Аналітика ICO: Joint Ventures

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
353 перегляди
Якщо мова заходить про унікальний контент, то інтернет в цьому напрямку стрімко розвивається. За оцінкою, 90% всього контенту в інтернеті було згенеровано лише за останні пару років. І хоча це дає незаперечну монетарну цінність, як правило, джерела обмежуються кількома найбільшими гравцями, будь то Google або Facebook. Ці багатофункціональні платформи виступають в ролі посередників і отримують значні прибутки як з видавців контенту, так і з рекламодавців.

Joint Ventures є блокчейн-проектом, який намагається викорінити посередників з індустрії цифрового контенту. Як йдеться на сайті, мета проекту: «створити нову економіку для інтернет-видавців, яка принесе користь кожному учаснику мережі, включаючи авторів, коментаторів і рекламодавців, а також дозволить скоротити витрати на послуги посередників».

Згідно whitepaper, Joint Ventures - це платформа, яка розвивається, в якій використовується модель відображення реклами на сайтах видавців на зразок Google і Facebook. Ключова відмінність полягає в структурі розподілу прибутку, умови захисту даних і прозорої роботи мережі.

Facebook зіткнулася з великими проблемами, нав'язуючи власні метрики для охоплення рекламних кампаній, що робить такі блокчейн-проекти як Joint Ventures дуже своєчасними. З огляду на той факт, що проект базується в Туреччині, можливо, він поки ще не отримав належної популярності. У той же час можна сказати, що Joint Ventures - дуже амбітний проект з привабливою бізнес-моделлю, за яким стоїть сильна команда.

Токен JOINT


Joint Ventures запустить власний, сумісний з ERC20, токен, який буде обслуговувати будь-які транзакції всередині платформи. Токен JOINT буде використовуватися видавцями і рекламодавцями для запуску рекламних кампаній, поліпшення видимості бренду, а також для залучення нових відвідувачів. Активна участь також буде заохочуватися, що дозволить видавцям створювати цілі спільноти.

Що стосується сфер застосування, то рекламодавці зможуть використовувати маркери JOINT для проведення власних рекламних кампаній, а також викуповувати рекламні місця. Видавці отримуватимуть токени JOINT в якості оплати, якщо їх контент буде популярний серед користувачів платформи.

Публічний продаж токена запланований на 7 квітня 2018 і триватиме 30 днів, або до тих пір, поки не буде досягнутий хардкеп - 12,500 ETH.

Що стосується розподілу токенів, то буде випущено 616 млн. JOINT, а під час ICO будуть розпродані 100 млн.

Команда


У турецькій компанії Joint Ventures працюють місцеві фахівці з великим досвідом в рекламній індустрії. Засновник, Ахмет Арслан, працює в цій сфері вже 7 років. Співзасновники Латіф Чакіроглу і Зеки Кавразлі мають хороший досвід роботи з ПЗ і цифровою рекламою.
Серед 11 членів команди є як фулстек розробники, так і професійні рекламісти. Вони також заручилися підтримкою радників з області венчурного капіталізму і онлайн-маркетингу.

Якщо ви не знайомі з Турецькою медіаіндустрією, то будьте впевнені, що всі ці імена на слуху. Таким чином, в Joint Ventures зібралися професіонали з двох ключових областей: цифрова реклама та розробка програмного забезпечення. Також варто відзначити профілі LinkedIn всіх учасників, представлені на головній сторінці сайту. Особисто я вважаю, що це досить прозора компанія.

Вердикт


У Joint Ventures чудове бачення і досить великий потенціал зростання. Компанія входить на ринок в дуже потрібний момент, коли до показників охоплення та аудиторії реклами ставляться дуже серйозно. Головне питання, яке варто ставити інвесторам, це чи вистачить у проекту витривалості, щоб конкурувати з величезними гравцями на ринку.

Ризики


Як говориться в whitepaper, економіка онлайн-контенту дуже масивна. Це і можливість і ризик для Joint Ventures, так як компанія не визначила для себе конкретний сегмент видавничої спільноти, під який можна було б прив'язати платформу. У той же час, компанія конкурує з гігантами на кшталт Google, яка, безумовно, є лідером в світі онлайн-реклами. -2

Нам сподобалася концепція розвитку. Вона ясна, точна і добре аргументована. Однак інвесторам доведеться почекати третього кварталу 2019 року, поки платформа не буде повністю функціональною. З огляду на те, що партнерська програма запуститься до кінця 2019, у цього проекту, здається, досить довгий цикл продажу. Ми представляємо, що напрацювання мережі - залучення рекламодавців і видавців - займе досить багато часу. Єдиний видимий крок компанії на даний момент - це початок тестування плагіну для Wordpress, а також бета-версії платформи. -1

У whitepaper йдеться, що компанія планує працювати за моделлю передплати. Якщо це буде дійсно так, то компанії доведеться змагатися з уже усталеними популярними сервісами підписки. У whitepaper ані слова про те, як саме буде працювати ця модель, лише сказано, що користувачі зможуть отримувати ексклюзивний контент. -1

Потенціал зростання


У whitepaper також добре описується прив'язка розробки контенту і цифрової реклами, чітко даючи зрозуміти, як Joint Ventures збирається генерувати прибуток, а також дає простір для подальшого масштабування. Компанія також ставить в пріоритет мобільні пристрої, враховуючи широке поширення смарт-пристроїв. Виходить так, що компанія працює в дуже прибутковій галузі і розставила пріоритети на дійсно відповідні технології. За фактом, розробка мобільних додатків позначається як одне з головних досягнень компанії. +2

Розробка економіки контенту серйозно вплине на мережу: прийняття провокує ще більше прийняття. Для Joint це ефект множення може виходити як від споживачів (тобто, читачів і коментаторів), так і від самих творців контенту. У міру зростання цих двох сегментів, рекламодавці будуть все більше витріщати очі. +3.5

Якщо ви займаєтеся розробкою контенту, то один з основних мотивів Joint Ventures полягає в обіцяному поділі прибутків. Як говориться в whitepaper «економіка контенту, створена компанією Joint, розподіляє прибуток з усіма учасниками, які приносять цінність мережі». Таким чином, компанія обіцяє покласти край «монополії посередників», тобто Google і Facebook. +3.5

За Joint Ventures стоїть гарна команда, віддана проекту. У світі ICO така відданість - рідкість, так як багато голів проектів зайняті і іншими проектами. І хоча, можливо, у вас ще не було досвіду інвестування в турецькі проекти, нам здається, що тут можна не турбуватися. +2

Підсумуємо


У Joint Ventures є потенційна можливість надати сильний ефект на індустрії інтернет-реклами і поміняти модель взаємодії між рекламодавцями і творцями контенту. Зваживши всі ризики і переваги, ми вирішили поставити проекту 6.5 з 10.

Інформація для інвесторів


 • Тип: utility
 • Символ: JOINT
 • Платформа: Ethereum
 • Пресейл: поки не заплановано
 • Публічний продаж: 7 квітня - 7 травня 2018
 • Хардкеп: 12,500 ETH
 • Всього токенів: 100 млн.
 • Ціна токена: 1 ETH = 8000 JOINT
 • Платежі: в ETH
 • Країни, заборонені до участі: не вказано
 • Веб-сайт: https://jointventures.io/
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах