На Bittrex з'явилася торгова пара між стабільними токенами Tether і TrueUSD

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bittrex Tether TrueUSD USDT TUSD
373 перегляди
Біржа Bittrex запустила торгівельну пару між Tether (USDT) і TrueUSD (TUSD), двома стабільними токенами (стейблкойнами). USDT випускає компанія Tether, а TUSD - TrustToken.

На відміну від інших криптовалют, стабільні маркери прив'язані до вартості традиційних грошей. В даному випадку як Tether, так і TrueUSD прив'язані до американського долара. Вартість і того, і іншого токена становить $ 1.

Практична цінність стабільних токенів полягає в тому, що вони захищають трейдерів від волатильності ринку. Виникає питання: навіщо біржі розміщувати два види доларових токенів? Це дозволяє трейдерам, які не впевнені, який з токенів буде краще себе почувати в довгостроковій перспективі, диверсифікувати ризики.

За цією ж логікою лістинг двох токенів також може захистити біржі, особливо такі, як Bittrex, які не мають торгових пар криптовалют з фіатними валютами і в плані підтримки ліквідності залежать від стабільних токенів.

Tether тісно пов'язаний з криптовалютною біржею Bitfinex. До сих пір багато хто задається питанням, чи забезпечені реальними доларами $ 2,3 млрд. в токенах Tether, випущених на сьогоднішній день. Ще не проведений сторонній аудит, який міг би підтвердити достовірність відповідних заяв. Крім того, Bitfinex не поспішає розповідати громадськості про свої взаємини з банками.

Також, оскільки особи власників Tether не завжди відомі, потенційно ця криптовалюта може використовуватися для відмивання грошей, що підвищує ризик закриття Tether.

На противагу цьому перспективи TrustToken, токен якої почав торгуватися на Bittrex в березні, виглядає переконливіше. В офіційному блозі компанії її представники заявляють:

TrueUSD пропонує власникам токенів повне гарантійне забезпечення, регулярний аудит і юридичний захист при операціях обміну TrueUSD на USD.


Є ще одна відмінність: платформою Tether служить Omni Layer (в минулому Mastercoin), що випускає токени на блокчейні Bitcoin, а TrueUSD - це токен стандарту ERC20, контрольований смарт-контрактом на блокчейні Ефіріума. Представники TrustToken пояснюють: коли користувач посилає кошти у фіатній валюті, останні зберігаються на рахунку умовного депонування, доступ до якого є виключно у власника і кошти можуть бути затребувані ним в будь-який момент.

TrustToken зараз знаходиться в процесі отримання ліцензії, яка дозволить їй працювати в якості постачальника фінансових послуг, що збільшить довіру трейдерів до заяв про забезпечення TrueUSD доларами США.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?