Як CoinMarketCap маніпулює ринком криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів    
205 переглядів
Автори викривальної статті впевнені, що популярний криптовалютний сайт CoinMarketCap навмисне надає користувачам неправдиву і шахрайську інформацію.

Матеріал з жорсткою критикою сервісу CoinMarketCap з'явився на платформі Medium. Він називається «Як CoinMarketCap маніпулює ринком, публікуючи завідомо неправдиву інформацію». Анонімні автори відзначають, що як ЗМІ, так і гравці криптовалютного ринку часто звертаються до цього сервісу. Тому спільноті може бути цікаво дізнатися, що ж діється «за лаштунками» цього «шановного» ресурсу.

Журналісти підкреслюють, що раніше вони намагалися виправити недостовірні дані на сайті. Однак техпідтримка залишила їх звернення без уваги.

Є причини вважати, що співробітники, власники і інші пов'язані з CMC особи залучені в інсайдерську торгівлю і її обсяг досить значний. Наше дослідження показало, що в період часу між зверненням творців криптовалюти до CMC з проханням розмістити на сайті свій токен і безпосередньо розміщенням відбувалися незрозумілі сплески обсягів ордерів на купівлю даних криптовалют. Це може означати, що інсайдери з CMC знають про майбутнє зростання певних монет і починають скуповувати їх ще до офіційної публікації інформації за цими токенами на сайті


, - йдеться в матеріалі.

Також у статті зазначається, що команда CoinMarketCap практично «вбиває» деякі маркери. Наприклад, замовчуючи дані про кількість монет, що перебувають в обігу. У підсумку, токен падає в рейтингах до тих пір, поки обсяги добових торгів не зупиняться на позначці «нуль». Далі може відбутися делістинг токена з бірж і, як наслідок, відмирання частини його екосистеми.

У мережі повно фактів, коли творці токенів і цілі спільноти безрезультатно просили CMC оновити інформацію.

Занепокоєння викликає також можливе хабарництво і безчесна поведінка офіційних представників CMC, дії яких дозволяють зробити такі припущення. Що станеться, якщо творці якого-небудь токена заплатять CMC серйозні гроші, щоб знизити дані про ринкову капіталізацію їх "конкурента"?


, - цікавляться автори статті.

Ще одна причина для занепокоєння - застарілі або неправильні дані по багатьох токенах, розміщених на сервісі. Посилання на офіційні сайти проектів не відкриваються, денні обсяги торгів не оновлюється мало не тижнями, а дані про токени в обігу суттєво розходяться з відомостями, отриманими з блокчейнів цих монет.

З огляду на вищевикладене (а також безліч інших причин, включаючи анонімність творців сайту та його співробітників), ми вважаємо, що в інтересах всієї криптовалютної спільноти буде підняти великий шум і змусити CMC актуалізувати всю інформацію на сайті або створити альтернативну платформу, позбавлену недоліків, властивих CMC. Зараз CoinMarketCap - сайт номер один, але він швидко може втратити все, якщо спільнота об'єднається і покаже своє ставлення до нього


, - звертаються автори до читачів.

Журналісти обіцяють опублікувати докази своїх звинувачень в наступних матеріалах.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?