З'явився софт Xrig з алгоритмом Cryptonight для відеокарт RX Vega від AMD

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD відеокарта майнінг VEGA
277 переглядів
З'явилося нове програмне забезпечення для майнінгу Xrig, що працює з алгоритмом Cryptonight і оптимізоване під відеокарти RX Vega від AMD (ПЗ повинно працювати і з іншими відеокартами цієї компанії).

Його продуктивність близька до показників, які демонструють інші високопродуктивні майнери з RX Vega від AMD, наприклад Cast-XMR або XMR-stak і це означає 1900-2000 хешів в секунду в залежності від налаштувань.

ПЗ Xrig особливо цікаво вбудованим моніторингом апаратних засобів, а також можливістю настройки тактової частоти і напруги через файл конфігурації. Це ПЗ з відкритим вихідним кодом, хоча бінарний файл Windows за замовчуванням включає комісію в 1% для розробників. Ймовірно, програмне забезпечення робить таке відрахування в процесі майнінгу, перш ніж монети надійдуть до вас.

Майнер поставляється в комплекті зі скриптом перезавантаження відеокарти і devcon.exe, однак такий комплект може не запрацювати відразу, так як знадобиться конкретна версія devcon.exe в залежності від встановленої версії Windows.

Тут описаний простий спосіб отримати необхідну версію devcon.

Крім цього, ви повинні випробувати майнер і порівняти, яка продуктивність виходить на ваших графічних процесорах Vega 56/64 (або інших графічних процесорах від AMD) і працює він краще за інші альтернативні варіанти.

Якщо ви не використовуєте конфігураційний файл (краще його створити - приклад є на Github), то не забудьте встановити параметр інтенсивності для командного рядка, щоб майнер працював.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?