Bitmain випустив новий ASIC-майнер для видобутку Monero і інших криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC Monero майнінг Bitmain Antminer
194 перегляди
Найбільша майнінгова компанія з Китаю, Bitmain, днями анонсувала випуск нового обладнання під назвою Antminer X3. Прилад призначений для видобутку Monero і інших криптовалют, що працюють на анонімному алгоритмі Cryptonight.


На даний момент обладнання вже знаходиться у продажу. Вартість його коливається в районі 12 000 доларів. Правда, стільки коштує прилад з нової партії. У компанії повідомляють, що вже через місяць новий Antminer X3 можна буде придбати за нижчу вартість - 7 599 доларів.

Але незважаючи на відмінні характеристики (потужність в 550 Ват і хешрейт 220 kH/s) ASIC-майнер не можна буде повернути, так що в компанії попереджають про деякі ризики. І це попередження небезпідставно: провідний розробник Monero, Рікардо Спаньї, вже попередив, що нове обладнання може призвести до централізації обчислювальних потужностей в руках одного або декількох гравців.

Таким чином, команда Monero планує змінити PoW-алгоритм в ході прийдешнього оновлення мережі, вирішивши боротися з централізацією видобутку своєї монети. Також Спаньї зауважив, що його команда готова змінювати алгоритм кожні півроку, а в особливих випадках готова навіть на екстрені форки.

Але не варто забувати, що навіть якщо користувачі не зможуть добувати Monero, Antminer X3 також надає можливість майнити Bytecoin, Aeon, Dashcoin і кілька інших криптовалют, серед яких знаходиться і Karbo.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?