Аналітика ICO: Omnitude

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO
595 переглядів
В останнє десятиліття індустрія Е-комерції сильно розвинулася не без допомоги таких гігантів як Amazon і Alibaba. Багатьом фізичним магазинам з традиційною моделлю торгівлі довелося закритися і/або піти в онлайн. У 2016 році на продаж через інтернет припадало $ 1.86 трильйона виторгу, а до 2021 року ця цифра може вирости до $ 4.5 трильйонів, що зробить індустрію найбільш швидкозростаючою в історії. Проте, ця галузь кишить проблемами, включаючи крадіжки персональних даних, підроблені товари (2.5% всіх товарів в інтернеті - підробка), складності в організації ланцюгів поставок, недолік координування та інші.

Omnitude пропонує рішення, які допоможуть підвищити рівень електронної комерції і полягають в інтеграції блокчейну в інтернет-магазини і торгові майданчики. Omnitude зможе виступати в ролі інтеграційного шару між існуючими системами, дозволивши швидко впровадити технологію блокчейну без необхідності повністю замінювати поточні системи.

Omnitude пропонує наступні рішення для сфери електронної комерції:


Запобігання шахрайства: кожен користувач, хто реєструється в платформах на базі Omnitude, отримує унікальний ідентифікатор, який зберігає важливу інформацію і дані в блокчейні. Торговим майданчикам не потрібно зберігати цю інформацію всередині централізованих систем, що дозволяє виключити загрозу злому і крадіжки особистих даних.

Проблема довіри: Omnitude дозволить розділити процедуру оплати на етапи. В результаті, продавці не зможуть взяти плату з покупця аж до отримання покупки. Це дозволить вирішити проблему довіри в найбільших або невеликих магазинах.

Ланцюги поставок: ланцюг постачання Omnitude дозволить присуджувати окремим товарам або посилкам унікальні ідентифікатори, за допомогою яких можна стежити за їх переміщенням в рамках ланцюга постачання. Це дасть нам повністю прозору і простежувану систему доставки від продавця до покупця.

Підтвердження особистості: програма Single Identity від Omnitude допоможе продавцям докладати набагато менше зусиль при ідентифікації покупців, а також надасть покупцям більш простий і швидкий процес знайомства з платформою.

Single Reputation: подібно системі окремої репутації Tron для розважальних платформ, унікальний ідентифікатор в Omnitude може служити як додаткова оцінка репутації для кожного учасника екосистеми (постачальники, користувачі, продавці).

Omnitude буде грунтуватися на базі Hyperledger. Заснована на правах доступу, багатошарова архітектура Hyperledger відмінно підходить для платформ на зразок Omnitude. Крім того, Omnitude надасть середовище для створення децентралізованих додатків зі сфери електронної комерції.

Розробка Omnitude буде розділена на 2 фази: перша буде присвячена напрацюванню зв'язків між різними об'єктами торгівлі з Е-комерції з ланцюгами поставок. А друга фаза передбачає розробку додатків різного призначення.
На даний момент у проекту немає працюючого продукту, проте перед запуском ICO 28 березня, компанія має намір випустити доказ концепції (або MVP).

Токен ECOM


Продавці, споживачі і постачальники для участі в екосистемі Omnitude використовуватимуть токени ECOM. ECOM виступатимуть в якості платіжного засобу на платформі. Продавці зможуть передавати ECOM іншим учасникам за використання додаткових функцій або додатків, розроблених для Omnitude.

Споживачі ж зможуть оплачувати покупки як за допомогою ECOM, так і за допомогою інших криптовалют, або фіатних грошей.

Команда


На сайті Omnitude перераховані 9 ключових співробітників компанії і 8 радників.

Засновник і гендиректор, Chris Painter, 9 років займав посаду керуючого директора в агентстві по веб-дизайну і розробки сайтів Pixel. Його агентство в основному займалася розробкою рішень саме для Е-комерції. Ще один засновник, Robert Belgrave, в минулому створив компанію хмарних сервісів Wirehive. У Omnitude він виступає в ролі радника.

