Як працює конкурент Tether - новий стабільний токен TrueUSD

CryptoExplorer         Немає коментарів         TrueUSD TUSD
202 перегляди
Нещодавно компанія TrustToken запустила токен з фіксованою ціною (стейблкойн) TrueUSD. На даний момент TUSD торгується проти Ефіріума і Біткойна, вказуючи на фактичні фіатні кошти, що надходять на ринок, а також на потенційний обсяг продажів таких валют.

Проект регулярно публікує дані, що підтверджують фінансову спроможність компанії і те, що всі TUSD підтримуються доларами на банківському рахунку:


Користувачі нового токена стикаються з деякою незручністю у вигляді необхідності проходити процедури KYC/AML, зате внесення і виведення доларів забезпечуються смарт-контрактами і відбуваються абсолютно прозоро.

Журналісти інтернет-видання Cryptovest задали співзасновникові і технічному директору TrustToken, Рафаелю Косману, ряд запитань, що стосуються того, як компанія домагається фіксованої ціни TrueUSD.

На запитання про те, як проекту вдалося заручитися підтримкою банків, Косман відповів, що компанія веде цілеспрямовану роботу по їх залученню та що список банків-партнерів буде оголошений в найближчі місяці.

За словами Космана, компанія також співпрацює з професійними трастовими компаніями, які керують ескроу-рахунками, що містять заставу у вигляді TrueUSD. Список цих компаній представлений на сайті проекту. Між TrueUSD і партнерами існують кореспондентські відносини, завдяки яким зберігаються ці кошти.

Щоб придбати TrueUSD (TUSD), користувачі повинні пройти процедури KYC/AML, а потім направити кошти безпосередньо на рахунок в одному з партнерських банків. У керуючих компаній є автоматизовані системи передачі, які інтегровані з цими банками. Такі системи в електронному вигляді підтверджують отримання коштів, а потім сповіщають смарт-контракти TrueUSD про необхідність випуску нових токенів в кількості, що відповідає внесеним доларам. Смарт-контракт TUSD відправляє нові маркери на Ефіріум-адреси власника аккаунта, який здійснив переказ коштів.

Аналогічним чином, коли хтось хоче перевести в готівку токени TUSD в доларах, він повинен пройти процедури KYC/AML і надати свої дані керуючим компаніям, які вносять їх до списку акредитованих осіб. Тільки після цього можливо «спалювання» токенів TUSD - процес їх відправки в смарт-контракт TrueUSD, коли маркери видаляються з обігу, а користувач отримує відповідну суму в доларах США. Такий процес забезпечує співвідношення 1:1 між токенами TUSD, що знаходяться в обігу і депонованими доларами.

На запитання журналістів Cryptovest про юрисдикції банківських рахунків Косман відповів, що більшість трастових компаній знаходяться в Південній Дакоті і Неваді (США).

Косман також розповів про процес випуску токенів. За його словами, система TrueUSD перевіряє кожен новий токен після отримання підтвердження від трастової компанії про те, що кошти були внесені і кліринг на рахунку умовного депонування здійснено. Ці транзакції повинні бути підписані приватними ключами, які зберігаються тільки в TrustToken.

Смарт-контракт TrueUSD знаходиться за цією адресою, де ви можете переглянути історію транзакцій і випуску токенів, а також отримати інформацію про їх поточних власників.

Пояснюючи схему роботи смарт-контрактів, Косман розповів, що випуск токенів відбувається тоді, коли кошти отримані банками-партнерами та трастові компанії підтверджують їх кліринг. Іноді випуск токенів може затримуватися через те, що з міркувань безпеки кілька випусків об'єднуються. Токени не випускаються без підтвердження надходження коштів і саме це підтримує постійну кількість TrueUSD, яка завжди менша або дорівнює сумі грошей на рахунках умовного депонування.

Косман також повідомив, що аудит смарт-контракту TrueUSD регулярно проводиться довіреною установою за чинним договором, а його результати залишаються в таємниці до тих пір, поки перевірка не закінчена і дані не опубліковані.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?