Криптобіржа Cobinhood обмежує кількість пар для обміну Tether

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether USDT Cobinhood
503 перегляди
Тайванська криптобіржа Cobinhood недавно анонсувала ряд змін в своєму списку доступних торгових інструментів. Платформа більше не буде підтримувати такі маркери: Funfair (FUN), Gnosis (GNO), ICONOMI (ICN), Santiment (SAN), Substratum (SUB) і Voise (VOISE). Депозити і всі відкриті ордери будуть автоматично скасовані 13 квітня 2018 року.

Керівництво криптобіржі пояснює, що таке рішення було прийнято після ретельного аналізу крипторинку. Обмежений обсяг торгів на платформі може привести до різких стрибків. Все це може негативно вплинути на репутацію компанії.

Одночасно Cobinhood оголосила про додавання підтримки Bitcoin Сash (BCH), починаючи з 30 березня. Клієнти можуть відкривати депозити, виводити і обмінювати пари BCH-BTC, BCH-ETH і BCH-USDT.

На сайті платформи також буде доступно відкриття корпоративних рахунків без обмежень за розміром для компаній і організацій.

За словами керівництва Cobinhood, токени Tether (USDT) можна буде обмінювати на шістнадцять базових валют (BRD, BDG, BOT, BTC, COB, CMT, CGC, DXT, ENJ, ETH, LALA, LTC, LYM, MCO, Qtum і UTNP) вже з 20 квітня. Після цієї дати відкриті ордери USDT в поєднанні з усіма іншими базовими валютами будуть автоматично скасовані. В даний час для обміну є близько п'ятдесяти пар USDT.

У багатьох учасників криптовалютної спільноти це рішення викликало подив. Останнім часом Tether стикається зі зростаючою критикою, в результаті чого багато криптобірж зменшують присутність токенів на своїх платформах.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах