлена 2 канальна оперативна пам'ять G.Skill Trident Z DDR4-3600 RAM (частота пам'яті була встановлена на рівні 2400 МГц, на більш високій швидкості система була нестабільна). У слот M.2 був встановлений SSD 128GB Intel 600p для установки системи Windows 10.


Основну увагу ми приділили, звичайно, алгоритму CryptoNight, як найбільш-профітному алгоритму майнінгу для більшості центральних процесорів. Так само ми використовували останню версію CPU майнера, оптимізованого для цього алгоритму. У підсумку ми отримали відмінні для центрального процесора результати. AMD Ryzen показав продуктивність на рівні 510+ H / sec на алгоритмі CryptoNight при майнінгу Monero. А при розгоні процесора до 4 Ггц нам вдалося підкорити позначку в 610 H / sec, для порівняння це майже в 2 рази більше, ніж забезпечує популярний процесор Intel Core i7 7700K.


Ми також протестували AMD Ryzen 1700X і в інших алгоритмах майнінгу (таких як Lyra2Re і деяких інших), і майже всюди отримали результати, які значно перевищують результати конкуруючих процесорів від Intel. Очевидно, що нова архітектура Zen, новий дизайн чіпу і 16 Мб L3 кешу відмінно позначилися на продуктивності нових процесорів від AMD в майнінгу.

На сьогоднішній день AMD Ryzen 1700X приносить приблизно 1.5 $ на добу з урахуванням енергоспоживання 95W.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах