ПЗ для майнінгу Raven з алгоритмом X16R тепер доступно і для відеокарт AMD

CryptoExplorer         Немає коментарів         Raven AMD майнінг
748 переглядів
З'явилася різновид програмного забезпечення sgminer, який здатен вести майнінг криптовалюти Raven (RVN) з використанням алгоритму X16R, що порушило монополію майнера Nvidia на цю монету. Форк sgminer-gm, який підтримує X16R за допомогою aceneun, відмінно працює на останніх відеокартах AMD серій RX 4xx/5xx і RX VEGA.

Більш старші відеокарти не тестувалися, але теж повинні підійти. Тут можна завантажити бінарний файл для Windows. Крім нього для установки потрібна наявність 32-розрядної (x86) версії Visual C++ Redistributable для Visual Studio 2015.

Продуктивність, яку можна очікувати від sgminer-gm-x16R, становить близько 5-6 мегахешів в секунду на відеокартах AMD Radeon RX 470/480 або RX 570/580, хоча результати можуть варіюватися в залежності від налаштувань тактової частоти. На AMD Radeon RX VEGA 56/64 можна отримати близько 10-12 мегахешів в секунду з аналогічним застереженням.

Це непогана продуктивність в порівнянні з тим, що отримують користувачі відеокарт Nvidia, хоча останній форк ccMiner Enemy 1.03 для монет Raven (RVN) забезпечує більш високий рівень хешрейту на Nvidia.

Незалежно від того, чи використовуються відеокарти AMD чи Nvidia, майнінг Raven (RVN) - непогана ідея, так як навколо цієї криптовалюти зараз багато хайпу. Ще належить побачити, які її перспективи, але для своїх ранніх прихильників Raven може стати справжнім скарбом. За останні кілька днів складність майнінгу істотно зросла і поява доступного програмного майнера для відеокарт від AMD може додатково підстьобнути цей процес.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах