Користувачі Ethereum підтримають хардфорк, спрямований проти ASIC-майнерів

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
289 переглядів
Розробник Ethereum, Влад Замфір, провів серед своїх підписників в Twitter опитування: Чи підтримаєте ви хардфорк, який зробить ASIC-майнери для Ethereum неефективними? Замфір попередив, що він задає це питання з цікавості і нічого не пропонує.


До моменту публікації з 5600 осіб 56% висловилися за хардфорк, 14% - проти, 10% вважають це питання занадто складним, щоб дати на нього однозначну відповідь, а 20% побажали просто дізнатися результати.

Раніше аналітик компанії Susquehanna повідомив, що під час своєї подорожі по Азії йому вдалося дізнатися, що найбільший виробник ASIC-майнерів, Bitmain, готується випустити спеціалізований пристрій для видобутку Ethereum. Крім того, за його інформацією, по крайній мірі ще 3 компанії займаються розробкою аналогічних пристроїв.

За цей час алгоритм Ethash, який використовується в Ethereum, Ethereum Classic і деяких інших криптовалютах, успішно протистоїть майнінгу з використанням спеціалізованого обладнання, що робить його привабливим для користувачів, які хотіли б видобувати криптовалюти за допомогою відеокарт.

З чутками про можливу появу такого майнера дехто пов'язує нестабільність на ринку Ethereum останніх днів, на тлі якої курс криптовалюти опустився до позначки $ 400.

Примітно, що самі розробники Ethereum планують перевести криптовалюту на механізм консенсусу Proof-of-Stake, разом з введенням якого пристрій Bitmain втратить свою актуальність. Деякі коментатори припускають, що Bitmain виходить з того, що в кінцевому рахунку Ethereum не зможе перейти на новий механізм консенсусу, або очікує, що криптовалюта буде існувати як в новому, так і в старому блокчейні.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах