Bitmain випустив новий ASIC-майнер для видобутку Monero і інших криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC Monero майнінг Bitmain Antminer
424 перегляди
Найбільша майнінгова компанія з Китаю, Bitmain, днями анонсувала випуск нового обладнання під назвою Antminer X3. Прилад призначений для видобутку Monero і інших криптовалют, що працюють на анонімному алгоритмі Cryptonight.


На даний момент обладнання вже знаходиться у продажу. Вартість його коливається в районі 12 000 доларів. Правда, стільки коштує прилад з нової партії. У компанії повідомляють, що вже через місяць новий Antminer X3 можна буде придбати за нижчу вартість - 7 599 доларів.

Але незважаючи на відмінні характеристики (потужність в 550 Ват і хешрейт 220 kH/s) ASIC-майнер не можна буде повернути, так що в компанії попереджають про деякі ризики. І це попередження небезпідставно: провідний розробник Monero, Рікардо Спаньї, вже попередив, що нове обладнання може призвести до централізації обчислювальних потужностей в руках одного або декількох гравців.

Таким чином, команда Monero планує змінити PoW-алгоритм в ході прийдешнього оновлення мережі, вирішивши боротися з централізацією видобутку своєї монети. Також Спаньї зауважив, що його команда готова змінювати алгоритм кожні півроку, а в особливих випадках готова навіть на екстрені форки.

Але не варто забувати, що навіть якщо користувачі не зможуть добувати Monero, Antminer X3 також надає можливість майнити Bytecoin, Aeon, Dashcoin і кілька інших криптовалют, серед яких знаходиться і Karbo.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах