Настанова: NEO і GAS

CryptoExplorer         Немає коментарів         NEO GAS
198 переглядів

З чого все починалося


22 червня 2017 року на зборах в штаб-квартирі Microsoft в Пекіні, де були присутні близько 200 осіб, Antshares, перша платформа з відкритим вихідним кодом, розроблена в Китаї, оголосила про повний ребрендинг свого рішення blockchain, а також про ряд інших розробок. Одним з нововведень стала нова назва бренду платформи - «NEO», яке означає новизну і молодість. Крім того, NEO модернізувала свої «ноди», технічну документацію, соціальні мережі, офіційний сайт і здійснивши перехід від Antshares 1.0 до системи NEO smart contract 2.0.

Прабатьком NEO став проект Antshares який почав створитися в 2014 році як платформа для децентралізованих додатків і зібрав понад 8219 біткойнів протягом двох етапів його ICO в 2015 і 2016 роках. Варто відзначити компанію, яка створила проект Antshares - Onchain, вона була заснована генеральним директором Da HongFei і технічним директором Erik Zhang. Onchain молода компанія, заснована в 2014 році, але вже в 2017 році увійшла до 50 Fintech компаній Китаю. Компанія передбачає широкомасштабне впровадження розподіленої бухгалтерської технології серед організацій приватного і державного секторів на основі блокчейн технологій.

Про криптовалюту NEO, «газ» (Gas), блокчейн і смарт контракти


Загальна і кінцева (монету NEO можна майнити) кількість NEO - 100 мільйонів. 50 мільйонів з них були призначені на розподіл через ICO:

 • 10% токенів розподілені серед ранніх інвесторів проекту (2014 рік);
 • 17% були розподілені під час першого ICO, причому трохи менше половини цієї суми отримав один інституційний інвестор;
 • 23% токенів продані в ході другого ICO, в серпні 2016.

Друга половина токенів - 50 мільйонів монет залишилося в розпорядженні ради в заблокованому вигляді на рік. 16 вересня 2017 року ці токени були розблоковані і розподілилися наступним чином:

 • 10 млн. - для розробників і членів Ради;
 • 10 млн. - для преміювання розробників;
 • 15 млн. - для супутніх Blockchain проектів;
 • 15 млн. - для форс-мажорних обставин.

Гаманці для криптовалюти NEO представлені:

 • для стаціонарного комп'ютера;
 • для мобільних пристроїв;
 • веб-клієнти гаманців.

На момент написання матеріалу капіталізація NEO становить понад 3,7 мільярда доларів. NEO торгується на численних біржах: Binance, Bitfinex, Huobi, Bittrex і багатьох інших.


GAS - це дочірня монета криптовалюти NEO. GAS необхідний на платформі NEO для оплати записів і додаткових сервісів в NEO Blockchain. Дана монета утворилася в середині 2017 року внаслідок ребрендингу платформи. Отримати GAS можна шляхом тримання NEO у вашому гаманці. Інструкцію з встановлення гаманця можна знайти за цим посиланням.

Деяка інформація про GAS (подробиці в whitepaper):

 • Початкова загальна сума GAS дорівнює нулю;
 • Кінцева кількість GAS становить 100 000 000;
 • Монета генерується зі знаходженням кожного нового блоку в блокчейні NEO;
 • При знаходженні вузлом нового блоку в блокчейні NEO створюються монети GAS;
 • Кожні 2 000 000 знайдених блоків в блокчейні NEO, кількість створюваних GAS зменшується на 1 одиницю (початкова кількість 8 GAS за один створений блок в блокчейні NEO);

За умови, що між знаходженням нових блоків NEO близько 15-20 секунд, то 2 000 0000 блоків генеруються приблизно через рік. З цього випливає, що за перший рік випущено 16% монет, через 3 роки в обіг надійде 52%, через 11-12 років - 80% і через 21-22 року буде випущено 100% монет. На даний момент знайдено близько 16,5 мільйона монет з капіталізацією близько 315 мільйонів доларів.

Розрахувати кількість отриманого GAS-у можна перейшовши за посиланням:

У графі "Theory Calculation", показується ваш видобутий GAS на основі опублікованого документу компанією NEO. За розрахунковими потужностями швидкість генерації блоків дорівнює 15 секундам.
У графі "Actual Calculation" розрахунок вашої винагороди в токенах GAS ведеться виходячи з фактичного часу знаходження блоку.


Особливості платформи і блокчейну NEO:

 • можливість роботи на багатьох мовах програмування (Java, Python, Go, Kotlin, net);
 • використання алгоритму Bytentine-Fault Tolerance (BFT), який, зазвичай, застосовується в приватних блокчейнах;
 • немає відкритої інформації про вузли блокчейну в мережі NEO;
 • пост, опублікований на офіційному в блозі (Reddit) NEO, і згодом видалений, містить твердження про те, що NEO має високий ступінь централізації;
 • транзакції підтверджуються компанією OnChain. Користувачі не приймають участі в підтвердженні транзакцій.

Дорожня мапа і плани розвитку


З оригіналом скріншоту можна ознайомитись на офіційній сторінці NEO на Reddit.

По суті, щоб краще розуміти блокчейн NEO і вектор розвитку необхідно розглянути більш уважно компанію OnChain, відому як DNA (Decentralized Network Architecture). Дана компанія спрямована на роботу з китайським бізнесом і урядом. NEO в цій схемі виступає в якості основи DNA. Основна увага Onchain і NEO приділяється розумній економіці: оцифровування будь-яких активів і переведення їх на блокчейн NEO. Ці активи можуть бути продані, продані і використані за рахунок смарт-контрактів.

Також NEO створює ICO і бізнес, які будуть інтегровані в свій блокчейн. Деякі ICO на платформі:

Red Pulse - це проект з розвитку ринку Китаю, який охоплює економіку країни і ринки капіталу. Валюта необхідна проекту для заохочення перспективних дослідників і аналітиків і створення ефективної спільноти навколо проекту. Стає зрозуміло, що розвиток Red Pulse залежить безпосередньо від зростання китайської економіки, тому дану «співпрацю» можна назвати ефективною.

Zeepin: через технологію NEO він націлений на розробку платформи, на якій ефективно управляються галузі, пов'язані з авторським правом, територією і талантами.

NEX - повністю децентралізований обмін, заснований на блок-ланцюзі NEO.

APEX - за підтримки NEO, APEX буде обробляти дані, щоб підвищити ефективність маркетингу і якість даних.

Підсумуємо


Неоднозначність проекту NEO обумовлена з одного боку - закритістю і не децентралізованістю проекту, який управляється компанією, власники якої співпрацювали з китайською владою і консультували її під час введення заборони ICO в Китаї. З іншого боку - проект націлений на розвиток складної і багатогранної архітектури бізнесу і впровадження його в економіку, в тому числі і у децентралізований спосіб.

Корисні посилання:

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?