Omnitude зіткнулася з тією ж проблемою, що і багато інших криптовалютних проектів. Команда - це група консультантів, які на пів ставки працюють в Omnitude і при цьому займаються іншими проектами. Однак слід зазначити, що в концепції розвитку стверджується, що компанія почне старанно наймати нових кадрів як тільки ICO принесе кошти.

Вердикт


Технологія блокчейну несе в собі величезний потенціал для електронної комерції та ланцюгів поставок. У кожну транзакцію, проведену інтернет-магазином, залучено багато учасників, включаючи виробника, агрегатор, локальних дистриб'юторів, управителів складами, служби доставки. Протокол Omnitude на базі блокчейну допоможе зв'язати всі ці елементи разом і значно полегшити всю систему. Сервіси Omnitude більшою мірою підійдуть невеликим торговим платформам. Цим платформам не доведеться витрачати ресурси на обслуговування множинних шарів чутливої бази даних користувачів або взагалі турбуватися про безпеку. Користувачі зможуть без проблем довіряти маленьким платформам, які працюють на базі Omnitude.

Нам подобається Omnitude на концептуальному рівні, але для початку хотілося б побачити доказ концепції і хоч який-небудь функціонал (який, ми сподіваємося, з'явиться вже дуже скоро). Проекту також бракує цілком відданої команди, які не будуть відволікатися на інші проекти. Крім того, не буде зайвим заручитися ключовими партнерствами.

Потенціал зростання


Індустрія електронної комерції продовжить свій стрімкий розвиток. А це говорить про те, що у проекту Omnitude завжди буде аудиторія. +3

Omnitude вміють працювати на «хайп» і в їх telegram-каналі вже майже 20 тис. підписників, хоча до ICO ще є час. З огляду на такий інтерес, проект цілком реально може досягти хардкепу в $ 24 млн. +2

Omnitude не зациклюється на якомусь конкретному аспекті ланцюгів поставок або електронної комерції і при цьому збирається надати багато різних послуг. Протокол також дозволить розробникам додатків створювати децентралізовані проекти різного призначення. +4

На концептуальному рівні Omnitude значно обходить такі проекти, як Wabi і Walton, так як команда планує працювати і над функціоналом для електронної торгівлі і над інтеграцією блокчейну в ланцюги постачань. +3

Ризики


Проект поки що знаходиться на рівні концепту і MVP ще не представлений. Команда впевнена, що встигне зробити це до запуску ICO. -2

Як вже було зазначено раніше, команда більше нагадує зборище консультантів, які більше працюють над власними проектами, ніж над Omnitude. В таких проектах завжди хочеться бачити максимально віддану команду. Крім того, Omnitude поки що не уклали партнерство з жодним торговим майданчиком. -2

Великі торгові майданчики в інтернеті, на зразок Amazon, розроблятимуть власні блокчейн-рішення, коли цей ринок зміцніє. Це може залишити Omnitude не при справах. -1

Гіганти типу IBM і Accenture вже працюють над власними рішеннями для ланцюгів поставок на блокчейні. Таким чином, Omnitude ризикує зіткнутися з потужною конкуренцією. -1

Підсумуємо


Ми ставимо Omnitude +6 з 10. Ситуація може більше прояснитися з випуском MVP. З огляду на галас навколо проекту, ми думаємо, що хардкеп буде зібраний, а попит на токени буде збільшуватися, так що проект можна розглядати як довгострокове вкладення. При правильному виконанні у Omnitude може бути прекрасне майбутнє.

Інформація для інвесторів


  • Тип токена: utility
  • Платформа: Ethereum
  • Символ: ECOM
  • Первинна ціна: 1 ECOM = $ 0.46
  • Пресейл: розпродано
  • Публічний продаж: 28 березня 2018
  • Бонус під час ICO: немає
  • Хардкеп: $ 24 млн або 50% від загальної кількості токенів (100 млн ECOM)
  • Країни, заборонені до участі: не вказано
  • Веб-сайт: https://omnitude.tech/index.html
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах