Криптобіржа Cobinhood обмежує кількість пар для обміну Tether

CryptoExplorer         Немає коментарів         Tether USDT Cobinhood
225 переглядів
Тайванська криптобіржа Cobinhood недавно анонсувала ряд змін в своєму списку доступних торгових інструментів. Платформа більше не буде підтримувати такі маркери: Funfair (FUN), Gnosis (GNO), ICONOMI (ICN), Santiment (SAN), Substratum (SUB) і Voise (VOISE). Депозити і всі відкриті ордери будуть автоматично скасовані 13 квітня 2018 року.

Керівництво криптобіржі пояснює, що таке рішення було прийнято після ретельного аналізу крипторинку. Обмежений обсяг торгів на платформі може привести до різких стрибків. Все це може негативно вплинути на репутацію компанії.

Одночасно Cobinhood оголосила про додавання підтримки Bitcoin Сash (BCH), починаючи з 30 березня. Клієнти можуть відкривати депозити, виводити і обмінювати пари BCH-BTC, BCH-ETH і BCH-USDT.

На сайті платформи також буде доступно відкриття корпоративних рахунків без обмежень за розміром для компаній і організацій.

За словами керівництва Cobinhood, токени Tether (USDT) можна буде обмінювати на шістнадцять базових валют (BRD, BDG, BOT, BTC, COB, CMT, CGC, DXT, ENJ, ETH, LALA, LTC, LYM, MCO, Qtum і UTNP) вже з 20 квітня. Після цієї дати відкриті ордери USDT в поєднанні з усіма іншими базовими валютами будуть автоматично скасовані. В даний час для обміну є близько п'ятдесяти пар USDT.

У багатьох учасників криптовалютної спільноти це рішення викликало подив. Останнім часом Tether стикається зі зростаючою критикою, в результаті чого багато криптобірж зменшують присутність токенів на своїх платформах.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?