Дослідження: становище Tether на ринку і його перспективи

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether USDT
245 переглядів
Критики називають прив'язану до долара США криптовалюту Tether (один з так званих стейблкойнів - stablecoin) системним ризиком для криптовалютного ринку через неготовність компанії, яка стоїть за нею, провести аудит, який підтвердив би наявність доларових резервів.

Tether, на який припадає чверть обсягу торгів з Bitcoin, використовується біржами, де немає фіатних пар. Проведене Diar дослідження показує, що криптовалюти менше схильні до коливань ціни Bitcoin, якщо на Tether припадає невелика частка торгівлі в порівнянні з фіатом.

Так, цілих 64 біржі підтримують Dash і ціна анонімної монети дуже сильно залежить від коливань курсу Bitcoin. Дані показують, що Dash активно торгується в парі з Tether. І це відбувається не через відсутність інших варіантів, а, швидше за все, за вибором трейдерів: Dash торгується з 13 валютами і це набагато більше, ніж у будь-якій іншій криптовалюті, що не входить в топ-5.

Від ZCash і Augur (токен REP) перейдемо до протилежного кінця спектру. Кореляція Stellar і Ripple з коливаннями ціни Bitcoin помітно нижча. Це може частково пояснюватися невеликим рівнем торгівлі цих валют з Tether. Stellar, ціна якої найменше залежить від коливань ціни Bitcoin (після Ripple), також найбільше торгується з Bitcoin.

Торгівля з фіатом також зростає і, що очевидно на прикладі Ripple, який в 49% випадків торгується з фіатними валютами, найменше залежить від коливань ціни Bitcoin. Проте кореляція залишається високою.


В останні тижні припинення підтримки Tether з боку бірж стає трендом. Bittrex оголосила, що почне підтримувати інший стейблкойн - TrueUSD. Чи зможе це вирішити існуючі проблеми або тільки створить нові, ще належить побачити. Bit-Z, яка входить в топ-10 бірж за обсягом торгів, заявила, що повністю припинить підтримувати USDT до кінця місяця.

Також роботу з USDT може незабаром завершити найбільша біржа Binance, оскільки зараз вона активно займається впровадженням фіатних пар. З цією метою компанія переїхала на Мальту, де незабаром має укласти угоду з низкою місцевих банків.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?